131 Shares 1637 views

Co powinien wiedzieć, że dziecko ma 5 lat i czy jest to konieczne, aby dać mu coś?

Wczesny rozwój niezwykle popularne w ostatnich czasach. Dzieci zaczynają rozwijać niemal ze szpitala, a do pięciu lat, muszą być tylko pracownicy naukowi. Na to liczyć rodziców Keen we wczesnym rozwoju dziecka.


Oto dwie opcje dla rozwoju dziecka: maksymalna i minimalna.

Przy maksymalnym wykonania rozumieć, że najlepsze wyniki można osiągnąć przez dziecko przez naniesienie na niego różnych metod rozwijających się. Oznacza to, że jest coś, co musi wiedzieć dziecko 5 lat, pod warunkiem, że ciągle do czynienia z nim.

Minimalna wersja – pediatrzy wymóg rozwoju umysłowego dziecka. Jeśli dziecko nie jest w stanie poradzić sobie z minimalnymi wymaganiami, uważa się za wadliwe.

Dzieciak się w tym samym czasie powinny być zdrowe, jest wystarczające. Problemy neurologiczne to nie powinno być.

metodologii rozwoju wcześnie

Prawdopodobnie najwcześniej metoda może być uznany za rozwój Glenn Doman, amerykański lekarz patolog. Proponuje on, aby zacząć współpracować z dzieckiem zaraz po opuszczeniu okresie noworodkowym. Dziecko karty i pokazać, co oni nazywają malowane. Karty wybrane serie: zwierzęta (zoologia), rośliny (botanika) lub, na przykład, flagi różnych krajów.

Te serie dalej następują po sobie, informacja rośnie. Około trzech lat dodaje się do nich muzycznych lekcji (zwykle skrzypce). Co powinien wiedzieć dziecko 5 lat, biorących udział w programie?

Zwykle w tym wieku dzieci już opanowali kilka dyscyplin, znać kilka języków europejskich, grać na instrumentach muzycznych i wykonywać skomplikowane ćwiczenia gimnastyczne.

Bez technik wczesnego rozwoju

Nie każdy jest przekonany, że najważniejszą rzeczą w życiu intelektu i wykształcenia. Nie każdy jest gotowy i chętny do współpracy z tym stale dziecka i różnych dyscyplin. Niektóre dzieci są hodowane tradycyjnie, jest przestarzały. Oznacza to, że nie ma sprytnych książki, encyklopedie i języków obcych w życiu dziecka nie będzie. 5 lat dziecko, a on nie może znać litery. Ale jest w stanie zapamiętać ulubioną bajkę!

Co powinien wiedzieć, że dziecko jest 5 lat na minimum? Musi znać podstawowe kolory i kształty geometryczne budowanie spójnego i pełnych zdań w języku ojczystym, aby móc wyciągnąć osobę. Rozwój dziecka 5 lat, jeśli nie uporządkowany zawód, a może dać taki skromny wyglądające rezultaty.

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że między młody Amerykanin z wielu języków, skrzypce i dziecko, babcia wychowany – ogromną różnicę. Rzeczywiście, różnica jest, ale odpowiedź na pytanie: „co to jest najlepszy” niejednoznaczne.

Więc oni muszą wiedzieć, dziecko w ciągu 5 lat i pogróżkami brak wiedzy?

Dzieciństwo – szczególny czas, kiedy świat wokół jest jasny i rumianek rośnie wszędzie. Przez pierwsze kilka lat życia danej dziecku nie jest na próżno. I nie za nic, że ogranicza jego zdolność do uczenia się w tym wieku. Pochłaniające mnóstwo informacji, że dziecko nie jest w stanie przejść przez ich umysły całkowicie. To nie stanie się częścią jego świata, a tam jest tylko coś, co jest narzucone sztucznie.

Dziecko, które jest babka opowiadał, a nie pokazać kartę co pół godziny, będzie osoba spokojna i psychicznie stabilny. A najważniejszą rzeczą.