845 Shares 3324 views

Przepis stopniowe przygotowanie ciasta „Thomas the Tank Engine”

wakacje dla dzieci – to świetny sposób na ćwiczenie w umiejętności i wyroby cukiernicze gotować ciasto, które będą nie tylko smaczne, ale także piękne. Ostatnio stało się modne wyciągnąć ciasto figurki dzieci kitu. Szczególnie popularne są placki z najmłodszych dzieci. W tym artykule weźmiemy pod uwagę stopniowe przygotowanie wszystkich ulubiony tort z „Thomas the Tank Engine”.


Aby to zrobić, trzeba określić składniki. baza ciasto może być bardzo różna, w zależności od preferencji dziecka. W naszym przypadku, jako podstawy, będziemy używać biszkoptów.

Składniki do ciasta

Będziemy potrzebować około 400 gramów. mąka, ta sama potrzeba podjęcia cukru. Pamiętaj, aby dodać 340 gr. masło i 320 c. śmietana. Plus trzeba dodać pół łyżeczki cukru waniliowego lub esencją waniliową, 150 g. arachidowy, również mogą wziąć pół łyżeczki esencji migdałów (opcjonalnie), które dadzą przyjemny zapach Korzh. Pamiętaj, aby dodać 3-4 jaja kurze. I oczywiście, nie należy zapominać o konieczności dodawania sody, octu z gaszonego (około jednej łyżeczki).

Składniki na krem, który trzeba ciastek puch

Do kremu, potrzebujemy 200 gr. cukier, a także wziąć ciasto 340 gr. masło i cztery białka, poprzednio oddzielony od żółtka. Opcjonalnie, można wziąć jeden banan.

Składniki na lany na podstawie marshmallow

Lany zająć około dwóch filiżanek cukrem pudrem, choć być może trzeba więcej. Konieczne jest również, aby zrobić 200 gr. prawoślazu i pre-zakupili barwienia żywności potrzebnych kolorów.

W tym przypadku nie ma potrzeby malowania etapami receptury ciastek ciastko „Thomas the Tank Engine”. Po metody gotowania jest dość prosty i znak każdego właściciela. Po przygotowaniu pasty, obniżył gwint na dwie równe części. Wielkość ciasto od około 30 do 30 cm.

Dla kształtowania potrzebujemy grubej tektury, który musi najpierw zawinąć w folię i folia. Płyta powinna być wielkość od 10 do 23 cm. Wykonana szablon należy zastosować do Korzh i wyciąć trzy równe części. Pozostałe rośliny odpowiedni dla małych części.

Następnym krokiem jest utworzenie wyciąć ciastka kształt gąbki lokomotywę. Teraz musimy delikatnie smarować wszystkie szczegóły śmietaną białkowo-olejowej. Banana wstępnie oczyścić i pokroić w okrągłe plastry samo, kiedy rozkładamy je na śmietanie.

Kolejnym ważnym krokiem w przygotowaniu jest budowa ciasto, a następnie wysłać go do lodówki do schłodzenia. Po ochłodzeniu osad, należy odciąć nadmiar, który miesza się z kremu. Uzyskaj pomazał ciasto okruchy, nadając jej estetyczny kształt.

Teraz możemy wysłać go z powrotem do lodówki na 40-60 minut. Mamy wyjął ciasto i powlekany z pozostałym kremem, a następnie wysłać w lodówce. Po trzeba uzyskać ciasto i ręcznikiem wyrównać powierzchnię oleju i umieścić go w lodówce nie dłużej niż pół godziny.

Ostatnim etapem przygotowania ciasta „Thomas the Tank Engine” – Dekoracja kitu

W ten sposób, krawędź lokomotywa musi być brązowe należy do „zawijania” wokół obwodu lokomotywy. Ważne jest, aby pamiętać, że przed klejeniem na paście ciasto, miejsce, posmarować miodem.

Dodatkowo nałożyć niebieską pastę w kilku etapach, kilka mostków łączących pomiędzy uprzednio przygotowanym „klej”. Ponadto, od czerwonego kitu trzeba przewinąć wici – do okien, koła. Napis na ciasto może być wykonana z dowolnego koloru masy uszczelniającej. Ciasto „Thomas the Tank Engine” (Zdjęcia zostały przedstawione w artykule) jest już prawie gotowy. Można korzystać z nich trochę słodyczy.

Tak więc, jak widzimy, do przygotowania tortu „Thomas the Tank Engine” z kitu, potrzebujemy kilku godzin do kilku składników. Ale efekt zachwyci nie tylko Ciebie, ale także dzieci.