871 Shares 1657 views

Pierwszy piękno świata. Konkursy "Miss World"

Uroda Konkursy – unikalne pokazy, w których najlepiej piękno świata pojawiają się przed publicznością i jury, pokazując cały swój urok. Takie działania są przeprowadzane wystarczająco często. „Miss World” – coroczna ocena, prestiżowe i znaczące. Ponadto, jest on najstarszym pośród swego rodzaju.


Z historii konkursu

Nagrodę za najpiękniejszą dziewczynę, założona w 1951 roku Erik Morli, agenta reklamowego w Londynie. Stało się to w następujący sposób. Morley dołączył do "Mekka Dance Hall". Jego zadaniem było przyciągnięcie klientów w klubach i salach tanecznych. Warunkiem jest to, że goście powinni być nie tylko brytyjskiej, ale także przedstawiciele innych krajów. Aby wykonać tę trudną misję, Morley zaproponował szeroką skalę konkurs piękności, które obejmowały kobiet z całego świata. Casting modele dla pierwszego pojawienia się przejął.

Zaplanowano, że impreza odbędzie się tylko raz, ale potem okazało się, że Erik Morli w 1952 roku podobny projekt miał być uruchomiony w USA – „Miss Universe”. Po tym konkursie Miss World nim stała się także coroczne wydarzenie. To odbywa się do dnia dzisiejszego.

Istotą piękna pokazu

Celem konkursu – aby odsłonić najbardziej piękną dziewczynę na świecie. W mieście imprezy przyciąga pretendenta, a następnie rozpoczyna się wybór. Tradycyjnie, oprócz wybiegu w strojach kąpielowych i sukniach wieczorowych, to konkurs piękności wymaga więcej w zawodach sportowych, miłości, inteligencja i wykonywania zadań twórczych.

Zgodnie z zasadami przypadku uczestnictwa w nim są tylko te kobiety, które zdobyły już wystawie krajowej piękna. Ponadto, wszyscy kandydaci zostali wybrani do udziału w Miss World, musi być wykształcony, mieć dobre maniery i znać jeden z języków międzynarodowych – angielski, niemiecki lub francuski. Ma to zapewnić, że uczestnicy mogli swobodnie komunikować się z publicznością i jury.

Aby wziąć udział w przeglądzie dozwolone dziewcząt w wieku 17-24 lat, stanu wolnego i nie ma dzieci. Ponadto, ważne i moralna strona: zawodnicy nie mogą angażować się w wątpliwe z mężczyznami nago w miejscach publicznych (np klubów nocnych) i przed kamerą TV, striptiz, i przy użyciu alkoholu lub narkotyków.

Zwycięzcą imprezy jest zobowiązany do spędzenia roku w Londynie. Tam bierze udział w akcjach charytatywnych i regularnie pojawia się w wyższych sferach, demonstrując najlepsze modne stroje.

Interesujące fakty o wydarzeniu

Fakt numer jeden

W Wielkiej Brytanii, w kraju konkurs, to wydarzenie od dawna uważane za nudne i nieciekawe. Wielu widzów wyraziło pogląd, że piękno formatu show jest nieaktualne, a zatem będzie to czas, aby jego ruch i procedurę oceny czegoś nowego.

Fakt sekundę

Zgodnie z wynikami konkursu pierwsza piękno świata – Mieszkaniec Wenezueli. W historii imprezy przedstawicieli państwa Wygrałem głównej korony największą liczbę razy – sześć zwycięstw w 63 lat.

Fakt, że jedna trzecia

Zwycięzcą konkursu, która odbyła się w 1974 roku, został zawieszony, ponieważ w tym czasie miała już dziecko osiemnaście miesięcy. W 1980 roku najpiękniejszą dziewczyną na świecie dała się koronę. To motywowane swoje działanie tak, że ją kochał jeden umysł Występowała jej zwycięzcę obowiązków. Jednak jest całkiem możliwe, prawdziwym powodem odmowy był szczery fotografii, który brał udział w dziewczynie krótko przed jego zwycięstwa. Jak wiecie, reguły konkurencji dla uczestników takich wątpliwych działań jest zabronione.

Pierwszą Miss World

Konkurs w 1951 roku wygrał Kiki Hakansson. Urodziła się w 1929 roku, czyli w momencie uczestnictwa w pokazie piękna dziewczyna w wieku 22 lat. Håkansson na konkursie reprezentował Szwecję, ojczyzny. Dla dziewczyny zwycięstwo dostał nagrodę – czek na tysiąc funtów i cenny naszyjnik.

Uczestnicy Miss World 1951 paradował przed publicznością w bikini. W przyszłości takie wyświetlacze w konkursie zakazane, zastępując szczery stroje kąpielowe bardziej zamknięty, jako wspólnota religijna była oburzona takim niewłaściwego postępowania. Papież potępił Kiki Hakansson od bezwstydu, ale korona dziewczyny z tego powodu nie jest stracone.

Zmarł pierwszy zwycięzca słynnego piękno koncert dopiero w 2011 roku.

Udział przedstawicieli Związku Radzieckiego w konkursie i pierwszy zwycięzca z Rosji

USSR – potężny kraj, którego władze zawsze były bardzo konserwatywne poglądy. Dlatego przedstawiciele tego kraju na liście zawodników słynne pokazy pięknem przez długi czas nie pojawiają, a najlepsze Piękno świata zostały wybrane bez ich udziału. Dopiero w roku 1989, Miss World przyszedł pierwszy Rosjankę Annę Gorbunova. Nawiasem mówiąc, kiedy zdobyła tytuł Miss fotogeniczny.

W 1991 roku, z powodu upadku ZSRR konkursu Miss Świata odbywały się również bez udziału Rosjan. Ale w roku następnym, 1992, Yuliya Kurochkin uderzył jury swoim pięknem i dowcipem i zdobył główną koronę.

W tej chwili, pierwszy zwycięzca słynnego konkursu piękności z Rosji 40 lat. Zostawiła karierę w modelowaniu i pracy jako dyrektora firmy turystycznej. Ponadto, Julia i wszystko jest dobrze na arenie rodziny: jest żonaty i ma córkę. Ciekawostką jest, że w czasie jego parametry konkurencji Kurochkina były idealne – 90-60-90.

Wygranie Ksenii Suhinovoy

W 2008 roku, kolejna Rosjanka została uznana za najpiękniejszą dziewczyną na świecie. Ksienija Suchinowa, rodem z Niżniewartowsk, zdobył prestiżowy tytuł i diamentową koronę.

Głównym parada piękno w 2008 roku, który odbył się w Johannesburgu. Na początkowym etapie konkursu Ksienija Suchinowa wygrała w nominacji „Miss Top Model”, ta dziewczyna dokonała jednego z finalistów. Jurorzy przewidział, że będzie co najmniej w pierwszej trójce pierwszego. Ale Xenia wygrał.

Teraz pracuje w słynnym domu mody, którego właścicielem jest Valentin Yudashkin. Jej serce jest nadal wolne.

Wiadomym jest, że następny konkurs Miss World odbędzie się we wrześniu 2015 r. Top piękno świata zbiorą się w Nicei w celu konkurowania o prestiżowy tytuł i przykład cenny diament korony.