150 Shares 4033 views

Spódnica szorty – trend w modzie w tym sezonie

Czy wiesz, że jeden z najgorętszych trendów tego lata są krótkie spodenki? Większość projektantów mody obejmowały ciuch w swoich zbiorach, aktywnie fantazjować na temat swoich dodatków i dekoracji, próbując skręcić szorty wygodne ubranie w stylowych gadżetów, które mogą być noszone nawet w garniturze. A szczególnie popularne rozwiązania, takie jak spodenki spódnica, która w obecnym sezonie, model prezentowanych w różnych opcji, od modeli biznesowych z prostych tkanin i dyskretną kolorystyką, aby trochę frywolne koronki, jedwab, bardzo krótko, z których niektóre są przypominający piżamę. Nie odmawiają projektantów i ze szczegółami modne w latach 70. i ponownie pojawiły się we współczesnym świecie – wysokiej talii.


Moda spodenki spódnica zawsze ma skręt, jest tajemnicza rzecz, która kryje w sobie tajemnicę. W tych ubrań można czuć się tak komfortowo jak w swoje ulubione spodnie, ale wyglądają bardzo elegancki i kobiecy, a nawet mikroskopijne modele ubrań z powodzeniem połączyć wygodę i seksowny wygląd. W celu przejścia do pracy w biurze, można wybrać elementy, chociaż dłuższe, ale nie mniej piękne i wygodne, a wizyty – jedwabiu rzeczy, ozdobione romantyczną koronką.

Jeszcze inną zaletą ubrań o nazwie Spódnica Spodenki – ich praktyczność, zdolność do łączenia z innymi elementami odzieży, i jest odpowiedni dla kobiet w każdym rozmiarze. Uzupełniają takie ubranie może być lekki sweter i koszulę, ładny będzie wyglądać frywolne topy lub bluzki wszelkiego rodzaju ciekawe. Ze względu na fakt, że takie rzeczy są wykonane z różnych materiałów, można eksperymentować z różnymi rodzajami obuwia – szorty denim skirt, na przykład, jest tak wszechstronny, że może być noszony zarówno na wysokich obcasach i wygodny guideshoe.

Rzecz jest o wiele bardziej interesujące niż szorty, ale nie ograniczają ruchu, jak spódnica – dobra spodenki spódnica jest całkiem możliwe, aby uczynić swoje ręce. W lecie, wykonane z lekkich materiałów, to podkreślają smukłą figurę płci pięknej, w jesieni, jest bardziej gęsty, staje się modne część obrazu pracy, wspaniale wyglądający, w połączeniu z długimi butami. Jeśli podoba Ci się ten pomysł – nie krępuj się przystąpić do sprawy, a szyte własne spodenki spódnica nie zawiedzie.

Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić wzór – wyciągnąć swoje ręce lub użyć jednego z wielu opcji oferowanych przez Internet. Oczywiście, nowi w branży szycia w poczekać na pewne trudności, ale tych, którzy już pracowali na spódnicy i radzić sobie z ich ulepszonej wersji, nieznacznie zwiększając ilość chodzenia i dodając kilka centymetrów w szwach bocznych. Ukończony wzór powinien być podzielony na trzy części, jak również do oddzielania pierwszej części trzeciej linii biegnącej od fałdu (nie będzie znajdować się Tuck). Dwie pionowe linie muszą skręcić w głąb szczelin, a należy pamiętać, że cięcie będzie mniejszy, głębszy Tuck.

Przed uszyć spodnie spódnica, trzeba pamiętać o długości gotowego produktu, jak również potrzeby, aby dodać pętli (jeśli masz zamiar nosić gotowego wyrobu odzieży z pasem). W zależności od pożądanego Teologicznej można zadbać o akcesoria dla ręcznie szyte spódnice, szorty, na przykład ozdobne zamki, sztuczne otarć, dużych płytek lub pasków, jak również wszelkiego rodzaju biżuterii, koralikami i kryształkami aplikacjami. Jednak bardzo ważne jest, aby nie przeciążać produkt ze zbędnych szczegółów – wszystko powyższe będzie wyglądać dobrze na rzeczy gęstej tkanki, na przykład, denim mody. szorty lekki jedwab spódnica będzie wystarczająco, aby ozdobić koronką.