261 Shares 6272 views

Placek banana multivarka: przepis

Banan ciasto w multivarka jest bardzo popularne danie. Wykonana jest bardzo często na świąteczny stół. Jest to łatwe do wyjaśnienia – deser jest nie tylko smak, ale także poglądy i ozdobić dowolną tabelę bez żadnych problemów. Aromat bananowy tort jest doskonały. Pozorna zaletą tego owocu można uznać za względną łatwością. Krem z bananów masło jest rzadko używany. Jednak ze względu na dużą ilość skrobi, mają wysoki poziom sytości.

Jak gotować ciasto bananowe? Głównym składnikiem jest, oczywiście, są banany. To jest wybór owoców będzie zależeć w dużej mierze na wynikach. Jeśli planujesz gotować śmietanę, to lepiej, aby dać pierwszeństwo do bardzo dojrzałych bananów, które nie będzie problemu, aby zmiękczyć, a ponadto mają bardzo intensywny smak. Jeśli banan planowane jest przygotowanie pośrednią lub będą wykorzystywane do dekoracji, należy wybrać najmniejszą dojrzałe owoce. Będą one łatwiejsze do cięcia całkiem zgrabne plasterki lub plasterki, które mają inny kształt.

Jest to najbardziej użyteczne wypieki. Banan ciasto jest nie tylko smak, ale także wartość odżywcza. Bardzo ciekawe połączenie jest dodanie do owoców orzecha włoskiego. To ciasto nie wymaga dużo czasu na przygotowanie i uzyskać jeszcze gotuje z niewielkim doświadczeniem bez żadnych problemów.

W celu wytworzenia ciastka bananów w multivarka trzy banany potrzeba co najmniej 200 g mąki, jedną trzecią łyżeczkę sody oczyszczonej, który należy zwrócić się ocet, 100 g sproszkowanego cukru, 100 g masła i 100 g jogurtu, pół szklanki kwaśnej śmietany, cztery łyżki pokruszonych orzechów włoskich szczypta soli. Do kremu trzeba kufel śmietany i 100 g cukru.

Formularz wstępnej musi być przygotowany. Należy smarować i mąką, po czym umieścić multivarku ogrzewa się do 180 ° C. Aby przetestować potrzebę przesiać mąkę, wymieszać z sodą i szczyptą soli. sam olej jest bita z cukier, banany i rozgrzać. Dalsze śmietanka mieszający, puree banana olej i cukier. Stopniowo mieszają się suche składniki dodaje się i jogurt. Gdy stosuje się w nowej porcji produktów, cała masa bita. Powstałe nakrętki ciasta są dodawane. Masa jest podzielona na połowę i każdą upieczonego ciasta. w trybie „pieczenia”, który trwa około 30 minut.

Ciasto na gotowanie cięcia wzdłużnego, bita śmietana z cukrem. Otrzymany krem jest stosowany do każdego ciasta i ułożona na górnej bananów przeznaczonych do cięcia na cienkie plasterki. Po zamontowaniu ciasto idzie do lodówki na kilka godzin moczenia. Ciasto bananowe w multivarka gotowy.

Ze względu na fakt, że banany są pełne dużo skrobi, są one w stanie oczyszczonym zaczynają się czarny. Dlatego też, jeśli gospodyni planuje udekorować ciasto plastry owoców, które nie obejmie śmietanę, a następnie rozłożyć koszty po ciasto ma konfigurują się w lodówce przez kilka godzin. Ciasto bananowe w multivarka, które zostaną urządzone tuż przed podaniem, będzie mieć świeży i atrakcyjny wygląd.