263 Shares 8399 views

Popularny showman Sergey Prytula

Pritula Sergey Dmitriewicz w pierwszej dziesiątce najbardziej popularnych miasteczka ukraińskiej przestrzeni telewizyjnej. Ma dość aktywne życie i ogromne doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju sprzętu. Równolegle z pracą w telewizji Sergei Prytula czasu zaangażować się w wolontariat i pomoc ludzi zaangażowanych w walkę z konfliktu we wschodniej Ukrainie.

Edukacja w szkole

Mała ojczyzna showman – Tarnopolski (Ukraina), gdzie Siergiej Prytula pomyślnie ukończył gimnazjum ze złotym medalem. Studia na jednym z uniwersytetów w Tarnopolu, przyszły gospodarz brał czynny udział nie tylko w procesie edukacyjnym, ale również w życiu społecznym uczelni. Na swoim koncie – udział w różnych projektach, organizacjach, konkursy, występy. Jednocześnie stworzył sojusz zwany „twórca”, który jest nieformalnym liderem był Sergei Prytula. Biografia jego lat studenckich jest bardzo bogata dzięki zdolności przywódczych. Jednak decydującą rolę w jego życiu, a mianowicie chodzi o karierze grał wrodzone poczucie humoru.

wzrost kariera

Od 1998 roku w Prytula rozpoczyna wspinaczki kroki drabinie kariery. Początkowo było to pozycja wiodącego jednej ze stacji radiowych Ternopol. Później, Sergey został dyrektorem centrum na uczelni do spraw inicjatyw i projektów młodzieżowych. Ponadto, brał czynny udział w spektaklach zespołu KVN, które nawet zwiedziliśmy kraju.

Bardziej poważna oferta Sergei Prytula otrzymał w 2005 roku ze stacji radiowych w stolicy, gdzie przeniósł się do życia i pracy. W ciągu kilku lat udało mu się z powodzeniem wykonać w ukraińskiej wersji serialu „Comedy Club”.

Początkowo popularny wśród widzów dotarło porannym programie „lift”, co doprowadziło Prytula z Pedany i Olgoy Freymut. Jak będzie później, ci sami koledzy odwołuje się do innego projektu „New Channel” – zabawny pokaz „którzy z góry”, które nabierają pędu szczególnym powodzeniem wśród gwiazd i publiczności. Plus, projekt TV będzie „pedał Prytula Show” nasycona jakości humor, dowcipy i gagi. Jednym z najbardziej znanych programów, która działa Prytula autor, aktor i producent, jest „Fine Yukrayna”. Jest to rodzaj szkicu show, sytuacja, w której są zapożyczone z życia ludowego.

życie osobiste

Z reguły prowadzi życie za kulisami ma mniejsze zainteresowanie wśród publiczności, a może nawet bardziej niż jego codziennej pracy. To nie jest wyjątkiem i Prytula Siergiej. Jego życie osobiste i koleje rodziny od dawna poddawane atakować dziennikarzy. Jak wiadomo, prezenter w tej chwili jest to drugie małżeństwo. Niedawno ożenił się z Catherine Sopelnik – nasi koledzy pochodzą z Doniecka. Z poprzedniego małżeństwa z Julia Andreychuk Siergieja ma syna. Jak sam zaznacza, profesjonalnego komika, on i żona utrzymywać normalne stosunki, a teraz można powiedzieć, przyjazne dla rodzin.

Ciekawostki

W życiu każdego niezwykłego człowieka, istnieją przypadki, które są całkowicie obalić życie. Sergey Prytula taki niezwykły sposób znalazł swoją pierwszą żonę. W pewnym momencie poprosił ją umyć głowę, co zostało zrobione bezpośrednio w pracy. Pasje były mocowane niemal natychmiast, a po pewnym czasie młodzi ludzie byli małżeństwem.

Prytula stale nadana powieści ze swoim partnerem na temat różnych projektów. W szczególności, nie było pogłoski o niełatwych relacjach z ukraińskiego Sergei telediva Olgoy Freymut, a później – z gwiazdą serialu komiksowego „Komedia Woman” Ekaterinoy Varnavoy. Jednak wszystkie te pogłoski Prytula zignorować i śmiał go z frazesami.

Dla artysty jest bardzo ważne, zdrowa żywność. Według niego, nie może żyć długo bez ukraińskiego barszczu, a nawet bez potraw narodowych. Ponadto przylega nie tylko do prawidłowego odżywiania, ale również dostęp do hali sportowej dla utrzymania tonu. W wolnym czasie, woli odpocząć moralny: spać lub obejrzeć ciekawy film w kinie.