121 Shares 1032 views

Wodospad w jeziorze w Portugalii – man-made cud, powodując palpitacje

Świat wiele cudów, które są trudne do wytłumaczenia z naukowego punktu widzenia, powodują niewtajemniczonych respekt u ludzi. Do tych należą Trójkąt Bermudzki, UFO lub Bigfoot. Ale istnieją zjawiska, że człowiek składa się z rąk, ale wyglądają zupełnie dziwne. Należą wodospad wewnątrz jeziora w Portugalii.

Pielęgnacja i Portugalia łamigłówki

Ten kraj jest niesamowity i piękny. Jej klimat jest różna od europejskiej, a natura jest znakomity. Tysiące turystów przyjeżdża tutaj, aby korzystać z lokalnych piękno. Tak więc, górzysta część jak „ogród skalny” stworzonego przez naturę. Podczas głazów Ice Age różnej wielkości – od małych do dużych – pozostały leży na stokach w sposób chaotyczny. Tu sobie sprawę, jak wszechmocnych sił natury. Ten gatunek jest tak niezwykły, że przepływ chcąc zobaczyć co roku zwiększa się.

Ponadto Portugalia – królestwo rzek i jezior, które są wypełnione najczystszej wody z topniejącego lodowca. Są one połączone przez wielu strumieni – zarówno naturalnych jak i syntetycznych. Taki układ pozwala na zbiorniki do kontroli poziomu wody.

Oczywiście, Portugalia ma bogatą historię, która jest interesująca dla tych, którzy odwiedzają ten kraj. Ale istnieje inny oszałamiające piękno tego miejsca, która obejmuje nie tylko ciekawskich turystów, ale także fanom nieznane i nadprzyrodzone, a nawet satanistów z całego świata.

Jezioro z otworem

Wideo i zdjęcia, które przedstawia wodospad w jeziorze w Portugalii, po prostu fascynujące. Na całkowicie płaskiej powierzchni wody z jeziora Conchos nagle, zgodnie z życzeniem nieznanej siły, począwszy wir o średnicy – około pięćdziesiąt metrów. Lejek dosłownie ssie mnóstwo wody. Jakiś czas później, to zniknie, a jezioro wygląda jak lustro ponownie. Na oryginalnym cud nic podobnego …

banalne otgadka

Nawet filmy i zdjęcia z tego fascynującego widowiska. Wielu fanów mistyki jest to miejsce nazywane bramą do podziemia lub portal do innego świata, ale prawdziwą przyczyną tego zjawiska jest znacznie bardziej prozaiczny. Conchos – jezioro z otworem w Portugalii – to jest technicznie skomplikowane człowieka przedmiot, wynikiem inżynierii ludzkiego geniuszu. Wiele stawy są wyposażone w naturalnych i sztucznych nasypach, zapór, wodospady, aby regulować poziom wody. Conchos Lake jest jednym z nich.

Socketed jezioro w Portugalii – jest dziełem rąk ludzkich. Gigantyczny krater – genialnie umieszczone mój przelew. Polutorakilometrovy tunel łączy dwa jeziora – Conchos i Lagoa Komprida. Duży otwór, w którym liście wody, – zbiornik odbiorczy o średnicy 48 m i głębokości 4,6 m -.

Gdy poziom wody w Conchos osiągnie granicę, otwiera bramę, a szum wody idzie do lejka, tworząc wir. Ten spektakl nie pozostawia obojętnym nawet tych, którzy znają prawdziwej przyczyny tego, co się dzieje. Conchos Lake – element miejscowej elektrowni, znajduje się w największym parku portugalskiego Serra da Estrela.

To jest niesamowite struktury hydrauliczny został zbudowany w 1955 roku, ale z powodzeniem stosowany jest dzisiaj, zapewniając sąsiedztwo z energią.

Moc natury i ludzkiej pomysłowości

Portugalia cud – dziura w jeziorze – w latach eksploatacji porośnięte trawą i mchem, dlaczego wygląda jak naturalny obiekt, a nie stworzony przez człowieka. Z tej obserwacji wody rozładowania jest nieco dziwne i trochę Sinister. Wiele nawet dał temu miejscu mistyczny sens.

Wakacje w Lake

Dzięki rolek, zamieszczonych w Internecie, wchodzi w jeziorze w Portugalii staje się coraz bardziej popularny wśród turystów. Wiele osób chce zobaczyć ten spektakl z pierwszej ręki. Ci, którzy chcą odwiedzić słynny staw powinni nosić wodoodporne ubranie i buty. A jeśli wycieczka odbywa się w okresie zimowym, jest również nie zapominać, bieliznę termiczną i termos z gorącą herbatą.

Wodospad w jeziorze w Portugalii – przykład tego, jak ludzkie ręce kutego cud nie może być tylko użytecznym obiekty inżynieryjne, ale także, aby przyciągnąć turystów. Po tym wszystkim, taki widok nie zobaczysz nigdzie indziej.

To jest tak skromny rozwiązać zagadkę tego wodospadu. Ach, gdyby tylko znaleźć wszystkie mistyczne cuda być tylko proste wyjaśnienie, to życie byłoby dużo łatwiejsze. Ale nie zawsze jest to cud, nawet jeśli jest przez człowieka.