672 Shares 9726 views

Białe lwy – legenda, która stała się rzeczywistością

kolor kremowy, niebieskie oczy, szlachta … Aż do XX wieku uważano, że białe lwy – to tylko fikcja, mitycznych stworzeń, stara legenda Afryki. Co to jest? Tradycja mówi, że każdy, kto widzi tę bestię będzie silny, odkupić wszystkie nasze grzechy i być szczęśliwym! Więc kim są te białe lwy naprawdę?


Legend of the White Lion

Tradycja plemiona afrykańskie głosi, że dawno uderzyła ludzkość straszliwą chorobę. Sama natura zbuntował się przeciwko ludziom. Przeciwności, trudności, nędza, ubóstwo i zimno – to, co było w tamtych czasach. Ludzie na własną rękę nie mógł nic zrobić, po prostu modlił się do swoich bogów. I w tym momencie siła wyższa wysłuchania modlitwy, ustąpił i wysłał posłańca, zbawiciela Białego Lwa. On majestatycznie zstąpił z nieba i całą ludzkość, aby pomóc przezwyciężyć przeciwności. Uzdrawiania ludzi, posłaniec odszedł. Mówi się, że obiecał wrócić, gdy rasa ludzka ponownie unosi się nad niebezpieczeństwo. Ta piękna legenda jest nadal przekazywane z ust do ust.

Biały lew – zwierzę, które nie mogą zostać zapomniane

Przez setki lat sądzono, że ta bestia jest fikcją, mitem, fantasy plemiona afrykańskie. Dopiero w XX wieku, naukowcy potwierdzili istnienie tych rzadkich, niezwykłych zwierząt! Jaki jest los białych lwów w dzisiejszym świecie? W tej chwili istnieje tylko około 300 okazów lwów kolorze białym! Niestety, przez wiele wieków, byli ofiarą myśliwych i kłusowników. Teraz domem dla lwów w Sanbon Reserve, który znajduje się w zachodniej części Republiki Południowej Afryki. Są bezpieczne od szkody, choroby i ludzi. Białe lwy rozmnażać, wygrzać się w słońcu w naturze w celu w przyszłości światła w pobliżu mają swoje miejsce w naturze.

Osiągnięcia i postępy

Trzysta białe lwy na Ziemi – jest to mało. Ale zaledwie 50 lat temu były tylko trzy! Jest to osiągnięcie ludzkości. Dlaczego nikt strzeżone? Dlaczego absolutnie nic nie zostało zrobione? Fakt, że nie było dowodów na istnienie tego gatunku. Byli to mit, fikcja dla naukowców i rzeczywiście do wszystkich ludzi. I pomimo tego, że afrykańskie plemiona mówili o białego lwa jest ciągle na niego, nikt nie zwracał uwagi. Dopiero w 70. naukowcy postanowili znaleźć tego mitycznego stwora. Nikt nie spodziewał się sukcesu. Ale co za szok spowodowany trzy małe młode mityczny biały lew, które były narażone na charakter sawanny! Wieść o tym rozproszone z prędkości wiatru i od tego czasu zaczęła chronić białe lwy. Zostały one umieszczone w rezerwie, stworzył korzystne warunki dla egzystencji. Teraz białe lwy więcej i więcej …

Gdzie białe?

Szalenie piękne te zwierzęta! A jeśli zobaczyć zdjęcie białych lwów, można się zastanawiać, tylko na ich kruchość: kremowo białą skórę, niebieskie oczy … Mówią, że kolor jest zachowany z czasów epoki lodowcowej. W tym czasie 20.000 lat temu, połowa gruntów została pokryta lodem i śniegiem. I ten kolor nie lwy niewidoczny podczas polowania. Teraz ten rodzaj zauważalny kolor skóry mają ciężkie czasy. Ale dzięki ochronie i doskonałych białych lwów będzie mógł odzyskać swoje miejsce w słońcu!