481 Shares 9120 views

Kyocera FS-1120 MFP: opis, dane techniczne i opinie

Zakup drukarki – nie jest sprawą prostą. Użytkownicy rzadko zorientowani w specyfikacjach technicznych. Tak, jak i do użytku domowego jest prawie bez znaczenia. Najważniejsze jest to, że urządzenie do drukowania dokumentów i eseje w szkole. Reszta dodatkowych danych nie są potrzebne.


Ale z różnych biur i przemysłu ten punkt jest wart studiując uważnie. Ważne jest, aby zrozumieć, co prędkość druku w drukarce, jaki jest jego średnie obciążenie, i tak dalej. D.

urządzenie

Zazwyczaj drukarka nazywa wszystkie urządzenia, które są w stanie drukować, fotokopiarka, skanowanie. Ale w rzeczywistości tak nie jest. Klasyczny drukarki – ten tekst wyjściowy lub informacja graficzna. To działa w połączeniu z komputerem i przekazuje informacje do mediów cyfrowych na fizycznej. Przez to ostatnie ma na papier. Główną cechą drukarki – to wydrukować małe edycje.

Tradycyjnie, urządzenie to można nazwać to telefon, ponieważ może w każdej chwili wydrukować żądaną informację. Nie trzeba rozpoczyna masowe, tworzenie płyt drukarskich itp Wystarczy włączyć go do edytora tekstu, naciśnij „print” – .. I wszystkie dokumenty są gotowe.

różnorodność

Zanim przyjrzymy się nad zaletami i wadami Kyocera FS-1120 muszą zrozumieć klasyfikacji drukarek. Od czasu ich wydania, a w 1984 roku, istnieje wiele rodzajów tego urządzenia. Różnią się wielkością, metody druku i innych parametrów.

Drukarki mają druk czarno-biały lub kolorowy. Urządzenia podzielone w konstruktywny komponentu oraz zasady tworzenia obrazu. Zatem rodzaj bezudarowa z najbardziej znanych strun stalowych i drukarek laserowych wśród drukarek. O nich trochę więcej.

Drukarka atramentowa – to dość powolne urządzenie drukujące, szczególnie w porównaniu z laserem. Jednak urządzenie daje bardzo wysoką jakość wydruków. Tworzy obraz za pomocą kropki. Są one wykonane w postaci matrycy ciekłych farb.

Drukarka laserowa, do którego odnosi się monitorowany Kyocera FS-1120 MFP, dużo szybciej. Nie obniżyć jakość wydruku. W pracy wykorzystuje druk kserograficznego. Przy wytwarzaniu odtwarzania obrazów wiązki lasera przez urządzenie ekspozycji oświetla światłoczułe elementy.

seria

Kyocera FS-1120 jest przedstawicielem serii drukarek laserowych i urządzeń wielofunkcyjnych. Są w środkowym przedziale cenowym. Główna ich zakup będzie zbędne, ale dla małego biura tylko w prawo. W serii znajdują się duże maszyny, multi-funkcjonalne i wydajne. Wygląd są bardzo podobne. Mają czarny top i białe dno. Przyciski na wszystkich modeli znajdują się na górnym panelu. wszyscy są za interfejsów.

funkcje

Drukarka Kyocera FS-1120 z jego „braci” mają możliwości. Więc mają wystarczająco pojemny toner. Jest to jedyny eksploatacyjne maszyn. Ma wielki zasób w mniejszych modelach można utworzyć do 3 tysięcy odbitek. Na małym biurze jest dobrym wskaźnikiem. Jeśli firma jest duża, to istnieje potrzeba tonera wynosi nie mniej niż 20-50 tysięcy egzemplarzy. Najmniejszy model z rodziny uzupełnić do 1000 wydruków.

Drugą cechą modeli w tej serii jest ich bęben. Ma jakości, wykonane z trwałych materiałów, ceramiki z krzemem. Zasobu w najmniejszej drukarek rodzina do 100 000 stron lub 3 lat pracy ciągłej. Ale to tylko wskaźniki warunkowe. W rzeczywistości, wiele razy modelowe żyć dłużej. Można łatwo poradzić sobie z zadaniem, a więcej niż 5-7 lat.

MFP

Kyocera FS-1120 MFP – nie tylko drukarka laserowa, to jest prawdziwy produkt wielofunkcyjny (MFP). Pomimo faktu, że wykonuje on wiele zadań w tym samym czasie, to jest uważany za budżet. Ogólnie rzecz biorąc, można go umieścić nawet w domu, jeśli dużo pisania lub pracy w domu zrobić.

Pojawienie się zwyczajowo drukarki dla rodziny. W przeciwieństwie do wielu podobnych modeli, ciało dłużej w wysokości niż szerokości. można ją podzielić na dwie części. W górnej jest pomalowane w ciemnym kolorze. może trudno nazwać czarnym, raczej ciemny szary. Dolna część jest biała.

Pokrywa górna klapa, jest skaner, a następnie można zauważyć elementy faksu. W pobliżu znajdują się wszystkie przyciski i małym ekranie. Złącza na panelu tylnym. W świetle tacy obudowy znajduje.

Ogólna charakterystyka

Model Kyocera FS-1120 MFP ma młodszego odpowiednika – jest Kyocera FS-1020 MFP. Różnią się w obecności dodatkowych funkcji urządzenia. W starszej wersji posiada automatyczne podawanie arkuszy – do 40 sztuk. Jest też karta faksu. Urządzenie zapewnia bezpieczną pracę, dobrą wydajność w małym biurze.

Ponieważ urządzenie skanuje do 18 stron na minutę, w czasie tego samego drukuje okres do 20 sztuk. Oprócz tego produkowany przez renomowaną firmę jest uważana za najbardziej zrównoważony drukarka wielofunkcyjna.

wielofunkcyjność

Czego można oczekiwać od takiego modelu MFP? Jeśli szukasz urządzenia z optymalną produktywność pracy, wysoka prędkość druku – 1 stronie w ciągu 3 sekund, automatyczny podajnik dokumentów, kaseta papieru i taca odbiorcza na 250 arkuszy na 100 arkuszy, model ten jest idealny. Pracuje również łatwo z Windows i Mac OS.

Drukarka działa w tym modelu z tonerem. Kyocera FS-1120 Wyjścia 20 arkuszy na minutę na druku czarno-białego, kolorowa drukarka nie obsługuje. Rozdzielczość może być 600×600 lub 1800h600. Czas między poleceniem wydruku i na wyjściu pierwszego liścia krótszym – do 9 sekund. Nie ma wewnętrzną pamięć 64 MB, a procesor pracuje przy 390 MHz.

Faks było również dobre. To działa w technologii G3 ITU-T Super. Przesyła dokument w czasie krótszym niż 5 sekund. Możliwe jest stworzenie biuletynu i zapisać dane w pamięci. Można użyć 100 kontaktów w książce adresowej.

Skaner pokazuje dobry wynik. Współpracuje ze standardowym interfejsem USB 2.0, więc nie ma problemów z kompatybilnością nie powinno być. To może zapisywać pliki w różnych formatach, które obejmują popularne JPG, PNG i PDF. Średnia model sprostać skanowania arkusza kolorów przez 10 sekund. Jeśli skanowanie czarno-biały obraz, można go obsługiwać trzy razy szybciej. I, oczywiście, nie bez funkcji kopiowania.

opinie

Model ten był naprawdę bardzo dobry. Ona otrzymała pozytywne recenzje. Zauważyliśmy w Kyocera FS-1120 Kaseta z tonerem o pojemności 2-3 tysięcy stron. Podobnie jak w przypadku użytkowników i możliwość drukowania na papierze o różnych gęstościach od 60 do 220 g / m 2. Urządzenie jest łatwe do radzenia sobie z długich godzin ciągłej pracy bez utraty wydajności i spełnia opublikowanych specyfikacji.