577 Shares 5078 views

Sosny pąki. Aplikacja pomoże pozbyć się wielu chorób

Sosna, drzewo kochamy od dzieciństwa związany jest z obchodami Nowego Roku, ale ma jeszcze jeden cel – gojenie. Życie tego drzewa jest długa, prawie 400 lat, w tym okresie, to dorasta do 50 metrów. Uwielbia piaszczyste sosna, bielicowej i gleb torfowych. W przyrodzie, znane jest ponad 100 gatunków tej pięknej rośliny, ale jest lecznicza sosna. Zawdzięczamy wiele drobnych leki promujące zdrowie. Wszystko to jest użyteczna dla ludzi i igieł i soku, zwłaszcza nerek.


Pąki sosny (stosowanie miejscowe ze względu na ich skład gojenia) zawierają sole mineralne i witaminy C i witaminy B12, K, oraz lotnych i karotenu. Od niepamiętnych czasów ludzie wiedzą, w jakich przypadkach osoba może być wspomagane za pomocą pączki sosny, i byli w stanie przygotować swój własny zestaw użytecznych naparów.

Teraz, gdy istnieje tendencja do traktowania zasobów naturalnych, ludzie wrócili do składnika użytecznego takich jak pączków sosny. Zastosowania obejmują herbaty, nalewki, wywary i oczywiście wdychane, które są niezbędne do przeziębienia. Oprócz przeziębienia, gotowane leki naturalne pomóc z osłabieniem układu odpornościowego i przewlekłe zapalenie oskrzeli.

Sosny pąki kaszlu dawna stosowane w medycynie ludowej. Na przykład przepis jak przygotować gojenia herbatę. Korzystanie z tych wskazówek, można gotować w domu.

Oto główny składnik pączków sosny. Wzięcie ich 10 g, dodano 200 ml wrzącej wody i pozostawić na noc. Wskazane jest, aby zrobić to w termosie, wtedy więcej składników odżywczych przejść do infuzji, a jego wykorzystanie będzie bardziej efektywne. Wywar pić ciepłe na 2 łyżkach. łyżka trzy razy dziennie, nie brakuje praktyki.

Z zastosowania tej kompozycji będzie zmieniać się w pacjenta termoregulacji, że jest to dobry propoteet, spadek kaszel i zdrowia stopniowo się stabilizuje. Pąki sosny traktowane bezpiecznie! Recovery to nie tylko ze względu na wpływ na drogi oddechowe, ale także ze względu na wzrost obronne organizmu.

Pąki sosny, których stosowanie jest coraz częściej omawiane Naturopaci, działa dobrze, nawet w leczeniu poważnych chorób, takich jak zapalenie płuc, zapalenie oskrzeli, aw piersi gromadzenia , są obowiązkowe. Na wrzód żołądka i wysoką efektywność przestrzegane. Zalecany do leczenia młodych pączków sosny zasnąć w słoiku i wlać syrop cukrowy wrzenia. Bank powinien korek i pozostawić na kilka tygodni. Wlew do picia przez 1 st. łyżka 2 razy dziennie. bóle żołądka zmniejszona, normalnej aktywności całego układu pokarmowego.

I jeszcze ładne cecha znana pączki sosnowe. Aplikacja może nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz w łaźni formularza. Ekstrakt pachnący uspokaja system nerwowy i po prostu przynieść estetycznej przyjemności.

Czy kiedykolwiek słyszałeś coś lub może świerk sosna „zielonego miodu”? Jeśli nie, to należy uważnie przeczytać przepis na jej przygotowanie, jest smaczne i bardzo przydatne, szczególnie przydatny w okresie zimowym. Materiał surowy zbiór odbywa się w maju w młodych plantacji sosen.

Napełnić czystą wodą nerek (powinno to być więcej niż jeden i pół centymetrów) i podpalono, czekając na wrzenia, a następnie gotować przez dodatkowe 20 minut. Podstawka noc do infuzji, który został utworzony. Wskazówka zdobył bogate zielony kolor. Ale to nie wszystko. Teraz dodać cukier. Stosunek cukru i infuzji jeden do jednego, na przykład, jeden kilogram. Teraz musimy przynieść smaczną mieszankę do wrzenia i gotować przez jedną godzinę.

Zamknięcie proste pokrywy plastikowe, sklep w wysterylizowanych słoików, nie możemy nawet w lodówce. Słodkie lekarstwo zima podałeś. Ta niezwykła delikatność jak pączków sosny w zimie na pewno korzystać. Osłabione dzieci z przyjemnością smaku delikatność w czasie przeziębienia lub zmęczenie, nie wiedząc, że to jest prawdziwe lekarstwo.

Ale bądź ostrożny, istnieje kilka ostrzeżenia przy stosowaniu sosny. To dotyczy przede wszystkim kąpiele iglastych. Nie nadają się dla osób z chorobami serca, a także z naruszeniem krążenia, nadciśnienia i ostrych chorób zakaźnych skóry.

Pąki sosny (używać ich na tyle szeroki) i pokazane w takich chorobach: Ból kolana, astma oskrzelowa, gruźlica, zapalenie gardła i płuc, bóle krzyża, bóle głowy i wyprysk.

Tradycyjne przepisy nie kończą, nie są mniej wartościowe dżem nerek i balsamy. Nic dziwnego, że nasi przodkowie urządzone swoich osiedli sosny, sosny stworzył niezwykły smak i jednocześnie jest bezcenna kopalnia przydatnych substancji do organizmu.