421 Shares 3895 views

Moda szalik LIC dziania szydełka

Zima więc chcemy ogrzewać, a przytulności. Jesteśmy zaproszeni do kontaktu swoje ręce LIC hak. Należy do jednego z rodzajów chust. LIC mogą być noszone jako duży kołnierz i kaptur. Ten modny akcesorium będzie wyglądać oryginał do ciebie.

Szaliki Snudy: Crochet

Po pierwsze, niech określić materiał produktu. Co lepiej wybrać? Podejść do tego problemu poważnie, bo szalik styka się z delikatną skórę i może powodować podrażnienia. Dlatego przędza musi być bezcierniowy. Radzimy wybrać boucle, moher, a jeśli chcesz połączyć produkt i na wiosnę, wybierz wiskoza, bawełna lub akrylu. Należy zdefiniować i kolory. Odbiór tsvetotipu zgodnie twarzy.

Wybór wzorów dziewiarskich

Jest to ważny etap prac. Pięknie będzie wyglądać szalik związany głośność lub filigran wzór. Są to wszelkiego rodzaju schemat dziania szydełkowane szal LIC, trzeba tylko wybrać. Po tym wszystkim, nawet prosty rysunek będzie wyglądał luksusowe. Prezentujemy Państwu do wyboru kilka obwodów.

Szalik Knitting Crochet LIC: Master Class

Do pracy potrzebne są:

– przędzy (dwustu gramów);

– hak №4;

– igłę;

– pracowitość.

postęp

Załóżmy, dzianiny „LIC” hak prowadzony przez następujących schematów:

Rysunek 1. rekrutowani łańcuch osiem szwów, kolumny łączące zamknąć serię. Wynik był krąg. W kolejnych rzędów (nie powinno być pięć) do powstanie dwóch pętli powietrza. Nadal tak dziać. Dwie kolumny z sc jest przekazywana w dwóch pętli z poprzedniego rzędu. Rekrutujemy kolejne cztery samoloty i trzy kolumny z SC. Gdy liczba zatrzaskami, rosną, aby przejść do następnego wiersza. Nadal drutach placów więc dla dużych odbiorców przemysłowych. Program ten jest przeznaczony dla początkujących tkaczy.

Rysunek 2. To będzie interesujący dla doświadczonych przydać. Rekrutowani sześć szwów w końcu zrobić pasek łączący i zamknąć serię. Tak więc, możesz skończyć z okręgu. W drugim rzędzie, typ dwanaście kolumny z SC, na przemian z pętli powietrza. Po trzecie – trzy kolumny z SC provyazyvayte je w każdej pętli drugiego rzędu. Nie zapomnij dodać każdym razem dwie pętle powietrza. Następnie trudny wzór, uważaj! W czwartym rosną z trzech pętli powietrza, zamykając polustolbikom i provyazyvaem je do najbliższego węzła poprzedniego rzędu, następnie zatrudnić kolejne cztery. Powtórz poprzedni krok. I zamyka serię trzech pętli i polustolbikami. Piątego rzędu, aby podnieść należy zastosować trzy jednostki powietrza. Alternatywne cztery razy: trzy kolumny z SC i prostych pętli. Knitting ma się ku końcowi. W końcowym od trzech powietrza pętli na przemian z trzech kolumn i pętli pięć razy.

Podobnie wiążą odpowiednią liczbę pól według pierwszego lub drugiego obwodu. Jako zakończone, następuje przejście do montażu urządzenia. Szyć kwadraty gotowy właściwej długości w jednym pasie ruchu. W pobliżu jej pierścień. Tie krawędź szal LIC, szydełkowania, prosty kolumny SC. Zestaw może drutach czapkę i rękawiczki zgodnie z tą techniką.

Związanych hak LIC gotowy! Z tym szalikiem zawsze będziesz mieć doskonałe samopoczucie i zdumiewający sposób. Powodzenia w swoich twórczych!