455 Shares 4517 views

Irene Azar: biografia, filmografia i życie osobiste aktorki

Jej uroda była wciągająca, dzięki czemu wyróżnia się na tle innych aktorek kina radzieckiego. "Nasza Marilyn Monroe", "Fairy Tale Fairy Golyandam" – tak nazywa się Irena Azar dużą armię swoich fanów. Była właścicielka wielomilionowej państwa, które odziedziczyła po ojcu, ale informacja o tym była utrzymywana w ścisłej tajemnicy. Tak, Irene Azar mogłyby być świadczone przez kobiety, ale zrezygnował z bogactwa. Ona zdobyła szeroką popularność w sowieckich widza, ale kąpiel w chwale, nie o nią walczyć. Wygląda Irene Azar były idealne, ale aktorka nie wykorzystał jej urodę jako broń. I pomimo tego wszystkiego, litsedeyka czuje się absolutnie szczęśliwy. Po zachodzie słońca, radzieckie kino Irene Azar przestał dawać wywiady i pojawiać się publicznie. Jej fani pytali: „Gdzie się naszą ulubioną aktorkę?” To już ponad dwadzieścia lat od czasu, kiedy ostatnio grał w filmie, ale nadal napięta debata o tym, co jest teraz zaangażowany Irene Azar. Życie osobistej biografii aktorki – są to tematy, które są interesujące i teraz wielbiciele jej talentu.


Były nawet pogłoski, że Irene odbywa karę w amerykańskim więzieniu. Spróbujmy dowiedzieć się, czy tak jest? I w tym samym czasie możemy dowiedzieć się, co było jej droga do sławy.

Fakty z biografii

Oczywiście, biografia Irene Azar nabył ogromną ilość spekulacji, mitów i plotek. Nawet jej egzotyczne nazwisko tworzy wszystkie warunki konieczne do tego. I aktorka odziedziczyła go od ojczyma – Rezy Azar, który był potomkiem zamożnej rodziny arystokratycznej. Irena była w sklepie dla trudnego losu. Ojczym był zagorzałym przeciwnikiem irański rząd kierowany przez Mohammad Reza Pahlawi. Ze względów politycznych, został zmuszony do opuszczenia kraju i osiedlić się w Baku. W stolicy Azerbejdżanu, żył w luksusowej rezydencji, niegdyś przez szlachtę. Następnie radzieckie KGB Łubianki zidentyfikowane emigracji w Moskwie, gdzie pracował jako nauczyciel w Instytucie Studiów Wschodnich. Krótko przed śmiercią Reza Azar wrócił do Iranu.

Jakiś czas później, jego ojczym zmarł, a następnie w Teheranie odbyła przymusowego przejęcia władzy, a aktorka ponownie zmuszony do opuszczenia swojej ojczyzny.

Irene Azar – pochodzący od stolicy Iranu. Urodziła się 19 września 1949. Aktorka w wywiadzie poinformował, że jej ojciec był polskim pilotem, a matka – Don Kozak.

Rozpoczęcie pracy

Przyszła gwiazda kina radzieckiego początku do pracy, gdy miała zaledwie 14 lat. Ojczym dążyć do zaakceptowali go jako modelka w przedsiębiorstwie „Soyuzmehtorg”. Jednak operacja nie był łagodny: trzeba było iść na podium po 12 godzin dziennie, a po chwili dziewczyna nie mogła wytrzymać takiego „napięty” grafik.

To, kiedy zdał sobie sprawę, co chcesz jak najwięcej z życia. Irene powiedział, że byłoby to znana aktorka.

Lata studiów aktorstwa

Już będąc w stolicy Rosji, młoda damo Irene Azar, filmów, które wyglądały na udziale sowieckich milionów widzów, stał się studentem Instytutu Kinematografii. Podeszła do kursu dla najbardziej Sergei Gerasimov. Warto zauważyć, że jedna z gwiazd przyszłych szkolnych przyjaciół powiedział, że Irene przyszedł do studia wielkiego reżysera, by tak rzec, „ciągnąć”: wezwanie de KGB i wszystko załatwić. Gerasimov, nie ukrywając rozczarowania, został zmuszony do kompromisu z funkcjonariuszy bezpieczeństwa. Wraz z podstawami działając Azer chwycił jej kolegów studentów: Natalia Bondarczuk, Nikolai Eremenko, Natalia Belokhvostikova, Vadim Spiridonov.

Aspirująca aktorka może okazać się nauczycielom, że ma spory talent do play-aktorskiej. Jako student, ona została zaproszona do udziału w filmach kursu i dyplom. Już w trzecim roku mogła pochwalić się, że zagrała w filmie. Mówimy o filmie w reżyserii Walerija Rubinchik „Red mieszadła Trofim Glushkov” (1969) i filmie Sergeya Gerasimowa „Jezioro” (1970). Jednak dopiero rola drugiego planu.

debiut

A „balon próbny” Irene Ayzer w filmie powinny być traktowane jako jego pracy w komedii dla dzieci „Uwaga, Turtle” (1970), która odbyła się notorycznie Rolan Bykov.

Aktorka fenomenalnie reinkarnacji jako nauczyciel w szkole podstawowej, który wszyscy chcą naśladować. Żywy obraz Tanya Irene dostał w popularnej epopei filmy „Wyzwolenie” (1970-1972), podjął utalentowany reżyser Yuriem Ozerovym.

„Przez ciernie do gwiazd”

Po „wyzwoleniu” aktorka jest coraz większą popularność dzięki jeszcze inny arcydzieło kina radzieckiego – filmu „The Big Break” (1972-1973), który zastrzelił Aleksey Korenev. Irene Azar powiedzieć roli Lyuska – ukochany Gennady Lyapisheva. Blond zapobiega wieczór ucznia szkoły „gryźć granitu nauki”, rozpraszając go tańczyć. W końcowym obrazie przyszła do studia w tej samej szkole, co jej chłopaka.

Okres 70-80s ubiegłego wieku można uznać rozkwit kariery Iren Azer. Filmografia Aktorka ma dziś ponad trzydzieści prac w filmach. Widz, oprócz powyższych ról, była pamiętać o filmach: „Kochanie Boy” (1974) w reżyserii Aleksandra Stefanowicz, „Citizens” (1975) B. Horn „Nie strzelać w białe łabędzie” (1980) R. Nahapetova i wiele innych.

Inne projekty z aktorką

Oprócz licznych prac na planie Irina Azer był członkiem popularnych projektów telewizyjnych.

W szczególności, dyrektor George Zelinski zaprosił ją do obsady w humorystyczny autorskim show „Tavern 13 krzeseł”. W 1977 roku brała udział w dramacie telewizyjnym na podstawie opowiadania O. Henry „dżentelmenów, którzy pecha”, która była zaangażowana w inscenizacji reżysera Wasilija Davidchuk.

kariera słońca

Okres dostosowawczy Iren Azer nadal działać w filmach. W okresie od 1986 do 1991 roku pracowała w siedmiu filmach. Jej ostatnie filmy to: "Simulator" (1990) w reżyserii Olega Fialko i "Hrabina" (1991) Dmitrija Shinkarenko. Po rozpadzie ZSRR pozostawił aktorka świetny film.

życie osobiste

Po zakończeniu kariery Irene Azar postanowił przejść do biznesu. „Rekiny pióra” napisał, że aktorka sprzedaje bieliznę.

Dziennikarze poinformował, że litsedeyka dostał swoje stragany i stoi za ladą, które założyć perukę i ciemne okulary, aby uniknąć rozpoznawane. Mówiono, że handel przynosi Irene bardzo dobre dochody.

I jak tam było życie osobiste „radziecki Marilyn Monroe?” Poślubiła. Jej wybór był przystojny mężczyzna o imieniu Yuri. Jego żoną, córka aktorki, Victoria, który obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych. Małżeństwo Irene Ader i jej wybieranego ostatecznie upadł. Powód był banalny zdrada: mąż został skazany w związku ze słynnej amerykańskiej aktorki Natali vud.

Dziennikarze wcześniej pisał o tragicznym losie młodszego siostry bohaterki naszej historii – Delaram, który wisi, odebrał sobie życie. Stało się to w bardzo tajemniczych okolicznościach. Mówiono, że „samobójstwo” kuzyn Irene – w rzeczywistości tajnymi służbami. Za śmierć siostry Irene była prawdziwa tragedia.

Czy to ma coś wspólnego z końcem jej kariery gwiezdnej – możemy tylko się domyślać. Taki czy inny sposób, ale radzieckie i rosyjskie widzowie nie zapomnieli aktorka filmu „Big Break”.

Irene Azar, zdjęcia, które zdobią pierwsze strony czasopism na początku zero, teraz chce pamiętać ról aktora i zagra w remake'u filmu „Kto się boi Virginii Woolf”. Radzieckie litsedeyka długo mieszkał w Stanach Zjednoczonych.

wniosek

Oczywiście, Irene Azar – aktorka, dla której zakorzenione status „radzieckiego Marilyn Monroe” – odbyła się całkowicie w swoim zawodzie. Jednak jej kariera została przerwana w momencie, kiedy można było grać, grać i grać ponownie. Dawna chwała nie wróci.

Jednak aktorka czuje się absolutnie szczęśliwą osobą i takie wyróżnienia i tytuły jak „zasłużył” lub „popularny”, powiedziała, nie zawsze odzwierciedla to uczucie. „Najważniejsze, że sumienie było jasne: to jedyny sposób człowiek może realizować się w jak największym stopniu” – mówi Irene Azar. Nie możemy zgodzić się z tego punktu widzenia.