82 Shares 3508 views

Drzwi "USSR" (Ufa) – Twój przewodnik w świecie wyrobów drzwiowych

Pracując na rynku od 2000 roku słynna firma Ufa stała się uważnym dostawcą wysokiej jakości drzwi i akcesoriów.


Zdaniem konsumenta firma "Drzwi ZSRR" (Ufa) uznano za najlepszych producentów w dziedzinie produktów drzwiowych wśród wiodących fabryk mebli w Rosji.

Asortyment towarów firmy "USSR"

Katalog firmy Doors of the USSR (Ufa) zawiera najlepsze produkty wiodących firm zajmujących się meblami: Dverline, Commonwealth Ural, AIRON, Pokrova, Unik, Olimp, Korona i inne.

Drzwi linii Diverline: udoskonalenie stylu

Oddział w Chelyabinsku fabryki "Drzwi ZSRR" (Ufa) produkuje szeroką gamę produktów. Są drzwi od klasycznego do nowoczesnego nowoczesnego. Przedstawiono również modele kombinowane.

Wszystkie drzwi są przyjazne dla środowiska wyroby wykonane z naturalnego drewna. Zdobywając drzwi w tej firmie otrzymujesz jakość, atrakcyjny produkt z zewnątrz. Obrabiarka składa się z laminowanej bagietki, układu, ramy drzwi i ramy.

Modele wykonane z dodatkiem szklanej wkładki są ozdobione wzorem lub stopniem. W tym przypadku szkło może być matowe lub z dodatkiem perforacji.

Cechy produktu "Dverline"

Drzwi "USSR" (Ufa) wykonane są z materiałów najwyższej jakości przy użyciu nowoczesnych technologii projektowych. Do wkładów szklanych należy używać specjalnego szkła hartowanego, który jest ozdobiony metodą piaskowania: wzór nanosi się na powierzchnię do milimetra. W ten sposób producent wprowadza nowe ciekawe i innowacyjne rozwiązania w dekoracji drzwi "Dverline".

Modele są prezentowane w różnych kolorach i rozmiarach. W asortymencie kompletny zestaw standardowych wymiarów drzwi.

Drzwi firmy "Sodruzhestvo Ural"

Asortyment towarów firmy "ZSRR" obejmuje również produkty dostarczone przez fabrykę "Rzeczpospolita Ural". W wyspecjalizowanym sklepie można kupić produkty firmy "USSR" (drzwi, Ufa). Opinie firmy "Wspólnota Uralu" są pozytywne, co wskazuje na jakość produktów firmy Ishimbay, prezentowane w katalogu towarów.

Produkty firmy "Commonwealth Ural" są oprawionymi drzwiami z oryginalną podszewką, pokrytą okleiną (okleina ekologiczna) lub laminatem. Tanie modele drzwi, masonitów i plastra miodu są modelami niedrogiej ramy z drewna i paneli MDF. Konstrukcja wariantu ekonomicznego będzie zapewniona nawet przez konsumenta o przeciętnym dochodzie.

W zakresie towarów Rzeczypospolitej Uralski istnieją wyjątkowe drzwi wewnętrzne ZSRR: w Ufie lub innym mieście kupujący mogą zamówić produkty z metalowymi wkładkami i ramkami, matowe, monofoniczne, lustrzane lub zdobione kompozycje. Wszystkie drzwi są w magazynie, znajdują się w magazynie sklepu "USSR".

Drzwi firmy AIRON: wszystkie drzwi "ZSRR" (Ufa)

Sieć sprzedaży sklepów "USSR" reprezentuje produkty AIRON. AIRON – nowoczesne wzornictwo łączące krajowe i zagraniczne technologie projektowe. Drzwi są tworzone za pomocą technologii euro-classic z powłoką PCV w następujących schematach kolorów:

  • Orzech (Włochy);
  • Orzech (Mediolan);
  • Wenge;
  • Dąb bielony.

Możesz kupić wewnętrzne lub wejściowe drzwi w Ufa. "ZSRR" to szeroki wybór towarów od dostawcy AIRON. Tutaj można znaleźć drewniane konstrukcje ze szklanymi wkładkami, obrazami i fasady lustrzane.

Szczególną cechą drzwi firmy AIRON jest specjalna powłoka czołowa, która tworzy efekt 3D.

Wszystkie modele w hipermarketach drzwiowych "USSR" prezentowane są w standardowych rozmiarach.

Asortyment produktów drzwiowych firmy "Wstawiennictwo"

Kupujący nie może pozostać obojętny, gdy widzi takie drzwi. Inżynierowie firmy dokładają wszelkich starań, aby produkt był niezrównany: materiały ekologiczne zostały starannie wybrane i przetworzone zgodnie z nowoczesną technologią, projekt mówi samo za siebie, a jakość odpowiada deklarowanej cenie w sklepie ZSRR Drzwi (Ufa). Opinie klientów są pozytywnie nastawione. Z modelami drzwi firmy "Modlitwa" można znaleźć w katalogu sklepu.

Asortyment towarów z fabryki "Unik"

Unik jest młody i ambitny. Zaufanie kupujących do producenta udało się uzyskać niezawodność i wyłączność produktów, co tłumaczy duże zapotrzebowanie na produkty. Szeroki wachlarz modeli, które można zobaczyć w katalogu firmy "USSR" lub od razu trafić do sklepu.

Produkty fabryki Olimpa

Drzwi wewnętrzne "Olympus" zasługują na uznanie międzynarodowe. Jest to jedna z wiodących firm, więc jej produkty są tak popularne. W oparciu o strukturę drzwi podejmowane są surowce naturalne – drewno iglaste pokryte fornirem, impregnowane specjalnym związkiem i lakierem, co zwiększa wytrzymałość i niezawodność drzwi. Nowoczesne technologie pozwalają na produkcję wysokiej jakości produktów, stworzyć ekskluzywny wystrój i wyposażyć w niezawodne okucia.

Przejrzyj katalog firmy "USSR. Drzwi. Zdjęcie ». Ufa oferuje niesamowite możliwości dla produktów, które można znaleźć w sklepie i otrzymać szczegółowe porady od konsultantów.

Firma sprzedająca "USSR" to nie tylko sklep, to przewodnik w świecie produktów drzwiowych. Tutaj będzie można kupić nie tylko żądany produkt, ale również zamówić dostawę i montaż drzwi. Co może być lepsze niż zintegrowany zakup w hipermarketu drzwi "ZSRR"?