826 Shares 6724 views

Cafe Pine Forest, Togliatti: jak do nas trafić, menu, opinie

Togliatti jest dość ciekawym miastem położonym w regionie Samary w Federacji Rosyjskiej. Tutaj mieszka ponad 700 tysięcy osób, aw lipcu 2017 r. Ta osada obróci się 280 lat. Istnieje wiele restauracji, barów i podobnych placówek, ale nie każda taka instytucja może zaoferować swoim klientom doskonały wybór potraw i wysoki poziom obsługi.


Kawiarnia "Pine Forest" (Togliatti) jest dość popularną restauracją, w której można się dobrze bawić i spróbować pysznych kulinarnych arcydzieł. Dzisiaj porozmawiamy szczegółowo o tym miejscu gastronomii publicznej, omówimy jego menu, znajdź opinie i inne przydatne informacje. Zacznijmy teraz!

Podstawowe informacje

Instytucja ta jest popularną kawiarnią na ulicy Gromovaya (pierwszy dom). Przeciętny rachunek w tym miejscu gastronomii waha się od 800 do 900 rubli. Warto też zauważyć, że tutaj każdy może zapłacić za swoje zamówienie kartą bankową. Jednocześnie serwują dania orientacji kaukaskiej i europejskiej, dzięki czemu można na pewno znaleźć coś smacznego dla siebie.

Jeśli chcesz spędzić urodziny, korporacje, wesele lub inne wydarzenie, na pewno musisz skontaktować się z kawiarnią Sosnovi Bor (Togliatti). W takim przypadku można codziennie jechać do szkoły, od 10:00 do północy.

Mapa żywności

Czy lubisz te miejsca gastronomiczne? Wtedy na pewno będziecie tu chętnie, ponieważ dania z menu Wielkanocy, hookahy, gorące dania, pierwsze dania, przekąski i dania boczne, szaszłyk z szaszlyk, sałatki, produkty mączne i różne sosy, zimne przekąski, desery, owoce, napoje, a także specjalną herbatę Karta.

Warto również zauważyć, że w tym przypadku masz możliwość zamówienia naczyń gotowanych indywidualnie. Więc możesz spróbować z kurczaka hashlama na 1600 rubli, gotowanych dla 4 osób. W tym samym czasie, 100 rubli. Mniej jest dokładnie to samo, ale gotowane z wołowiny. Służył w tym przypadku ten sam 1600 gramów. Jeśli lubisz galaretki, pamiętaj, aby zamówić je z języka lub wołowiny odpowiednio 350 i 300 rubli.

Dla miłośników bardziej smacznych potraw w tej sekcji można zobaczyć pieczone okoń szczupak dla 2 i pół tysiąca rubli. Więc będziecie podawali 2 kilogramy ryb, pieczone w całości. W tym samym czasie wypchane grzyby, gotowane z szynki i sera, czosnku, orzechów włoskich i majonezu kosztują 430 rubli. Wazon owocowy, który brzoskwinia, ananas, śliwka, gruszka, grejpfrut, kiwi i winogrona, których całkowita waga wynosi dwa kilogramy, kosztuje półtora rubla rubli.

Gorące potrawy

Ciekawy kulinarny arcydzieł o nazwie "Firebird" kosztuje 1500 rubli. W tym przypadku danie zawiera filet z kurczaka, pieczarki, ziemniaki, papryki bell, pomidory, czosnek, ser, zielenię, sok z cytryny i wiele innych. Jeśli przybyłeś do tej kawiarni, aby spróbować kaukaskich potraw, pamiętaj, aby zamówić jagnięce ugotowane według unikalnej receptury. To interesujące danie kosztuje 470 rubli i jest jagnięcina z sosem warzywnym i migdałami. Jako półmisek będziesz podawany z ryżem.

Dla miłośników ciekawszych potraw w menu zaprezentowano kurczaka w języku włoskim na 250 rubli., Po francusku za 320 rubli lub w sosie śmietanowym za 300 rubli. Klasyczna wołowina, gotowana z grzybami i serem, kosztuje 350 rubli, ale stek z jagnięciny podany z sosem z wina i koniaku kosztuje 550 rubli. Dla koneserów delikatnych potraw znajduje się potrawa zwana "Goldfish". Ten arcydzieło kosztuje 470 rubli, w jego składzie znajduje się filet z łososiem, serem, pomidorami, majonezem i pieczarkami.

Można również zamówić inne potrawy tej kategorii, ale wyróżniliśmy tylko najpopularniejsze.

Zimne przystawki

Restauracja "Sosnovy Bor" (Togliatti), której menu omówimy szczegółowo, oferuje każdemu odwiedzającym smak całego kurczaka ugotowanego. W tym przypadku naczynie kosztuje tylko 395 rubli, a 4 porcje są do niego przyporządkowane. Klasyczny kurczak w ciastku kosztuje 385 rubli, ale pałki z kurczaka kosztują 265 rubli. Koszt domowych tłuszczów zmienia się od 200 do 270 rubli na 200 gramów produktu. Zwykły kurczak kosztuje około 220 rubli, ale ciekawa przekąska na piwo, reprezentowana przez ser i inne składniki to 200 rubli.

Również Pine Forest (Togliatti, kawiarnia), którego menu jest całkiem interesujące, proponuje zamówić różne mięso, których koszt wynosi 500 rubli. Gotowany język z chrzanem tutaj kosztuje 455 rubli, ale przekąska dla wódki kosztuje 500 rubli. Jednocześnie możesz zamówić różne rodzaje serów, których ceny wahają się od 180 do 330 rubli na 100 lub 200 gramów.

Warto zauważyć, że gotowane krewetki, serwowane w ciekawą formę, kosztują 320 rubli, ale kanapka z łososiem kosztuje 100 rubli. Przy okazji, dla miłośników czerwonego kawioru, tartlets z tym są dostępne na zamówienie, koszt części (2 sztuki) w tym 90 rubli.

Desery i owoce

Ta restauracja jest jedną z najbardziej popularnych w mieście, więc ceny tutaj nie są bardzo wysokie, a jakość serwowanych potraw jest po prostu doskonała. W tej sekcji menu można zamówić różnorodne owoce. Ich koszt zmienia się od 40 do 75 rubli na 100 gramów.

Na przykład tylko 40 rubli. Masz okazję spróbować jabłka, banana, gruszek i innych. Wazon owocowy, o łącznej masie 900 gramów, kosztuje 450 rubli, ale 150 g klasycznych lodów kosztuje 90 rubli. Jednocześnie zimne naczynie z syropem kosztuje 110 rubli, a orzechy i czekoladę więcej za 25 rubli. Ponadto dostępne są inne warianty lodów na zamówienie, których cena jest nieco wyższa.

W tej kawiarni jest wiele deserów, więc nie można wybrać żadnego. Średni koszt takich potraw zmienia się od 85 do 140 rubli. Dla fanów tradycyjnych słodyczy w tej sekcji "Napoleon" za 130 rubli. I klasyczne tiramisu dla tej samej kwoty. Jak widać, restauracja "Pine Forest" (Togliatti), której adres jest wskazywany nieco wyżej, ma bardzo interesujące menu, więc na pewno znajdziesz coś smacznego dla siebie.

Jak tam dotrzeć?

Jeśli chcesz odwiedzić to miejsce w gastronomii publicznej, najlepszym wyborem jest taksówka. Dla tych, którzy nie chcą wydawać dużo pieniędzy, można skorzystać z transportu publicznego. W tym przypadku należy wziąć 7 trolejbusów lub następujące autobusy: 9, 40, 46. Powinieneś opuścić przystanek "Mekhanizatorov Street".

Czy pojedziesz własnym samochodem? Następnie należy zauważyć, że na skrzyżowaniu ulic Gromova i Matrosova należy kontynuować jazdę wzdłuż ulicy Gromova w kierunku Kuneevskaya. Najpierw przejdziesz część miasta, gdzie zobaczysz różne domy i sklepy, ale wtedy las zacznie się, a za kilka minut znajdziesz się w pobliżu niezbędnej restauracji.

Recenzje

Komentarze w internecie są bardzo pozytywne. Klienci, którzy odwiedzili Sosnovi Bor (Togliatti), którego numer telefonu znajduje się na oficjalnej stronie internetowej, uważają, że jest wspaniała atmosfera i ciekawe menu. Ceny dań są do zaakceptowania, a ich jakość jest naprawdę doskonała. Również niektórzy mówią, że to miejsce jest w bardzo przytulnym miejscu, gdzie można naprawdę odpocząć i dobrze się bawić.

Ogólnie rzecz biorąc, restauracja "Sosnovy Bor" w Togliatti zasługuje na szacunek, więc przyjdź i zrelaksuj się. Bon appetit i dobry nastrój!