780 Shares 8439 views

Dzikie Pola państwa rosyjskiego

W Rosji, jak mówią, dwa nieszczęścia – głupcy i dróg. Absolutnie. Ale jest jeszcze trzeci. To anarchia wynikające ze współistnienia oddzielnego systemu władzy w państwie i ludzi, składające się głównie z zwykłych obywateli, nie ubrany żadnych szeregi i nie obarczone szczelne torebki, dawniej zwanych bezpośrednich utrzymaniu niewolników. Tymczasem, według rosyjskiej konstytucji, państwa, w związku z tym, cały aparat państwowy działa dla dobra ludzi, deklarowane jako najwyższego autorytetu, i dla których rozerwać na podium koszulę na piersi i różnych decydentów.


Ta sprawa – oddzielny system władzy w państwie i ludzi – oczywiście sięga odległych czasach, kiedy powstała siła ramion, czyli wola Wikingów, jest obcy pokolenia profesjonalnych wojowników, na terytorium dawnej Rosji, a dokładniej wszczepionego stan. To jest powód, że w niektórych regionach imperium, potem Unia powstała strefa, gdzie niektóre grupy (rodzina, nomenklatura, karne) całkowicie miażdży pod jej uległe z powodu braku praw obywateli. Oczywiście, za cichym przyzwoleniem urzędników, entuzjastycznie działa tylko w swoich obszarach biurokracji, obojętności na los niewolników, a czasami wspólnych wspólników procentowych. I w tych obszarach – dzikim boisku – zakończył żadnej państwowości. Nie będzie ustawa zastępuje dowolny host.

opowieści grozy, ale nowoczesny bezprawia, co dzieje się w takich obszarach bezprawia, anarchii, które rzadko docierają do opinii publicznej, jej drżenie, ale nie zmieniła następnie istotę problemu (jedna grupa otrzymuje inny), sugeruje, że w Rosji na początku dwudziesty pierwszy wiek, nic się nie zmieniło.

I tu, drodzy obywatele, jest jedna taka historia pokazuje, że to wszystko – nie spekulacje.

W połowie lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku w mieście Jakuck, kapitał, natomiast Yakutian Autonomicznej Socjalistycznej Republiki Radzieckiej, budowę jednego z największych zakładów budowy dużych płyt. I z całego ZSRR pociągnął do osób pracujących, w większości młodych, zwabionych obietnicą zachęcając przez trzy lata oddzielnych apartamentów, pielęgnowane marzenie wszystkich ludzi radzieckich. Minęło ponad trzech dekad. Elektrownia została zbudowana, a jej produkty są przekształcane zwykły drewniany miasto Syberii w nowoczesne prawdziwego miasta, można powiedzieć, metropolię na wiecznej zmarzlinie. I budowniczych, późniejszy robotników fabrycznych, nie zestarzała. Ale zamiast obiecanych mieszkań dostali trochę o pokój-klatkę w akademikach robotniczych, gdzie osiedlili się w dniu przyjazdu i gdzie nadal mieszkają. Choć na prawach ptaka. Dlaczego?

Na początku lat dziewięćdziesiątych, kraj rozpoczął prywatyzację majątku państwowego, który nazwałbym derbalovkoy. Jakucja, oczywiście, nie było na stronie, lub raczej, urzędnicy, działacze byłej partii i nomenklatury gospodarczej. Stały się również reżyser, który jest w rzeczywistości, właściciele magazynie zatem prywatne przedsiębiorstwa. 17 sierpnia 1992 Yakut sprawność roślina została przekształcona w spółkę akcyjną House-budynek fabryczny (DSC). Dobrze, dobrze, roślina z całym wyposażeniem sprywatyzowane (chcę powiedzieć, przydzielony), lecz mieszcząca venture z działu mieszkaniowego musiał przejść pod jurysdykcją władz lokalnych, zgodnie z dekretem prezydenta Rosji w dniu 10 stycznia 1993 roku, № 8 „Z wykorzystaniem obiektów Celem społeczno-kulturowe oraz wspólna z prywatyzowanych przedsiębiorstw. "

Jednak ten dekret nachhat. Nikt nie myślał, aby dać spory kawałek jakoś powiedzieć chłopów.

10 grudnia 1997 Rząd Republiki Sacha (Jakucja) na numer 1557r trzech akademikach zlokalizowanych w strefie mieszkalnej DSC na ulicy. Transport drogowy dla №№ 40, 40/1, 40/2, należąca do państwa, zostały przeniesione do OAO DSK zaległości Republiki do zakładu. Państwo, które poddał, uważają za darmo, ich własności, po kilku latach okazało się dłużnika o tych, których on nadał narodowy skarb. Porozumienie w sprawie przeniesienia została podpisana w dniu 29 grudnia 1997

Tak więc, OAO DSK stała się właścicielem tych akademikach, pomimo wszelkich zakazów. A nie jeden urzędnik nie złożyła oburzony głos jako wyraźne naruszenie prawa!

Ponadto, 27 marca 2003 roku Sąd Najwyższy prezydencji Republiki skrótowo uznany za cięcie, transakcja ta faktyczna sprzedaż, ALE NIE przeniesienia praw. Oraz w celu unieważnienia decyzji Sądu Miejskiego i Zarządu sądowej w sprawach cywilnych uznania dla jednego z najemców prawa do prywatyzacji lokali mieszkalnych, gdzie mieszkał i nadal mieszka! Tuż przy prywatyzacji została uznana przez Sąd Miejski zgodnie z art. 18 ustawy „o prywatyzacji zasobów mieszkaniowych w Federacji Rosyjskiej”, w którym stwierdza, że przeniesienie własności państwowej w innej formie nie narusza praw mieszkaniowych obywateli, w tym prawa do prywatyzacji. Plenum Sądu Najwyższego Republiki zdecydował, że czas sprzedawał, to nie pójdzie, a jeśli tak, to chłop nie ma prawo do niego wymóg ten nie ma zastosowania prawo. I do wszystkich mieszkańców schroniska na zawsze zamknąć drzwi do prywatyzacji.

I nikt, nikt nie urzędnik, a co dopiero mówić o zwykłych obywateli, a kto by je usłyszeć pisk, nie widziałem wszystkie straszne głębię rozumieniu niniejszego rozporządzenia. Pod koniec XX wieku ludzie sprzedają domy w Rosji jako niewolników! Jeden pan sprzedał innym. Aw Prezydium Sądu Najwyższego Republiki, zmuszony być ostoją praworządności, nikt, zdaje się, że nawet nie myśleć o tym, że – jak dziki to wydarzenie we współczesnym społeczeństwie cywilizowanym. Sędziowie, że coś jest nie tak ze po prostu pamiętać, nie wspominając o moralności elementarnej naturalną w każdej normalnej osoby. Jak można tak łatwo podjąć działania, odpowiednie raczej starożytnego Rzymu, gdzie niewolnictwo został zbudowany w polityce państwa, a ludzie postrzegali sprzedaż koroną stworzenia, jak bydło, normalny pod względem praworządności!

W międzyczasie, 25 lutego 2011 roku, Trybunał Konstytucyjny Republiki Sacha (Jakucja) – zgodnie z art 87. 1. Konstytucja Rzeczypospolitej – najwyższego organu sądowego w celu ochrony porządku konstytucyjnego Republiki Sacha (Jakucja) – wyżej wymieniony wyrok w sprawie przekazania władzy (sprzedaż) z trzech akademikach DSK rozbieżność między Konstytucją Rzeczypospolitej. Traktat o recepcji-transmisję z dnia 29 grudnia 1997 roku została uznana za integralną część niniejszego rozporządzenia, odpowiednio, w celu określenia jej nie wymaga odrębnej decyzji.

Wszystko wydawało. Historia – koniec. URZĘDNICY Pozostaje tylko przywrócenie sytuacji istniejącej przed naruszeniem praw, zgodnie z niniejszą uchwałą. Ale nie tak! Zabawa rozpoczęła się.

Wszystkie przesłuchania urzędników, głównie Ministerstwo Stosunków własnością Rzeczypospolitej, a następnie ściśle przez Departament Stosunków własnością miasta Jakuck, wziął sojusznika pozycji DSK, odnosząc się do faktu, że ma tytuł do schroniska, bo od chłopów nie mają prawa na miejscu! Zaprzeczyć swoich roszczeń! Ale dokument tytuł prawo do anulowania przez High Court Rzeczypospolitej! Przywrócenie sytuacji wyjściowej – Obowiązkiem urzędników. Ale nie o tym myśleć. Ponadto, zaczęli odnosić się do niewykonywania orzeczeń sądowych, to znaczy nie na rozwiązaniu ich własności DSK jako cel ochrony praw własności argument! Absurd? Absolutnie. Ale absurd i trzymał dzikie boisko do państwa rosyjskiego.

WHO praw mieszkaniowych obywateli, i do dziś to samo, to znaczy, że pozostanie bezsilny jak chłopów pańszczyźnianych jak. Co więcej, teraz pracownicy DSK uczestniczyć Rosreestr, WIT i zarządu powiatu z Jakucka do, jak mówią, aby połączyć wszystkie instrumenty ich własności na uwadze. A oni wciąż dają pozwy eksmitować niektórych ludzi z hostelu, powołując się na fakt, że właściciele! I żaden urzędnik, w tym i sędziów, a nie im powiedzieć – a jednak dobry Bóg, dokumenty tytuł dla swojej własności zadeklarować niekonstytucyjne, to odwołany! Zobaczmy!

Jeśli to nie jest chaos, jeśli nie jest to poglądowe lekceważenie prawa rosyjskiego, rosyjskiej konstytucji, jest to, że za czyny?

A potem okazało się, że jednym z akademików dekretu Rządu Rzeczypospolitej było trzy lata temu, a mianowicie, 22 czerwca 2009 roku został przeniesiony do władz miejskich. I zgodnie z ustawą z dnia przekazania i przyjęcia numer 35/277 z dnia 25 czerwca 2009 roku oraz Orderu Republiki dla numeru IPI P-992 z 7 lipca 2009 dom z wszystkimi zakwaterowania dziennym znajduje się w ewidencji mienia komunalnego. Zatem mieszkańcy stał się uprawniony zgodnie z wymogami ustawy RF „o prywatyzacji zasobów mieszkaniowych w Federacji Rosyjskiej” do zawarcia z administracji Rejonowy w umowie wynajmu społecznej, a następnie nabycie prawa własności w prywatyzacji lokali mieszkalnych, w których żyją. Ale to zarządzenie nie została zgłoszona, mimo że jest w tych zaangażowanych pylilos te wszystkie lata. Mieszkańcy dowiedzieli się o nim i przypadkowo, tylko w 2012 roku. Tymczasem, koniec terminu prywatyzacji mieszkań, blisko – zaledwie kilka miesięcy. Ponieważ lokatorzy szybko zwrócił się do Wydziału MU «stosunków mieszkaniowych” administracji Rejonowy Jakucka do zawarcia umowy społecznej zatrudnienia.

Jednak w tym Joe odmówił przyjęcia ich roszczeń, powołując się na fakt, że liczba forma certyfikat 3, składane przez nich nie odpowiada żądanym kształcie, jak wydane pasportistom DSC, ale nie ma usługi paszport rosyjski Federalnej Służby Migracyjnej Rzeczypospolitej w mieście Jakucka. Aby uzyskać informacje donoszą, że przepisy prawa, które ustanawia ścisłe przestrzeganie tych wymagań nie jest dostępna.

Okazało się, że w czasie przyjmowania i przekazywania zaniechania urzędników akademiki zostały przeniesione do Federalnej Służby Migracyjnej Rosji w Republice Sacha (Jakucja) Jakucka co pokoje karty mieszkanie, jest płaski narzędzie typu. Tutaj, oczywiście, wino jest wyraźnie pracownicy Departamentu stosunków własności, obudowa Relations Departament Administracji Regionalnej Jakucka i Ministerstwa Stosunków własność Rzeczypospolitej. Ponieważ w bazie danych rosyjskiej Republiki Federalnej Służby Migracyjnej w Jakucku nie apartamentami audio z domu minął, mimo włączenia ich w miejskim rejestrze nieruchomości. W związku z tym mieszkańcy nie pomoże to przedstawić formularz, który trzeba Joe, z wyjątkiem świadectw wydanych pasportistom DSC, a którego są te karty każdym mieszkaniu.

Tymczasem urzędnicy JOE kategorycznie odmówić, a nie w bardzo odpowiedni sposób (mówiąc bez ogródek, pies tak destylowana przypadkowo wędrował na cudzym podwórku), aby odbierać dokumenty od obywateli, a jeśli problem powstał obiektywnie, a nie z winy pracowników. Oznacza to, że urzędnicy nie czują żadnej odpowiedzialności za błędy, dzięki czemu jego pominięcie od przeszkody w realizacji prawa obywateli do uziemionej na obiektywnych wymogów wynikających z przepisów prawa, zamiast naprawić rzeczy, aby żądać od każdej karty mieszkanie pasportista DSC. To samo powinno być, aby czuć się całkowicie bezkarni za naruszenie praw obywateli! Dzikie Pola.

A drzwi na karty problemowe lokatorzy sami nie mogą rozwiązać. Pasportist DSK nie dać im karty, a na ogół nie zamierza przekazać je do FMS, odnosząc się do faktu, że istnieje zlecenie Bershov zlecenie Dyrektora DSC. Z tego wynika, że będzie Bershov Powyższa ZLECENIA każdy tam RZĄD I PRZEPISY, pomyślał Trybunału Konstytucyjnego.

I to stwierdzenie – nie ironia. Charakter relacji do przepisów co do nieistotnych kawałkami papieru, pokazuje taką historię: ja, to po pierwszej próbie w Ministerstwie stosunków własności, aby wyjaśnić.

Dla mnie, minister, jak glinianych wszy, które nie mają znaczenia i wagi, oczywiście, nie jest dozwolone. Tak więc, miałem zaszczyt być przyjęty pierwszy zastępca. Ogromny stół siedział mały kobietę, ale ona patrzyła na mnie w dół, jak owada, że coś porusza się pod jego stopami. Powiedziała, że te akademików – nie własnych, co można dowiedzieć się z aplikacji do zarządzania rejestracji państwowej, ponieważ nie trzeba robić nic, a ponieważ obywatele nie mają prawa naruszać cudzej własności. Na moje pytanie, ale co z uchwałą Sądu Konstytucyjnego Republiki, ona dumnie dał niezwykłą odpowiedź, że pamiętałem go na całe życie, i natychmiast wstał i wyszedł, ponieważ wiedzieli – nie równa dyskusja nie będzie problemu. Powiedziała – i one mają Trybunału Konstytucyjnego zapytać, co oni tam naprinimali!

Ta pani jest nadal w swoim stanowisku, a według wszelkiego prawdopodobieństwa, nie zamierza odejść.

W związku z tym należy stwierdzić, że państwo rosyjskie kończy na terytorium DSC. I Obszar ten, jak widać z pozycji obejmuje cały kraj, ponieważ obywatele nie mogą wykonywać swoje prawa, potwierdzone przez władze państwowe, ze względu na demonstracyjnym odrzucenia prawa i wykonywanie orzeczeń sądowych w DSC, oczywiście, za cichym przyzwoleniem urzędników wspierać je (nie daj Boże, z powodu konfliktu interesów). I tu prawo może zastąpić Gospodarz, którego na pewno. Ale to – ciemność Egipcie.

Dzikie pola państwo rosyjskie.

Ale przyjdzie z prawem obszar?