621 Shares 4169 views

plastikowa karta Visa Platinum: przywileje, rabaty, dodatkowe usługi

karta bankowa – wygodny sposób dokonywania płatności i przechowywanie pieniędzy. Istnieje kilka „plastikowe” typów, w zależności od pakietu usług świadczonych przez: elektronicznej, standard, premium. Dla tych, którzy chcą uzyskać lepszą obsługę i stać się VIP-client systemu płatniczego Visa Gold banku programu oferuje usługi, platyna i nieskończone. Każdy z nich – wyznacznikiem prestiżu, komfortu i wygody w dowolnym miejscu na świecie. Jednak szczególną uwagę będą przyznawane karty Visa Platinum, o których będzie mowa w artykule.

Trochę o firmie Visa

Jest to system płatności słynne i popularne, które reguluje stosunki między bankiem wydającym, sprzedawcy i posiadacza karty podczas dokonywania transakcji. Sama firma nie ustala opłat za usługi i nie zajmuje się wydaniem „plastiku”. System Visa działania jest zapewnienie dostępu do elektronicznego zabezpieczenia płatności i transakcji. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom od instytucji kredytowych i finansowych klientom oferujemy produkty kartowe. Banki coraz prawo emitowania instrumentów płatniczych Visa niezależnie regulować warunki produkcji i stosowania tworzyw sztucznych.

Firma współpracuje z organizacjami w ponad 200 krajach, co pozwala użytkownikom na dokonywanie płatności praktycznie w dowolnym miejscu na świecie. produkty premium zapewnić dostęp do programu premiowego „Świata przywilejów”. Visa Platinum, Gold i Nieskończony pozwalają uzyskać zniżki, brać udział w promocjach i być mile widziane partnerów systemu płatności.

osobisty asystent

Posiadacze Visa Platinum mają dostęp do bezpłatnej usługi concierge w każdym miejscu na świecie. Eksperci zostaną poinformowani o ciekawych wydarzeniach w miejscu właściciela i dbać o rezerwacji biletów. Dodatkowo mapa usługi concierge „Visa Platinum” obejmują:

 • wynajem pojazdów;
 • taxi w każdej porze dnia;
 • rezerwacja stolika w restauracji, bilety lotnicze;
 • Możliwości spędzania czasu wolnego;
 • Dostęp do prywatnych klubach;
 • pomoc przy planowaniu tras;
 • informacyjne (opłaty swapping, prognoza pogody, szpitale, adresy, itd.) wsparcia.

Usługa dostępna jest jako „domu”, a także za granicą. Usługi świadczone przez Isos (International SOS).

Usługi wsparcia

W nagłych przypadkach związanych z obsługą karty, użytkownik potrzebować pilnej pomocy. Gdzie się udać, będąc za granicą posiadacz wizy Platinum? Przywileje produktów Premium pozwalają uzyskać pomoc niezależnie od lokalizacji klienta. . Usługa Global Support system płatniczy Visa będzie podjąć pilne działania w przypadku utraty lub kradzieży „plastiku”.

Kontakt z bezpłatną obsługę klienta „Visa Platinum” Posiadacz karty może:

 • zorganizować ponowne wydanie i dostawę nowego „plastiku”, niezależnie od lokalizacji właściciela;
 • blokować rachunku;
 • uzgodnić awaryjna wypłata gotówki w dowolnej porze dnia;
 • uzyskania niezbędnych informacji.

Dostęp do globalnego wsparcia otworzyć uchwyt karty Visa, niezależnie od jego klasy. Jednak tylko właściciele mogą liczyć na gotówkę awaryjnego i pilnej ponownej emisji premium „plastiku”.

ubezpieczenie w podróży

Co jeszcze można zadowolić uchwyt Visa Platinum? Przywileje instrumentu płatniczego są nie tylko doskonałą obsługę, ale także przemyślany program, ubezpieczenie. Produkt skierowany jest do ludzi sukcesu, którzy podróżują często dla przyjemności lub w sprawach biznesowych. Podczas wycieczki mogą się zdarzyć nieprzewidziane: odwołanie lub opóźnienie lotu, kradzież dokumentów, bagażu lub pieniędzy, wypadków.

Jeżeli bilety zostały zakupione przy użyciu karty Visa Platinum, właściciel i jego bliskich krewnych dostać ubezpieczenia. Będzie ona chronić przed wszelkimi problemami, które mogą pojawić się na drodze. Są to koszty związane z:

 • utrata, kradzież bagażu, dokumenty, pieniądze;
 • opóźnienie lub odwołanie lotu;
 • świadczenie pomocy prawnej lub medycznej;
 • ewakuacja;
 • repatriacja.

Ubezpieczenia trwa tylko okres podróży, ale nie więcej niż 90 dni. Ponadto, właściciel karty Premium ma dostęp do programu medyczne i prawne skierowania z Visa. Pomoc dostarczone przez Isos firmy. W ramach usług świadczonych przez osoby fizyczne mają prawo do umówić się z lekarzem, aby uzyskać informacje przez telefon, aby ewakuować za pomocą lotnictwa sanitarnego. Eksperci zostaną poinformowani o lokalizacji placówek medycznych i prawnych, poziomu usług i cen.

zakupy programu ubezpieczeniowego

Posiadacze przywilejów Visa Platinum i muszą płacić za towary. Posiadacz karty może spodziewać się raz na dwa programy ubezpieczeniowe. Rozważmy je w tabeli.

wykupić ubezpieczenie od Visa

nazwa

przeznaczenie

ważność

odliczeniu

Minimalne warunki uczestnictwa w ubezpieczeniu

„Rozszerzona gwarancja”

Wzrost bezpłatnego okresu serwisowego. To pozwala na powrót część funduszy na wymiany towaru i zwrotu kosztów naprawy.

Do 24 miesięcy po wygaśnięciu podstawowej gwarancji.

$ 50

Koszt towarów – od 50 $. Gwarancja od producenta – co najmniej 12 miesięcy. Płatność Visa Platinum Karta kredytowa pełnej kwoty ceny zakupu.

„Zakup Protection”

Zwrotowi w przypadku kradzieży, utraty, uszkodzenia produktu lub jego naprawy

90 dni od daty zakupu.

$ 50

Ten produkt został opłacony kartą Visa Platinum w pełnej i koszt co najmniej 50 $.

Szczególną uwagę należy zwrócić na wielkość bezwarunkową odliczeniu, równej 50 $. Zwroty będą dokonywane po odjęciu tej kwoty. W przypadku ubezpieczeń posiadacz karty może otrzymać od 1500 $ do 5000 $. Bardziej szczegółowy warunki ubezpieczenia zakupu można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej systemu płatniczego w sekcji informacyjnej Visa Platinum.

Przywileje w Rosji

Posiadacze kart Premium – jest to specjalna grupa klientów każdego banku instytucji finansowej. Dla nich, bank tworzy najbardziej komfortowych i sprzyjających warunków użytkowania. Co dokładnie wygrywa właściciel Visa Platinum? Karta Privilege jest następujący:

 • Cashback zwiększona (od 1,5 do 30%);
 • Darmowe informacje-usług (bankowość online, SMS);
 • dodatkowy numer „platyny” lub „złoto” karty bez opłat na korzystnych warunkach;
 • Wysoki limit wypłat;
 • Dostęp do strefy VIP z różnymi instytucjami;
 • Jakość usług bankowych;
 • otwieranie wielu kont walutowych;
 • Dostęp do programów premii z banku (rabaty na kategorie towarów, premii na zakup);
 • wysoki limit kredytowy i niższe oprocentowanie.

Oczywiście, każdy bank ma swój indywidualny program Visa Platinum. Sbierbank, na przykład, służy karta Premium klienci w komfortowych pomieszczeniach biurowych bez kolejkowania, zapewniając osobisty menedżer.

z transakcji pieniężnych

Przywileje dla wycofania, transferu lub transferu środków z Visa Platinum jest znacznie więcej niż w klasycznej karty. Większość banków nie ma prowizji za wypłaceniem premii „plastiku”. Jednorazowa limit wypłat z średnio około 500 tysięcy rubli. Karta tłumaczenie do Komisji karty również minimalnym lub zerowym. Zasilić swoje konto za pomocą wiadomości e-portfele, usługi zarządzania gotówką, terminale z funkcją «gotówkę w».

Inną niewątpliwą zaletą Visa Platinum to technologia płatności bezstykowych payWave. Płatność kartą kredytową odbywa się w ciągu kilku sekund, a nie wymagać wprowadzenia kodu PIN. To wyznacza pewną granicę, w którym transakcja bezstykowa wykonany.

koszt

Pakiet Premium Visa Platinum oferuje usługi bankowe właścicielowi wiele możliwości i ułatwia życie w czasie podróży i podróżowania. Roczna obsługa karty różni się w zależności od warunków różnych bankach. Suma waha się w przedziale 2-15 tysięcy rubli. To wszystko zależy od rodzaju „platyna” karty, banku wydającego i dostarczyć pakiet usług dodatkowych. Co-branding „plastikowe” są zwykle droższe niż standardowe Visa Platinum.

„Platinum” karta jest niewątpliwie wygodne i opłacalne produktu dla konkretnej grupy docelowej. Doceniam przywilej premium „plastiku” może jedynie ludzi sukcesu z zarobkami powyżej średniej, to często za granicą. W przeciwnym razie, wydatki na karcie przyniesie raczej straty niż zysku.