833 Shares 2208 views

Bank „Ugra”: ocena bezpieczeństwa oraz wykaz usług

„Ugra” prywatny rosyjski bank został założony w 1990 roku. Ocena ta organizacja jest bardzo wysoka. Jest na 29. miejscu wśród największych banków rosyjskich. Jednak jego osiągnięcia i usług, proszę powiedzieć nam więcej.

Krótko o organizacji

Jak wspomniano powyżej, „Ugra” ocenił bank jest przyzwoity. I jest on stale rośnie. Coraz więcej ludzi ufa swoje pieniądze do banku. W tej chwili wielkość banku „Yugra” aktywa 323 280 466 000 rubli. Chociaż w ciągu ostatniego miesiąca listopada, zysk wzrósł o 4,41% – do 13,65 mln.

Został on założony w regionie Tiumeń. Z siedzibą w Moskwie. Co ciekawe, oryginalne „Ugra” stał się swego rodzaju „dodatek” do „Promstroibank” ZSRR. Jednak w 1992 roku organizacja została przekształcona w odrębną spółkę, która stała się znana jako akcyjnej banku komercyjnego. 3 lata później, w 1995 roku, „Ugra” dołączył SWIFT – Społeczeństwo dla systemu Worldwide Interbank dokonywania płatności i przesyłania informacji. A od 1999 roku organizacja zaczęła produkować własne karty bankowe Cirrus / Maestro i Eurocard / Mastercard.

Ale prawdziwy dynamiczny „skok” wzrostu nastąpiło w 2013 roku. W tym samym roku aktywa banku wzrosły o 38 razy. Naturalnie, organizacja "Bank of Ugra" ocena wzrosła również – od 261 do TH 28-te miejsce. I przyczyniły się do tego przede wszystkim osoby aktywnie rozpocząć wnoszenie wkładów.

wyróżnieniem

Jak można zauważyć, rating Banku „Ugra” niezawodności (według Banku Centralnego) jest bardzo imponujące. Oraz poziom wiarygodności kredytowej w stałej organizacji – „A”. Poza tym, że jest laureatem wielu nagród w sektorze finansowym.

Na przykład, w 2015 roku dostała nagrodę „Financial elita Rosji” w nominacji „Bank of the Year”. W 2014 roku, „Ugra” został również zaproszony. Ale potem otrzymał nagrodę w innej kategorii, który jest nazywany „dynamikę rozwoju.”

Ponadto, bank otrzymał krajową nagrodę w dziedzinie gospodarczej „Company of the Year” dla potencjału i perspektyw. I jeszcze „Ugra” wygrał w kategorii „Regionalny Banku.” Ale to była kolejna nagroda, znany jako „Financial Olympus”.

Inwestować i zarabiać

To właśnie z tego celu, wiele osób przejść do „Ugra” banku. Oceń ten bank jest doskonała, a więc można mu zaufać. Ponadto oferowane są klientom bardzo konkurencyjne ceny.

Weźmy, na przykład, wkład „zyskiem roku.” Dostępne w trzech walutach – rublach, dolarach i euro. Minimalna kwota inwestycji – 100 000 rubli ($ 1500 lub 1000 euro). Jest to najkorzystniejsza otworzyć depozyt do 367 dni. Następnie odsetek ten jest wyższy. jest złóż rublowymi jest 8,4% rocznie (jeśli osoba kładzie się na mniej niż 300 000) i 8,5% (jeżeli kwota depozytu na 300 Tr).

A potem są taryfa „Maximum”. Korzystne jest bardziej zamożnych klientów. Minimalna kwota depozytu powinna być pół miliona rubli, a maksymalna -. 20 mln Najbardziej opłacalnym rozwiązaniem – aby otworzyć go na 151-180 dni. W tym przypadku proponuje najbardziej korzystny wskaźnik – 9,2% rocznie. Jeśli, na przykład, osoba zainwestowała 20 mln do 180 dni, po upływie sześciu miesięcy (jeśli jest okrągły), będzie trochę mniej niż 920 tysięcy rubli zysku z odsetek. Co tak naprawdę jest to dobry dochód pasywny.

hipoteka

Ponieważ obudowa jest niezbędne dla każdej osoby, ale w ilości niezbędnej na jego zakup wystarczająco nie wszystko, wiele wybrać, aby wziąć kredyt hipoteczny. Znaczna liczba osób zwraca się do „banku” Ugra. Niezawodność Ocena wiarygodne i przejrzyste warunki.

Ludzie są zachęcani do zakupu, jak gotować, a obudowa w budowie. Zaliczki – od 20 proc. Jeżeli zakup jest prywatnym przedsiębiorcą, jego wielkość wzrośnie do 50%. Zawartość opakowania może być hipoteka na okres trzech lat trzydziestu. Minimalna kwota kredytu wynosi 300 000, maksymalna – 10 mln. Moratorium na wcześniejszą spłatę nie jest, ale jest to konieczne, aby zapewnić zakupionej nieruchomości.

Bank „Yugra” Ocena pod względem kredytów hipotecznych jest dobry. Ta organizacja jest zaangażowana w realizację programów regionalnych i federalnych, aby zapewnić obywatelom obudowy, więc nie ma powodu, by jej nie ufać. Ale wymagania dla kredytobiorców – jak gdzie indziej. Rosyjskie obywatelstwo, rejestracja zamieszkania, wiek prawna (21), co najmniej wykształcenie średnie, minimum roczne doświadczenie, a na ostatnim miejscu – 6 miesięcy.

Dla klientów korporacyjnych

Bank „Ugra” w rankingu banków bierze ciało stałe. Pod wieloma względami – kosztem zaufania swoich klientów korporacyjnych, którzy w dalszym ciągu aktywnie korzystać z jego usług.

Są zachęcani kredytowej, rozliczenie gotówkowe, depozytariusza, brokera i bankowości zdalnej, kontroli dewizowej, nabywania, transakcji dokumentowych oraz kart rejestracyjnych ze specjalnych zniżek. Ta ostatnia usługa jest szczególnie popytu. Karty kredytowe – świetny sposób, aby monitorować wydatki firmowe. Dzięki nim, nie ma potrzeby, aby zapisać i zbierać pieniądze, i prowadzi szczegółową dokumentację reprezentacyjne i koszty podróży przedsiębiorstwa. Istnieją trzy projekty – wynagrodzenie (do zapłaty nagradzania pracowników), korporacyjnych (koszty przedsiębiorstwa zarządzanie) i kolektor (transfer dużych sum pieniędzy do rachunków indywidualnych przedsiębiorców i osób prawnych z bankomatu).

Inne usługi

Warto również zauważyć, że wiele instytucji finansowych zwracają się do „banku” Yugra. Jakie miejsce w rankingu banków posiada organizację – zostało powiedziane powyżej. I tak wysoki poziom zaufania nawet instytucje finansowe. Są zapraszani do przyciągania i lokowania środków na rynku pieniężnym (zarówno w rosyjskiej i obcej), 2-way notowania instrumentów finansowych, otwarcie rachunków korespondencyjnych, usług powierniczych, usług maklerskich, transakcji na papierach wartościowych i innych.

Bank „Yugra” w rzeczywistości może zaoferować o wiele bardziej użyteczne. Każda usługa w swój sposób jest korzystne i dobre. Ale najważniejsze – organizację można naprawdę zaufać. A fakt, że dziesiątki tysięcy ludzi korzysta z jego usług – bezpośrednie potwierdzenie.