827 Shares 6862 views

Co robić na urlopie macierzyńskim? Masa opcji

Tutaj jest, długo oczekiwany urlop macierzyński! Pierwsze kilka dni, oczywiście, pójdzie spać i odpoczywać, ale może szybko stać się nudzić. Nie iść na imprezę i nie iść na wycieczkę. I rodzimy przestrzennego taką opiekę, z której nie ma miejsca na ucieczkę. Jest to niemożliwe, aby chodzić na ciepło lub zimno, podnosić ciężary, i narażać się na wszelkiego rodzaju obciążenia i stresu. Gdziekolwiek spojrzeć, wszędzie zakazy. Każda kobieta przyjdzie do nieporozumień. I powstaje pytanie: co robić na urlopie macierzyńskim?


Co możemy myśleć?

Trzeci trymestr ciąży, według psychologów, to okres, gdy przyszła mama jest całkowicie zanurzony w sobie. W tym okresie wszystkie jej uwaga skupia się na własnych uczuć, myśli, marzeń i komunikacji z dzieckiem. A jeśli w tym czasie masz pytanie o to, co robić na urlopie macierzyńskim, najlepszym rozwiązaniem jest, aby odkryć ich potencjał twórczy. Ponadto, ta aktywność i będzie mieć efekt terapeutyczny.

zakupy

Innym doskonałym rozwiązaniem tego problemu, co robić na urlopie macierzyńskim, jest zakupy. Jest to doskonała rozrywka i doskonały zabieg dla każdej kobiety. Zwłaszcza w ciąży. Jest to stary znak, który stanowi, że zaliczka nie może nic dla dziecka kupić. Ktoś ufa, a niektóre nie. Nawet jeśli przyszła mama przesądny, to może po prostu wybrać się na spacer do sklepów, oglądać rzeczy, zapoznania się z jakości i ceny. W ten sposób można i bawić, i wybrać odpowiednie produkty. Koszyk nie przeszkodzi, aby kontynuować myśleć o zbliżającej się macierzyństwem, oprócz pozwala nawiązać nowe znajomości z przyszłymi mamami.

zdjęcie

W różnych galeriach i Internecie można zobaczyć szeroką gamę obrazów fotograficznych i niewiarygodnie pięknych zdjęć. W dzisiejszych czasach każdy ma możliwość pracy w fotografii. Co robić na macierzyńskim urlopie? Może okazać się jako fotograf? Ponadto, że wkrótce urodzi dziecko, a matka będzie w stanie uchwycić jego każdy nowy dzień.

muzyka

Nigdy nie jest za późno, aby nauczyć się grać na jakimś instrumencie, lub przypomnieć istniejące umiejętności gry. Muzyka może być wyrazem miłości do dziecka. I uspokoić mamę i zabrać ją do wypoczynku.

robótki

Od dawna wiadomo, że się o drutach w czasie ciąży. Legenda głosi, że jeśli przyszła mama będzie dziać dziecko uwikłany w pępowiny. Jednak lek nie potwierdzi ten przesąd. Knitting i hafty są zawsze mile widziane! Co robić na urlopie macierzyńskim? Oczywiście, rękodzieło! Tylko obowiązek przestrzegać pewnych zaleceń. Nawet wiedząc, że pracownik w czasie trwania urlopu macierzyńskiego z was nie należy rozumieć niektóre z atrakcji.

niemile widziane

  • Nie powinny pozostać długo w pozycji siedzącej. 40 minut w pozycji siedzącej jest wymagane, aby przerwać spacer dwadzieścia minut, pieszego lub specjalne ćwiczenia dla kobiet w ciąży.
  • Jest to niepożądane prowadzą siedzący tryb życia i pozostać w domu. Najlepiej jest, aby myśleć o coś do zrobienia na zewnątrz. Na przykład, zdjęcia przyrody, rysować z natury, dzianiny lub haftować.
  • Nie zaleca się przez długi czas, aby usiąść przy komputerze.
  • Nie można dokonać jednego zajęcia stałe i takie same, a martwić się o przyszłość.

wniosek

Jeżeli wszystkie te działania nie są bardzo odpowiednie, można pracować na urlopie macierzyńskim. Tylko konieczne, aby zrozumieć, że praca nie powinna męczy fizycznie lub psychicznie. Na przykład, można wydrukować artykuł na sprzedaż. Wiedząc już, co robić na urlopie macierzyńskim, pamiętaj: szczęście dziecko jest nierozerwalnie związany ze szczęścia matki.