160 Shares 1266 views

Idealna łóżko. Jakie kwiaty kwitną przez całe lato?

Marzeniem każdego ogrodnika – stale kwitnące przez cały sezon kwietnik. Dlatego też wiele mają tendencję do wyboru i bylin, które upodobało Kwitnie od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Nie chcę cię zdenerwować, ale te rośliny nie stało: maksymalny okres kwitnienia nie więcej niż dwa miesiące trwa. Więc pytanie, jakie kwiaty kwitną przez całe lato, prawdopodobnie pozostanie bez odpowiedzi. Ale to nie znaczy, że łóżko będzie stać, a nie zadowolić barwne kolory.

Aby korzystać z ogrodu od wczesnej wiosny do późnej jesieni, konieczne jest, aby wybrać odpowiedni odmian i gatunków roślin. Powinny być sadzone w rzędach lub jedna po drugiej, w zależności od okresu kwitnienia. Najpierw musimy dowiedzieć się, kiedy kwiat kwiaty, a następnie upuść je w kolejności. Rośliny powinny odnieść sukces siebie: niektóre usychają i więdną, a inni budzą się i przyjść do ich zastąpienia. Kwiaty, które kwitną przez całe lato, trzeba sadzić blisko piwonie, tulipany i żonkile, to znaczy te, które zachwycają na wiosnę.

Prawie wszystkie rośliny światło wymagające, więc należy wybrać słoneczne miejsca na łóżkach. Jeżeli kwiaty muszą być posadzone w cieniu, wybór nie jest tak duża, ciągłe kwitnienie w tym przypadku jest znacznie trudniejsze do osiągnięcia. Trzeba dbać o wartości odżywczej ziemi, ponieważ byliny w jednym miejscu mogą rosnąć nawet do 10 lat lub nawet dłużej. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że niektóre kwiaty kwitną przez całe lato, oczywiście, należy wybrać kaczeńce, petunie, róże, foxgloves, niektóre rodzaje stokrotki.

Jednoroczne przyczynić się do łóżka odnowy, ponieważ mogą one być zmieniane co roku do lądowania w nowym miejscu, aby stworzyć piękne kompozycje w różnych odcieniach. Wieloletnich kwiatów, kwitnących przez całe lato, przyciąga ludzi, którzy nie chcą coś być często zmieniane. Po dobrej pracy i wylądował roślinę do stałego miejsca można podziwiać ich kwitnie nieprzerwanie od wielu lat.

Oczywiście, nawet nie wiedząc o tym, jakie kwiaty kwitną przez całe lato, nie należy sądzić, że będą one zadowolić ich wygląd bez należytej staranności. Każda roślina wymaga specjalnego podejścia, więc przed sadzeniem byłoby miło poznać preferencje i wymagania poszczególnych gatunków. Większość kwiatów są potrzebne nawożenie mineralne i organiczne, regularnego podlewania, pielenia glinianego śpiączkę.

Przed określić to, co kwitnie przez całe lato, trzeba dokładnie to, czego oczekują od kwietnik zrozumieć. Wiele pcheł i podobne do dzikich roślin dłuższy czas zachęcając ich kwitnienie. Formowanie łóżku, trzeba umieścić w centrum wysokich i bujnych kwiatów, a bliżej krawędzi – niższa. Następnie wszystkie rośliny będą mogli uzyskać wymaganą ilość światła i nie będzie kolidować ze sobą. Istnieją sytuacje, że nie podoba się sąsiadom, są one najlepiej sadzić w ogrodzie Wazy. Przy maksymalnej mocy raz, harmonogram lokalizację wszystkich kolorach, może być więcej niż jeden rok, aby podziwiać jego dzieło. W razie potrzeby, łóżka stworzyć uroczą i skomplikowane wzory, które zachwycają przez cały sezon.