800 Shares 9332 views

Jak stać się bardziej piękne, kiedy śpisz?

Noc – jest to najlepszy czas, aby je zrobić. Podczas snu organizm odbudowuje się, co oznacza, że można uzyskać najlepszy efekt z różnych zabiegów kosmetycznych. Dziś zebraliśmy wskazówki, które pomogą Ci zadbać o siebie, aż pojawi się dziesiąty sen.

Użyj aloes twarzy

Aloe vera sok pomaga wybielić skórę, pozbywa się trądzik i zapobiega powstawaniu zmarszczek. Najważniejsze – aby wybrać maskę, która jest właśnie dla Ciebie: tłustej, suchej lub mieszanej. Zastosuj aloe konieczne jest dwa razy w tygodniu.

witamina E

Skóra pod oczami większości kobiet jest sucha, delikatna i podatna na wczesnych zmarszczek. Aby zapobiec starzeniu się, zrobić maskę z witaminą E przed snem. Można go znaleźć w każdym farmacji w kapsułkach lub w postaci roztworu. Aby wzmocnić efekt, dodać oliwę z oliwek lub oleju rybnego. Jednak, witamina E należy obchodzić się bardzo ostrożnie i używać kroplę lub dwie, ponieważ może to spowodować obrzęk i podrażnienie w dużych ilościach. Zrobić maskę raz w tygodniu.

Stosuje się olej rycynowy na rzęsy i brwi

Dokładnie oczyścić starą szczotkę tuszu i zanurzyć go w oleju rycynowego. Stosuje się go na rzęsy i brwi (jeśli to konieczne), aby poprawić ich wzrost i uczynić go bardziej gęsta. Procedury te można powtarzać co wieczór przed pójściem do łóżka.

Zastosuj olej kokosowy na ustach

Olej kokosowy jest bardzo przydatna dla suchych wargach. Ponieważ skóra potrzebuje dużo czasu, aby go wchłonąć, to najlepiej stosować olej kokosowy przed pójściem do łóżka. Można użyć czystego oleju lub wybierz balsam do ust na jej podstawie.

Zwilżyć włosy

Twoje włosy w ciągu dnia w kontakcie z agresywnymi mediami, co oznacza, że trzeba dbać o ich odzyskanie. Głównym powodem, dla tępych i elektryzującą włosów jest brak wilgoci. Rozwiązać ten problem, można użyć sprayu lub surowicy nawilżają włosy, ale można też użyć Przepis: wszystko, co musisz zrobić – to woda, ocet jabłkowy i sprayu.

złagodzić swoje ręce

Że ręce były miękkie i delikatne, należy przed pójściem do łóżka z tej metody: umyć je i zastosować na peeling skóry. Następnie masaż i przemyto ponownie. Suche ręce i nałożyć grubą warstwę kremu nawilżającego, nie zapominając dbać o każdego palca, jak również na ziemi między nimi i nadgarstków. Następnie założyć rękawice i iść do łóżka. Rano trzeba zastosować trochę oliwy do skórek wokół paznokci.

Pozbądź szorstkiej skóry na stopach

Lato to dawno, dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na swoje nogi. Złagodzenia piętę, można użyć oliwy z oliwek lub olej kokosowy. Jak to zrobić? Po pierwsze, usunąć szorstką skórę z pięt i wytrzeć je do sucha. Następnie delikatnie wcierać olej do pięty, nosić bawełniane skarpetki i iść spać.