361 Shares 7921 views

Jak przygotować prawo shisha – ujawnia sekrety

Miłość do fajki wszystkim przejawia się w różny sposób. Niektórzy pozostają oddani rzadkich ataków w kawiarni lub restauracji, które oferują tę usługę. I inni, po raz pierwszy skosztował słodkiego dymu, biegać na kupno własnego fajki. Ale najpierw trzeba zrozumieć, w jaki sposób palenie odbywa i jak się od niego Maksymalna przyjemność.


Wiele zależy od tego, jak przygotować fajki. kalyanschiki profesjonalne zrobić raz lub dwa razy. Ale co, jeśli chcesz korzystać z własnego zakupu z przyjaciółmi iw domu, to bardzo różne emocje? Odpowiedź jest prosta: wszystko, czego potrzebujesz – jest to ściśle przestrzegać zaleceń.

zasadnicze elementy

Najważniejszym elementem jest oczywiście sama w sobie fajki. Jeśli nie kupił tę wspaniałą maszynę, warto pomyśleć o wyborze. Wiele gatunków. Główną różnicą jest wielkość główki i trzonu. Uważa się, że im dłużej trwa, tym lepiej, ale pierwszą rzeczą, jaką należy zwrócić uwagę na wielkość pierwszej. Ate masz zamiar go kupić dla siebie, to całkiem odpowiedni mały fajki, ale jeśli opierając się na dużej firmy, zakupić coś więcej.

Ponadto, istnieją odmiany o misce z lodem. Służy do schładzania dymu. Tak, masz komputer, ale jest zbyt wcześnie, aby myśleć o tym, jak przygotować fajki. Najważniejszą rzeczą w tym przypadku – tytoniu, ale nie jedynym. Mimo to, trzeba folię, węgiel, pęsety (zazwyczaj pochodzą z fajki), kolby ciecz i ostatni na liście, ale nie mniej ważne – igłę. Jesteś gotowy, można rozpocząć.

Etap pierwszy: Wytwarzanie

Pamiętaj najważniejszą zasadę: zawsze umyć fajki całkowicie i detergent. Te ostatnie muszą być oparte na sodę i lepszego wykorzystania Rzeczywista soda. W przeciwnym razie, zapach pieniędzy może zrobić sobie znać w najbardziej nieodpowiednim momencie, podczas palenia. Wskazane jest, aby przeprowadzić tę procedurę po każdym użyciu do fajki. Jak przygotować go do palenia, mają zadanie wtórnego.

Czyszczenie jest to możliwe i konieczne, aby użyć szczotki, ponieważ ważne jest, aby całkowicie spłukać kopalni, a to nie jest łatwe do zrobienia. Więc usunąć sadzę, która, jeśli nie zmyć, słabo smaku dymu, a zamiast tego mamy słodki goryczy. Jedyną rzeczą, która zazwyczaj nie jest czyszczony, – rurkę, jak ten proces znacznie zmniejsza żywotność, o ile nie używasz różnorodne silikonowego. To samo może i musi być umyte.

Drugi etap: montaż

Rozmontować i zmontować Szisza jest na tyle prosty, najważniejsze tutaj – nie złamać pieczęć. Sprawdź, czy wątku do końca, jest dobrze osadzony w wężu i filiżanki zwinięte. Jest to bardzo ważny punkt w podejmowaniu decyzji, jak gotować dobre fajki, ponieważ gęstość dymu zależy od niego. Sprawdź szczelność w następujący sposób :, pokrycie kubek z ręki i spróbować przeciągnąć wąż w powietrzu. Nie iść? Więc, zrobiłeś wszystko dobrze. Śmiało.

Trzeci etap: wybór płynu

Klasyczna wersja – hookah na wodzie, ale szybko nudzi i chcą czegoś nowego. Cokolwiek ciecz wybierzesz, ważne jest, aby przestrzegać kilku zasad. Wlać do kolby wystarczy kopalni poszedł do niej przez 2-3 centymetrów. Jest to trudne dla tych, którzy mają kolby nieprzezroczystym materiałem, ale z czasem będzie już wiesz pewnego poziomu.

Każdy wie, że im bardziej płynna, dym jest czyszczone lepiej, ale rozciąga się z fajki mocno. W związku z tym, należy zasadę złotego środka.

Oczywiście, wiele osób obawia się, jak przygotować Szisza na mleko, jak to jest po popularną opcję wody. To bardzo proste. Jednak warto pamiętać, że mleko nie powinny być grubsze niż 1,5%, ponieważ w przeciwnym razie zacznie się pienić i może dostać się do rury. Istnieje wiele innych opcji, takich jak sok. Najczęściej stosowanym wieloowocowy i pomarańczowy (szczególnie dobrze w połączeniu z pomarańczowym tytoniu), wina, wódki, likiery i nawet piwo. Ta ostatnia opcja jest złe dużo piany, będziesz wyglądać i wycofać że zamiast dymu. Cokolwiek wybierzesz ciecz, to zawsze lepiej być rozcieńczony wodą. różne stosunki. Do soku może to być 1: 2, a alkohol – 1: 8.

Etap czwarty: tytoń

Przy podejmowaniu decyzji, jak przygotować się do fajki, tytoń nie jest ostatnim, jak to on daje nam unikalną pachnący i gęsty dym. Ale żeby być absolutnie pewny, że masz w końcu trzeba wybrać wysokiej jakości marki, które mają znak akcyzy. Ważne jest również, że tytoń był świeży.

Smak zależy wyłącznie od preferencji, ale jeśli jesteś początkujący, należy zwrócić uwagę na opcje, takie jak mięta, pomarańcza, jabłko, winogron podwójnego, melona i arbuza. Z biegiem czasu będzie można nauczyć się mieszać i tytonie. Ale nie używać więcej niż trzy różne smaki utracone. Przed napełnić miskę, umieścić tytoń na serwetce i dobrej jelit, posiekać, jeśli to konieczne, aby uniknąć grudek i bardzo duże liście, usunąć patyki. Napełnić kubek tak, że otwory nie są zatkane, a pomiędzy tytoniem i warstwa folii powietrza utworzonego w polsantimetra. Ważne jest, że liście nie palą, inaczej dym daje nieprzyjemny goryczy.

Gdy wszystko jest gotowe, przykryć naczynie folią i ostrożnie wciśnij go na krawędziach. Teraz uzbrojony z igłą i zrobić wiele, wiele dziur. Upewnij się, że folia nie zginać. Teraz, gdy wiesz, jak przygotować tytoń do fajki, można przejść dalej.

Piąty etap: węgiel

Węgiel występuje w dwóch postaciach: klasycznych, które wymagają podgrzania i bystrorazzhigayuschiysya że miga z dowolnego źródła ognia. Ten ostatni jest bardziej wygodny i łatwy w użyciu, ale spala się bardzo szybko. Pęseta wziąć jedną tabletkę i zapalić węgiel. Czekać, aż przestanie się iskrzenia i umieścić na brzegu kubka. Nie wystarczy umieścić go w środku, może to prowadzić do nierównomiernego ogrzewania tytoniu, węgiel jest stale porusza się w kręgu w spiralę.

Szósty krok: dmuchany

Więc zorientowaliśmy się, jak przygotować się do fajki. Argumenty przemawiające za mały – trzeba go ostrzec, a do tego palić. Początkujący często wciągania powietrza przez rurę, co pozwala na tytoń do ogrzania się i zaczynają się tlić. Dziesięć razy wystarczy. Kiedy będzie wystarczająco gęsty dym palenie fajki jest gotowy. Pozostaje tylko dostać się wygodnie na poduszkach rozrzuconych wokół i wyborny i słodki dym. Wielki wieczór spędzić go w towarzystwie przyjaciół.

Wskazówki

Istnieje wiele niuansów, które powinny być brane pod uwagę, jeśli zdecydujesz się kupić fajki do użytku prywatnego. Pamiętaj, że węgiel jest bardzo gorąco, a jeśli spadnie, on pewno stopić dywan lub linoleum. Uważnie śledzić go i nie pozwól, by upaść. Folia jest lepiej wziąć specjalny, dom nie jest przeznaczony do takich wysokich temperatur i może oderwać. Jeśli dodać w ciekłym alkoholu, nie przesadzaj, nawet małe ilości daje silniejszy efekt.

W misce, można użyć owoców. Jabłka i pomarańcze działają najlepiej, że są one nie wpływają na smak, ale usługa uzyskuje bardzo imponujące. Jeśli masz miskę fajki bez lodu, ale chcę zimnym dymem, a następnie rzucać płyn w swoich kawałkach, ale uważaj na poziomie i nie przesadzaj. W tym samym celu można nabyć w chłodnicę.

Mięta tytoń może być łączona z dowolną inną, to daje świeży dymu. Teraz, gdy wiesz, jak przygotować fajki. Woda lub mleko – nie jest tak ważne, najważniejsze – przestrzegać zasad, a będziesz zadowolony.