387 Shares 4874 views

Jak zostać policjantem w Rosji?

Dziś w Rosji policja może działać zarówno męskiej połowy ludzkości, jak i kobiet. Pierwszy warunek – jest przedział wiekowy od 18 do 35 lat. Jeśli się z nim spotkać i chcesz dowiedzieć się, jak zostać policjantem, trzeba dokładnie przeanalizować wszystkie kryteria, według których wybrane przyszłych obrońców kraju. Oprócz spełnienia wymaganej jakości, powinien być przygotowany na to, że jest to niezbędne do przygotowania konkretnych materiałów i poddane poważnym komisję medyczną, psychologiczną i zawodową.

Gdzie przygotować przyszłych policjantów

policja zawód, jak każdy inny, wymaga specjalnego wykształcenia. Jeżeli decyzja w sprawie przyszłej pracy wykonanej przed końcem szkoły mają możliwość wyboru właściwej szkoły. W naszym kraju istnieją trzy Akademia Spraw Wewnętrznych, które mają oddziały we wszystkich regionach Rosji i 5 uczelni. Ponadto, istnieje wiele instytucji, szkół i Ministerstwo szkół wnętrz Suworowa. W każdym z nich można uzyskać odpowiednie wykształcenie. Jednakże, jeśli nie ukończyli szkoły pod Urzędu Spraw Wewnętrznych, ale masz wykształcenie wyższe prawnej każdej uczelni w kraju, to będzie znacznie pomóc w kwestii, jak zostać policjantem. Nawet jeśli masz więcej edukacji, jeśli chcesz otrzymywać zawodu. Zostaniesz przekierowany do przyspieszonych kursów, po których można ubiegać się o. W tym przypadku, pożądane jest, że edukacja była poniżej średniej wyjątkowy.

Dokumenty wymagane do dopuszczenia do pracy

Jeśli dwie pierwsze wymagania (wiek i wykształcenie) są odpowiednie dla Ciebie, nadal określają dokumenty, które są wymagane, aby ubiegać się o pracę. Tak więc, trzeci etap jest kwestia, jak zostać policjantem w Rosji wymaga następujących działań:

 • przygotowanie kopii dokumentów: paszportu rosyjskiego prywatnego i zagranicznego, dyplom edukacji odliczenia podatku VAT rekord zatrudnienia;
 • Pisanie wniosków o zatrudnienie;
 • wypełnienie kwestionariusza kandydata do pracy;
 • pisząc autobiografię.

Ponadto, należy zapewnić co najmniej dwie referencje od funkcjonariuszy organów ścigania działających w strukturze co najmniej 3 lata, a dokumenty potwierdzające swoje dochody. Może to być zaświadczenie z ewidencji poprzedniej pracy lub od organów podatkowych.

Wymagania dla kandydatów do służby

Następnym krokiem będzie potwierdzenie kwalifikowalności. Jak mogę zostać policjantem? Przede wszystkim potrzebujemy dobrego przygotowania fizycznego. W celu sprawdzenia zgodności z niniejszym ustępie, będzie musiał przejść poważną komisję lekarską, która składa się z lekarzy prawie wszystkich specjalności. Zazwyczaj ten test trwa co najmniej 3 dni. Lista lekarzy, którzy muszą przejść przez to różne, zależy to od konkretnego stanowiska, dla którego są wygodne. Standardowa płyta medyczny obejmuje konsultacji następujących specjalistów:

 • okulista;
 • laryngolog;
 • neurolog;
 • chirurg;
 • terapeuta.

Lista ta może ulec zmianie w zależności od płci kandydata przynależności. Na przykład, kobiety muszą być badane dalej przez ginekologa i mammologisty.

Należy również mieć badania krwi i moczu, a także do badania narkotyków. Potem trzeba zrobić zdjęcie rentgenowskie klatki piersiowej i elektrokardiogramu. Konieczne jest również, aby uzyskać certyfikat z brakiem przychodniach mają zaburzenia psychiczne, gruźlicy i chorób przenoszonych drogą płciową.

Testy i sportowy trening psychologiczny

Aby odpowiedzieć na pytanie, jak zostać policjantem, jest niemożliwe bez diagnozy zdrowia psychicznego kandydata. Aby zdać ten test, trzeba wypełnić w różnych formach i odpowiedzi na piśmie na szereg pytań, wśród nich są tacy, którzy ujawniają stopień prawdziwości odpowiedzi. Komisja może, w niektórych przypadkach, zawierać test lie-detektor. Po napisaniu konieczności przechodzić wywiad ustny z psychologiem i odpowiedzieć na niektóre z jego pytań.

Po przejściu komisje powinny udowodnić swoją sprawność fizyczną. Jest to zwykle testowane ćwiczeń, takich jak push-up, pull-up na pasku i sprint. W sprawie przekazywania danych testowych w wojsku będzie na swoją korzyść.

Oprócz zdrowia, będzie także dokładnie sprawdzone biografia, zarówno swoje i najbliższych krewnych. niekaralności lub mieć kogoś z nich – jest gwarancją niepowodzenia w zatrudnieniu.

wywiady

Jeżeli wszystkie powyższe etapy zakończone powodzeniem, zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Pytania, które zostaną podane w tym samym czasie, może być zupełnie dowolna. Mogą one odnosić się do dzieciństwa, hobby, życia osobistego i planach na przyszłość. Nie zapominaj, że Twoim celem w tej chwili – to odpowiedź na pytanie, jak zostać policjantem.

Wywiad jest bardzo ważną częścią rozwiązania do pracy, więc trzeba starannie przygotować się do niego. Przede wszystkim, trzeba mieć estetyczny wygląd. Dżinsy, trampki i inne atrybuty stylu sporty w tym przypadku nie mają znaczenia. Mężczyźni nie są wystarczające, aby nosić garnitur lub nawet formalnych spodnie i koszulę, ogolić i ostrzyc. Kobiety mogą być poinformowani garnitur ze spódnicy nie jest powyżej kolana, wygodne buty, najlepiej z pięty, skromną fryzurę, biżuterię i kosmetyki najsłabiej.

Podczas rozmowy, trzeba pamiętać, podstawowe zasady psychologii komunikacji:

 • spojrzeć mu prosto w oczy;
 • Nie skrzyżować ręce i schować je pod stołem;
 • nie rzucać mu nogi;
 • zachowywać się naturalnie i uprzejmie.

Im bardziej będziesz nerwowy, tym więcej pytań nasuwa się na rozmówcy.

Pierwsze kroki

Jeśli pomyślnie przeszły wywiad, to prawdopodobnie wkrótce zostanie zaproszony do pracy. Jednak błędem byłoby sądzić, że jest to ostatni etap na pytanie, jak zostać policjantem. Po pomyślnym zakończeniu wszystkich tych kroków, będzie szkolenie, które może trwać od jednego do trzech miesięcy. W tym czasie, będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie dołączony do ciebie policjanta. Jeśli praktyka zostanie przyjęta, będzie oferowane, aby rozpocząć pracę na okres próbny. I dopiero po jej zakończeniu, możemy mówić o który rozpoczął karierę policjanta.

Kobiety w celu zatrzymania

Ostatnio coraz więcej członków płci pięknej są chętni do pracy w zakresie egzekwowania prawa. Dlatego pytanie, jak stać się dziewczyną policjantem, dość istotne. Należy zauważyć, że przy podejmowaniu zarówno instytucji edukacyjnych, jak również bezpośrednio na pracę specjalnych odpustów płeć żeńska nie. Przejście prowizji i potwierdzenia treningu fizycznego dla nich – wymaganych przedmiotów.

Według statystyk, w ostatnich latach liczba dziewcząt przybywających MIA placówek oświatowych znacznie wzrosła. Jednak po ukończeniu studiów i rozpoczął karierę od płci mają do czynienia z wyborem: praca czy rodzina. Więcej niż 70% zdecydować kwestię na korzyść męża i dzieci, i dlatego kobiety tak niechętnie podejmują zarówno na studia i do pracy.

Jak zostać policjantem po klasie 9

Wielu studentów, którzy zdecydują się pewnie w przyszłości, policja rozpocząć szkolenie specjalistyczne po 9 klasie. Aby to zrobić, można iść do szkoły policyjnej, który podjął ten wiek lub korpus kadetów. Można też pójść na studia w zawodzie prawniczym.

W przypadku decyzji o studiach w policyjnej szkole lub w szkole wojskowej, konieczne jest, w celu potwierdzenia jego zgodności z wymaganiami instytucji. To przejście od testów psychologicznych, badania lekarskie i weryfikacji sprawności fizycznej. Należy również zdać egzamin historii ustnie i języka rosyjskiego w postaci nagrania, eseju lub prezentacji. Po ukończeniu studiów, konieczne jest dalsze przyjęcie do szkoły wyższej dla wyższej rangi podporucznika.

Nasza siedziba i niebezpieczne i trudne …

Tak więc, wymagania dla kandydata do pracy w zakresie egzekwowania prawa wystarczająco wysoka. Jednakże, jeśli chcesz być nie tylko pracownik, i jesteś zainteresowany w jaki sposób stać się dobrym gliną, pierwszą rzeczą, którą trzeba kochać swój zawód i złożyć wszystkie przyszłe trudności.

To codzienne narażenie na ryzyko własne życie, minimalna ilość wolnego czasu, na służbie diem, pilnych rozmów do pracy i wiele innych trudności. Tylko poświęcenie może pomóc być naprawdę dobry profesjonalny i osiągnąć szczyty drabiny kariery.