670 Shares 2449 views

Jak zrobić drzwi skrzynki i zainstalować go samodzielnie

Rama drzwi nazywa ramę składającą się z prętów z zakładkami. Jak sprawić, by okno, w kilku słowach, nie jest łatwa do opisania. Tak, a jego instalacja jest nie mniej trudne.


Stałej ościeżnicy za pomocą śrub rozporowych lub blach stalowych. W celu uniknięcia zakłóceń, gdy montaż ościeżnicy, jest to niezbędne do korzystania z pionu lub poziomu. Jeśli ściany są kamienne budynki, pola są przymocowane do drewnianych korek c paznokci. Jeśli ściany budynku wykonane są z płyty, pudełka są stałe aparaty ortodontyczne.

Jak zrobić ramkę drzwi? W tym płytce służy do 60 mm grubości. W zależności od grubości ścianki wybranej szerokości płyty. Szerokość okna dla jednych drzwi nie powinna przekraczać 1 metra. Jeśli zdecydujesz się zainstalować podwójne drzwi, szerokość może wynosić do 3 metrów.

Jeśli się okno z progiem, to zajmie cztery kawałki drewna. Pionowy pasek nazywa nachylenie i horyzontalne – wsparcie. Górne poziomy pasek jest uważany za nadproża drzwi. Zbocza wyprofilowanym może pokrywać się w przybliżeniu 10 cm. Ta warga jest cięty pod kątem 45 stopni, i jest nazywana częścią głowicy. Jak sprawić, by okno? Przede wszystkim, jest to proces bardzo manufacturable.

Wybór materiału i jego dalsze przetwarzanie i suszenie – wszystkie linki w jednym łańcuchu procesowym. Pręty są dokładnie obróbce, po czym w zależności od grubości od wymiarów internetowych wybranych go.

1. Budowanie pudełko.
Przed zainstalowaniem górną i boczną wykończenia są zbierane, a następnie trzeba zacząć instalować okienek w drzwiach. Połóż się na podłodze, wszyscy trzej zebrane z ościeżnicy. Za pomocą gwoździ 75 mm i paznokci podłączony do górnego rurociągu bocznego prawej o określonej zatrzymania drzwi. Zwykle między oknem i ścianą powinien upłynąć okres co najmniej 2 cm. Jest ona ponadto służyć do izolacji cieplnej. Ze względu na istniejącą lukę, instalacja polu zajmie mniej trudne, ponieważ powierzchnie poziome i pionowe zostaną zainstalowane prawidłowo. Podobnie, górny i lewy zestaw wiązania. Taśma gwoździa pomiędzy równoległymi zboczach 50 x 25 mm do instalacji drzwi pozostają one względem siebie równoległe. I pytanie jak zrobić pudełko, staje się bez znaczenia.

2. Instalacja.
W drzwiach , ustaw pole i ostrożnie umieścić go w środku. Następnie konieczne jest sprawdzenie poziomu prostopadłości i zamontowane pionowo elementy. Z pomocą pionu i poziomu, placu i sprawdzić poziom górnego wykończenia. Jeśli to konieczne, ustaw uszczelnienie. Aby prawidłowo zabezpieczyć niezbędne pola w miejscach, w których to dotyka ściany, umieścić pod nią żadnych naklejek. Następnie należy ponownie sprawdzić prostopadłości elementów bocznych. Jeśli kamiennej, wzmacniające legary dołączyć pole przy użyciu 65 mm bezshlyapochnyh paznokcie. Następnie wyjąć listwę przybity i ponownie sprawdzić poziom górnego wykończenia. Jeśli trzeba poprawić. W ten sposób udało nam się odpowiedzieć na pytanie, jak zrobić pudełko pełne.