815 Shares 7166 views

Generator Fubag TI 1000: opinie, schemat, instrukcje naprawy swoje ręce

Jak często zdarza się, że w domu wyłączył prąd, a podróż z miasta nie są często towarzyszą wszystkich korzyści płynących z cywilizacji. W takich przypadkach nie może obyć się bez nowoczesnych generatorów energii elektrycznej, które sprawiają, że pobyt na świeżym powietrzu Bole przyjemny. W takich okolicznościach można spędzić kilka dni z dala od miejskiego zgiełku, nie zauważając nawet pozbawienia.


Fubag TI 1000 jest benzyna generator falownik, który jest idealny dla energii elektrycznej i urządzeń elektrycznych działających na krótko. Urządzenie to generuje napięcie prądu zmiennego 230 V, o maksymalnej mocy 1 kW. Jeśli jest to benzynowy silnik czterosuwowy, będzie zużywać godzinę około 0,7 litra paliwa. Przy takim konwencjonalnym zdolności szybkości przepływu w zbiorniku paliwa jest wystarczająca do 3,7 godzin ciągłego działania przetwornicy, objętość zbiornika może wynosić do 2,6 litrów.

Recenzje głównych cech

Fubag TI 1000 – urządzenia, które charakteryzuje się przez ręczne uruchomienie silnika. Ta cecha może nałożyć pewne niedogodności w pracy z elektrycznym, ale pozwala uzyskać przewagę w kosztach i wagi. Zdaniem nabywców, przenośny generator benzyna ma wyjątkową jakość wytwarzanej mocy, pozwala podłączyć do urządzenia, nawet najbardziej wrażliwe na zmiany w urządzeniach napięcia.

Cyfrowego stacji minipower ma mniejsze wymiary i ciężar w porównaniu do tradycyjnych generatorów o tej samej pojemności. Jak podkreślił konsumentów, fakt ten pozwala na wykorzystanie generatora, nawet w trudno dostępnych miejscach, a mianowicie:

  • rybołówstwo;
  • w lesie;
  • w kampanii;
  • do celów instalacyjnych;
  • w małych pomieszczeniach strefy.

poziom hałasu

Fubag TI 1000 program który pomoże specjalistów pracujących z małym hałasem, dlatego ta moc jest wystarczająca dla wielu. Jak pokazuje praktyka, urządzenie jest wyjątkowo ciche i mogą być eksploatowane nawet w bezpośrednim sąsiedztwie osoby w dowolnym momencie. Poziom generowanego hałasu wynosi 59 dB. Jak podkreślił użytkowników Fubag TI 1000 może być używany do ładowania akumulatorów samochodowych, ponieważ urządzenie posiada napięcie wyjściowe DC 12V. Między innymi, można zjeść bardzo inną technikę, która działa w ramach takiego napięcia i prądu.

Opinie o cechach technicznych

Urządzenie opisane w tym artykule ma alternator typu przyłączeniowych, fazę urządzenia 1 i prądzie 3,9 A, natomiast częstotliwość AC wynosi 50 Hz. Producent zadbał o długiej żywotności i dostarczyła chłodzony powietrzem silnik sprzętu. Generator ma czujnik poziomu oleju, a stosuje się paliwo gazowe. Przy obciążeniu równym 85% zużycia paliwa 0,7 l / h. Jeśli mówimy o obciążeniu 75%, autonomia będzie 3,7 godziny. Według nabywców Fubag TI 1000 ma dostatecznie małą wielkość, są 460x248x395 mm, przy czym sucha masa zbiornika wynosi 14 kg.

Co jeszcze trzeba wiedzieć

Dodatkowe parametry: dostępność przypadku dźwiękoszczelną i wyjściowego DC 12B. Sprzęt dostarczany jest obecny nie tylko generator, ale również kluczowym świeca, a także instrukcja obsługi. Jako wyposażenie dodatkowe gniazda podstawka, kabel zasilania, wtyczki i wyłączniki. Konsumenci podkreślają, że nie można się martwić o jakość, ponieważ urządzenie posiada świadectwa zgodności. Na poparcie tego można zauważyć, że producent daje roczną gwarancję na urządzenie. W centrum serwisowym w tym czasie można wykorzystać pełen zakres usług konserwacji i napraw.

Odpowiedź na jakość i niezawodność

Fubag TI 1000 opinii z których tylko najczęściej pozytywne falownik ma konwertera cyfrowego, dzięki tej mocy jest w stanie zapewnić stabilny prąd o wysokiej jakości. Zdaniem nabywców, można bezpiecznie podłączyć do urządzeń elektrycznych najbardziej wymagających wysokiej jakości.

Konsumenci twierdzą, że z dala od cywilizacji, można czerpać z niej korzyści. Elektrownia ma zwarty i lekki, że radzi sobie z rolą zapasowego źródła zasilania w warsztacie oraz w kraju. Może być umieszczony w bagażniku samochodu, skorzystał z okazji, aby łatwo poruszać.

Opinie użytkowników o pracy równoległej

Jak pokazuje praktyka, poziom hałasu na wszystkich stacjach działających jest znikoma, dlatego można go zainstalować nawet w okolicach miejscu użytkowania, można założyć obóz, obszaru podmiejskiego lub budowie. Urządzenie posiada niezawodny system OHV, silnik i monitorowania poziomu oleju, dzięki stacji jest gotowy, aby służyć przez wiele lat. Wielu użytkowników doceni możliwość równoległego połączenia stacji. Takie urządzenie jest w ilości dwóch urządzeń może być połączony ze specjalnym urządzeniem do uzyskania wyższej wydajności.

Pozytywną opinię na temat cech wydajności

Generator falownik Fubag TI 1000 ma kilka cech, które sprawiają, że sprzęt bardziej konkurencyjne w stosunku do rówieśników. Wśród tych czynników konsumenci zauważyć obecność paneli informacyjnych, możliwość wygodnego transportu i obecności dodatkowego formularza-factor. W odniesieniu do paneli informacyjnych, można go używać do monitorowania poziomu zatłoczenia oraz poziomu oleju w urządzeniu. Ta funkcjonalność, Kupujący opinia, pozwala na korzystanie z generatora bardziej ostrożnie. W ten sposób będzie ona służyć miasto na konsumenta, bez konieczności naprawy. Z ergonomicznym uchwytem, można łatwo przenosić z generatora z miejsca na miejsce i transportu. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę również wylot obecności SCHUKO 230B / 16a, przez który może być zasilany z generatora bez adapterów wielu urządzeniach.

przez firmware urządzenia

Fubag TI 1000 instrukcja, która może być przydatna dla każdego użytkownika, przewiduje okresowych przeglądów i czyszczenia filtra powietrza. Nie wolno stosować benzyny lub rozpuszczalnikami dla tych celów, to ze względu na fakt, że substancje te różnią się wybuchowy lub palne. Pierwszym etapem jest wykręcić element mocujący i wyjąć po obudowy przeznaczony do konserwacji. Obok pokrywie filtra jest usuwana, wystarczy kliknąć na zakładkę i wyjąć wkład filtra. W kolejnej fazie jego myje mistrzowskich, jest zanurzone w czystym olejem silnikowym. Obserwowani elementy obciążenia wstępnego i cofnięty. Pokrywa filtra jest zamknięty, ustawić pokrywę konserwacyjną, a na ostatnim etapie obrócić śrubę.

Sprawdzić i oczyścić świece zapłonowe

Fubag TI 1000 naprawa własnych rąk, które mogą być wykonywane wyłącznie przez doświadczonego mistrza, i przewiduje okresowego przeglądu dalszego czyszczenia świec zapłonowych. W celu napędem stabilnie, świeca zapłonowa musi być czysta, różnica musi być prawidłowa.

Aby sprawdzić stan tego elementu, należy zdjąć pokrywę świecy, a następnie zdjąć pokrywę świecy zapłonowej. To oczyszcza, a następnie obrócił świecę za pomocą specjalnego klucza. Świeca sprawdzane pod kątem uszkodzeń, jeśli została uszkodzona izolacja, element zostanie zastąpiony, świeca jest czyszczony. check mistrz iskiernik, który powinien znajdować się w przedziale od 0,6 do 0,7 mm. Jeśli to konieczne, należy dostosować luz.

Świeca cofnięty, ważne jest, aby wyeliminować zniekształcenia. Świeca trzeba przekręcić klucz, jeśli chodzi o nowy, wymaga 0,5 zakrętów. Jeśli masz zainstalowaną starą świecę, prędkość może wynosić od 1/8 do 1/4 obrotu. W następnym kroku należy ustawić fajkę świecy zapłonowej i zamknąć pokrywę. Ważne jest, aby zabezpieczyć świecę jeśli jest słabo ufortyfikowane, można uszkodzić całą roślinę. Czasami ludzie popełniają błąd za pomocą świeczki niewłaściwą temperaturę. Niedopuszczalne jest stosowanie świec bez tłumienia oporu.

Badanie i czyszczenie chwytacz iskier

Po generatora Fubag TI 1000 jest włączony, natomiast pozostanie gorąca, a potrzeba się obawiać poparzeń. Trzeba będzie sprawdzić i oczyścić łapacz iskier, aby wykonać dane manipulacja jest konieczne po każdych 100 godzinach pracy. W pierwszym etapie odkręceniu śrub i usunięto tylną. tłumik odkręcić śruby, usunąć po uszczelka jest to musi być usunięte. Układanie czyścić szczotką, powinno być sprawdzane przez wypalenie. W razie potrzeby, ten element jest wymieniane, i na następnym etapie montażu w odwrotnej kolejności.

Podstawowe usterki i sposoby ich eliminacji

Fubag TI 1000 naprawy można przeprowadzać na własną rękę, aby wykorzystać ten proces może napotkać pewne trudności. Czasami są one wyrażane na tym, że silnik nie uruchamia się. Ważne jest, aby sprawdzić, czy w przypadku paliwa w zbiorniku nie jest to przypadek, to trzeba upewnić się, że urządzenie jest mało oleju. Czasami zdarza się, że i tak, że świeca ma iskry, gdy zostanie on zastąpiony, a jeśli za pomocą manipulacji danymi i nie uda się rozwiązać problemu, należy skontaktować się z centrum serwisowym. Jeżeli silnik nie daje się uruchomić z powodu braku paliwa w zbiorniku lub niedostateczną ilością oleju, które muszą być wypełnione odpowiednim płynem. Mistrz należy sprawdzić obszar wokół benzyny zapłonowej, w przeciwnym razie paliwo może zapalić się i spowodować uszkodzenie sprzętu. Jeżeli zakład nie pracował, konieczne jest, aby zająć się eksperci. Niektóre problemy są rozwiązywane przez silnik czapkę rozłącznie świece i czyszczenia. Świeca jest odwrócony i włożony do kołpaka. Korpus wtyku musi być zamknięty na mocy ciała. Starter rozciąga i sprawdzać iskry.

Fubag TI 1000 przypomnienie naprawy, który jest opisany w artykule, może spotkać taki uciążliwości gdy nie świeci wskaźnik napięcia. Jeśli tak się stanie, należy sprawdzić, czy wskaźnik przeciążenia świeci się, jeśli jest to konieczne jest, aby wyjaśnić, czy konsumenci energii są sprawne. Jeśli odpowiedź brzmi trzeba wyłączać urządzenia i skontaktować się z serwisem.