116 Shares 8083 views

Gdzie lepiej ubezpieczyć samochód na CTP? W każdym razie pojazd na CTP nie ubezpieczyć?

Szukaj firmy ubezpieczeniowej o rejestrację umowy obowiązkowego OC – odpowiedzialnego wyboru. Dlatego każdy kierowca zastanawia się, gdzie ubezpieczyć samochód na CTP w celu otrzymania odszkodowania w razie wypadku.


Jak wybrać firmę ubezpieczeniową

Obecnie rynek usług finansowych reprezentuje wiele firm ubezpieczeniowych, które oferują do wydawania umowy ubezpieczenia. Przy wyborze ubezpieczyciela trzeba zwrócić uwagę na następujące podstawowe kryteria.

Kryteria, które należy zwrócić uwagę

 1. Wyeksponowany i stabilność finansowa. Aby to zrobić, wystarczy zbadać rating firm ubezpieczeniowych, patrz kapitału docelowego. Można zobaczyć, ile lat firma działa na rynku usług finansowych. Ponadto, szczególną uwagę należy zwrócić na wysokość opłat i wypłat. Dla dobrej i stabilnej firmie, wskaźnik ten powinien wynosić 30 do 80 procent.
 2. Sieć oddziałów. Kierowcy, którzy często podróżują, trzeba zwrócić uwagę na liczbę urzędów w innych regionach. Jeśli firma jest obecna na całym terytorium Rosji, możemy śmiało rysować CTP na samochód.
 3. opinii klientów. W tym przypadku nie jest konieczne, aby sądzić, opinie w internecie, trzeba komunikować się z rodziną i przyjaciółmi, którzy zmierzyli ubezpieczenia projektowania i może dać cenne wskazówki, gdzie lepiej ubezpieczyć samochód na CTP.
 4. Cena kontraktu. Zgodnie z ustawą o obowiązkowych OC silnik umowy ubezpieczenia ustalonych jednolitych stawek, które mają zastosowanie do wszystkich firm ubezpieczeniowych. Jeśli przedstawiciel firmy oferuje sprzedawać politykę w obniżonej cenie, warto zastanowić się, w jakim stopniu prawnie. W większości przypadków, CTP po obniżonej oferty cenowej jednodniowych lub oszustów. Dlatego kupując kontrakt jest konieczne tylko w siedzibie dużej firmie.

Jak ubezpieczyć samochód

OC – ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej obowiązkowe samochodowego. Zgodnie z prawem, każdy kierowca musi wykupić kontrakt, dopiero potem przenieść swój pojazd. Do rejestracji umowy wystarczy odwołać się do firmy ubezpieczeniowej z kompletem dokumentów.

Kiedy obecnie muszą mieć paszport, dokumenty dotyczące samochodu, prawo jazdy i diagnostycznego wykresie. Ubezpieczony na podstawie umowy może być każdy obywatel pełnosprawnych.

Na podstawie przedstawionych dokumentów przedstawiciela firmy ubezpieczeniowej będzie obliczyć składkę i wydawania umowy. Jednak przed dokonaniem zamówienia, wielu ludzi myśli, gdzie jest to tańsze, aby zapewnić maszynę CTP.

Aby znaleźć odpowiedź na to pytanie, musimy zbadać cennik kilku firm, a następnie wybrać ten, który oferuje do zawarcia umowy w najniższej cenie oficjalnych rabaty, które są ustalane na każdy rok bezkolizyjnej. Nie zapominaj, że wielu ubezpieczycieli są proszeni o dostarczenie maszyny do wglądu.

Cała prawda o ubezpieczeniach

W ostatnich latach wielu kierowców do czynienia z takim problemem, że jest niemożliwe, aby ubezpieczyć samochód na CTP. Jak być w takiej sytuacji, gdy podróż samochodem jest konieczne, ale uzyskać wiążącego traktatu staje się coraz trudniejsze?

W praktyce, aby nabyć CTP, musisz zapłacić za dodatkowe usługi. Co do zasady, przedstawiciel firmy ubezpieczeniowej obejmuje koszt ubezpieczenia na życie i diagnostycznego wykresie. W przypadku, gdy karta diagnostyczna jest dostępna lub wymagana ubezpieczyciele zastąpić jej ubezpieczenie mieszkania.

Zazwyczaj kierowcy po prostu złe, ale nabyć CTP z „obciążeniem”, ponieważ nie chcą łamać prawo i korzystać z drogi bez polityki.

Ale co, jeśli nie chcesz kupować dodatkowego ubezpieczenia? Po prostu, ubezpieczyciel ma prawo odmówić, może on tylko dwie opcje rejestracji:

 1. natychmiast kupić polityki, ale z dodatkowymi usługami.
 2. Aby napisać aplikację, należy odczekać 30 dni i dostarczyć samochód w czystej postaci do wglądu.

Która opcja do wyboru, każdy ubezpieczony zdecyduje niezależnie. Ubezpieczyciele polegać na tym, że w większości przypadków polityka jest pilnie potrzebne, więc klienci nie będą musieli poczekać.

gdzie ubezpieczyć

-Required umowa ubezpieczenia CTP, który należy zakupić każdy właściciel pojazdu. W tym przypadku do wyboru firmy należy podchodzić odpowiedzialnie. Nie jest konieczne, aby zastosować się do małych firm, to lepiej zwrócić uwagę na duży, który przez lata udowodnił swoją stabilność.

Przy wyborze firmy należy uznać, nie tam, gdzie jest taniej ubezpieczyć samochód CTP i jak zakupić ochronę ubezpieczeniową bezpiecznie.

Ranking najlepszych firm ubezpieczeniowych w 2015 roku

Miejsce w rankingu

Title Insurance Company

1

Rosgosstrakh

2

SOGAZ

3

Ingosstrakh

4

RESO-Garantia

5

AlphaStrakhovanie

6

VSK

7

VTB Ubezpieczenia

8

umowa

9

Alliance (ROSNO)

10

Renesans

Dopiero po ocena jest badany, jest możliwość wyboru, w którym firmy ubezpieczeniowe sporządzenie umowy.

Oszustwa w sieci World Wide Web

Wielu kierowców, chcąc dobrze zapisać, ubiegać się o politykę CTP wspierać Internet, gdzie wielu z obietnicy sprzedaży formularz OC w okazyjnej cenie. W tej tak zwanej przedstawicieli firm ubezpieczeniowych oferują nie tylko polityka na tanim, ale również bezpłatną dostawę do dowolnego miejsca i czasu.

Wydawałoby się, dlaczego nie skorzystać z usług z zyskiem. Jak pokazuje praktyka, przez świat oszustów internetowych Szeroki sprzedać tylko polityk. Te fałszywe formy, i nie można liczyć na wypłatę ubezpieczenia w razie wypadku. Formy te mogą zapewnić tylko policję, aby nie dostać kary.

Dlatego też, jeśli szukasz, gdzie lepiej ubezpieczyć samochód na CTP, nie jest konieczne, aby sądzić, atrakcyjne ceny oraz atrakcyjne spedytora. Należy dokładnie przeanalizować formę i firmę przed jego zakupem.

Różnice fałszywe postaci przedmiotowego

Poprzez zakup umowę, należy zwrócić uwagę na następujące kluczowe punkty:

 1. Pierwszą rzeczą jaką należy zwrócić uwagę – papier. Oryginalny polityka jest napięty i trochę szorstkie. Fałszywe drukowane na zwykłym papierze A4.
 2. Ta forma jest pozbawione znaków wodnych i logo RSA. Jeśli spojrzeć na postaci światła, można zobaczyć PCA napisem.
 3. Ochronna taśmy metalowej na odwrotnej stronie zasad, która jest przyszyta do formy.
 4. Wielkość tej polityki. Fałszywe ma rozmiar A4, nieco dłuższy niż w oryginale.
 5. numer formularza w prawym górnym rogu. W pierwotnej formie jest wypukła w dotyku.
 6. Jako określenie, oryginalnych form przez swoich czerwonych i zielonych włókien. Red widać pod światło na odwrotnej stronie formularza bez trudności. Zielone kosmków mogą być postrzegane tylko przez promieniowanie ultrafioletowe.

Sprawdzić licencję firmy ubezpieczeniowej

Jeśli zdecydujesz się ubezpieczyć maszynę CTP należy sprawdzić ważnej licencji od firmy ubezpieczeniowej. Sprawdź licencje na oficjalnej stronie w specjalnej sekcji SAR. Wszystko, co musisz – napęd numer dziesięć-cyfrowy CTP polityki. Spowoduje to stolik, który pokaże datę wysyłki towarzystwa ubezpieczeniowego, nazwę firmy i dostępności licencyjnej.

Sprawdź dostępność licencji mogą być bezpośrednio przez telefon komórkowy podczas wykonywania umowy ubezpieczenia.

kształtowanie polityki

Tak więc, jeśli nie wiem, gdzie ubezpieczyć samochód na CTP, należy starannie zbadać rating firm ubezpieczeniowych, wybierz duży i stabilny. Dokonując Przewidywane jest absolutnie niezbędne w celu sprawdzenia licencji firmy i formularz dla ważności. Teraz, gdy wiesz, jak i gdzie ubezpieczyć samochód na CTP.