95 Shares 7173 views

Dieta "Dvoyka": menu, recenzje i wyniki

Idealną postacią jest sen każdej kobiety. Aby to osiągnąć, wiele skutecznych diet zostało już wymyślonych. Jednak szybka utrata wagi często szkodzi zdrowiu. Aby piękno było bez ofiar, powstała dieta "Dwie". Pomaga szybko pozbyć się dodatkowych kilogramów, osiągnąć pożądany kształt i jednocześnie oczyścić ciało. Jakie są cechy menu i wyniki?

Menu

Jakaś dieta dla osoby jest rodzajem testu. To wymaga dużo cierpliwości i silnych woli. Zanim odważy się podjąć taki krok, musisz ocenić swoje mocne strony i zbadać cechy i jakość diety, która zawiera dietę "Dvoyka". Menu jest dość monotonne, a pierwsze trzy dni są szczególnie trudne. Dieta sama w sobie trwa zaledwie 10 dni. Obowiązkowym warunkiem jest użycie 1,5 litra wody dziennie.

Każdy dzień diety obejmuje określony zestaw produktów:

 • Pierwszy dzień . Możesz jeść dwie bez sęczonych jabłek + wodę.
 • Drugi dzień . Można jeść dwa owoce cytrusowe (mandarynki, pomarańcze). Możesz włączyć grejpfruta, ale nie więcej niż jeden.
 • Trzeci dzień . Dopuszcza się więcej "gęstej" żywności – ryżu lub płatków owsianych (100 g). Pierwszy składnik powinien być gotowany, drugi lepiej wlać przez noc z wrzącą wodą. Zabronione jest dodawanie oleju i soli do produktów. Nie zapomnij o wodzie!
 • 4 dzień . Na tym etapie dieta "Dwie" pozwala na użycie 200 g sera i filiżanki jogurtu. Idealna opcja tego dnia to zjeść sera przez cały dzień i pić kefir przez noc. Mroczne głód pomoże wodzie.

 • Piąty dzień . Dopuszcza się spożycie paczki beztłuszczowego sera bez dodatków smakowych (cukier, syrop, dżem, itp.). Nie zapomnij naprawić wyniku wodą.
 • Dzień 6 . Tutaj można jeść tylko dwa banany. Ważne jest, aby nie były słodkie. Lepiej wybrać lekko zielonkawy, niedojrzały owoc.
 • Dzień 7. Ten etap jest chyba najtrudniejszy. Tego dnia nic nie możesz zjeść. Woda może poradzić sobie z poczuciem głodu.
 • Trzeci dzień . Po etapie "rozładunku" w menu można umieścić dwa jogurty (bez konserwantów) i dwie świeże ogórki. Należy pamiętać o wykluczeniu soli i innych przypraw.
 • Dzień 9 i 10 mają jeden składnik. Zamiast wody, należy pić tylko kefir w objętości dwóch litrów.

Plusy

Podobnie jak jakiekolwiek zjawisko, dieta Dvoyki ma pewne zalety i wady. Do plusów można przypisać szybką utratę wagi. Średnia utrata wynosi 8 kg. W zależności od indywidualnych cech ciała rysunek ten może być nieco większy lub mniejszy.

Także zalety diety można przypisać jej krótkoterminowej. Tylko 10 dni wystarczy, aby poprawić swój kształt. Dieta "Dvoyka" jest szczególnie przydatna dla osób planujących wakacje na plaży, basen i odpowiedzialny sposób.

Wady

Pomimo niewątpliwego wyniku zewnętrznego, dieta "Dvoyka" w rzeczywistości jest głodową, a zatem niesie ze sobą pewien stres dla wewnętrznego systemu ciała. Szczególnie jasne jest objawiające się obieraniem skóry, kruchymi paznokciami i włosami. Ale to zjawisko jest tymczasowe. Po zakończeniu diety organizm zaczyna szybko zostać przywrócony.

Dieta "Dvoyka", niestety, nie nadaje się dla wszystkich. Dotyczy to nie tylko wolicjonalnych, ale także fizjologicznych przeciwwskazań. Dlatego ostateczna decyzja powinna być skoordynowana z dietetykiem.

Recenzje

Ostatnio dieta "Dvoika" jest bardzo popularna. Opinie o tym przytłoczono fora kobiet. Szacunki są zupełnie inne. Jedna grupa kobiet uważa, że jest bardzo surowa i niemożliwa, druga – z przyjemnością dzieli się swoimi osiągnięciami. Istnieje również pewne odchylenie od menu dietetycznego i wymianę składników. Tak więc na przykład ser twarogowy zastępuje smak nietłusty. Zdaniem lekarzy, szczególnie pierwszego i siódmego dnia, są szczególnie trudne, tak wiele kobiet po prostu nie waży się na postój lub spróbować w okresie wakacyjnym. W domu znacznie łatwiej jest cierpieć wahania nastroju i spadek siły spowodowanej stresem dietetycznym.

Wyniki

Szybka redukcja wagi, która gwarantuje diety "Dwa", recenzje i wyniki praktyków potwierdzają. Tak więc, przy masie ponad 80 kg w fazie "przed", ludzie tracą około 8-9 kg w ciągu 10 dni. Zazwyczaj wystarczy jednorazowa praktyka, aby uzyskać żądany formularz. Czasami jednak dieta jest powtarzana po przerwie.

Warto zauważyć, że dieta "Dwie" praktykuje nie tylko kobiety, ale także mężczyźni. Zauważają również wagę diety, ale szybką utratę wagi.

Ważne punkty

 • Kobietom w ciąży zaleca się przestrzeganie diety o nazwie "deuce genetycznej" przed podaniem pewnych testów. Opisana powyżej dieta odnosi się do zupełnie innego zjawiska i nie ma nic wspólnego z ciążą.
 • W każdej diecie bardzo ważne są koncepcje "wejścia" i "wyjścia". Na kilka dni przed nową dietą musisz przygotować ciało: pić więcej wody i dodać do niej więcej roślinnych produktów spożywczych. Po zakończeniu diety konieczne jest płynne przejście na pełnoprawną dietę, stopniowo wzbogacając dietę pożywnymi pożywieniami.
 • Jeśli po jednorazowej praktyce utrata masy ciała nadal nie przyniesie pożądanej postaci na wadze, to powinnaś zrobić sobie przerwę przez co najmniej miesiąc. W tym czasie dieta powinna być zdominowana przez rośliny spożywcze, ryby o niskiej zawartości tłuszczu i produkty nabiałowe. Potem można powtórzyć diety "Dwa". Ale idealnym rozwiązaniem jest aktywny tryb życia (bieganie, pływanie i jazda na siłowni). Daje to atrakcyjny rysunek do rysunku i wzmocni zdrowie.