587 Shares 6069 views

Po śmierci, co stanie się z „innego świata”, gdzie dusza leci z dala

Po śmierci, która nas czeka? To pytanie jest zadawane, prawdopodobnie każdy z nas. Śmierć przeraża wielu ludzi. Zazwyczaj jest to strach, który każe nam szukać odpowiedzi na pytanie: „Po śmierci, która nas czeka” Jednak nie tylko on. Ludzie często nie może pogodzić się z utratą bliskich, a to zmusza ich do poszukiwania dowodów, że istnieje życie po śmierci. Czasami prosta ciekawość prowadzi nas w tej sprawie. W każdym razie, życie po śmierci, wiele osób interesuje.


Afterlife Grecy

Być może nieistnienie – najbardziej straszna śmierć. Ludzie boją się nieznanego, pustki. Pod tym względem starożytni mieszkańcy Ziemi zostały zmniejszone nas zaatakować. Ellen, na przykład, wiedział, że jego dusza po śmierci pojawia się przed sądem, a następnie przejść przez korytarz Erebus (The podziemi). Jeśli okaże się niegodny, a następnie przejść do Tartaru. Jeśli jest dobrze ułożona zarekomenduet, otrzymają nieśmiertelność, i będzie zlokalizowany na Polach Elizejskich w szczęściu i radości. Dlatego Ellen żył, nie znając strachu niepewności. Jednak do naszych współczesnych nie jest tak prosta. Wiele obecnie mieszka w wątpliwość, co czeka nas po śmierci.

Afterlife – to wszystkie religie zbiegają

Religia i świętych pism wszystkich czasów i narodów świata, w różnych pozycjach i pytania pokazują, że ludzka egzystencja konsensus nadal po śmierci. W starożytnym Egipcie, Grecji, Indiach, Babylon wierzyli w nieśmiertelność duszy. Dlatego możemy powiedzieć, że jest to zbiorowe doświadczenie ludzkości. Jednakże, jeśli uda mu się przez przypadek? Czy to ma jakąś inną podstawę niż pragnienie życia wiecznego i strachu przed śmiercią? Z tego co odpychane przez nowoczesnych ojców, którzy nie wątpię, że dusza jest nieśmiertelna?

Można powiedzieć, że, oczywiście, wszystko jest dla nich jasne. Opowieść o niebie i piekle znanym każdemu. Ojcowie Kościoła w tej materii jak Greków, który został wprowadzony w pancerz wiary i nie boją się niczego. Rzeczywiście, Pismo Święte (Stary i Nowy Testament) dla chrześcijan są głównym źródłem ich wiary w życie po śmierci. Wzmocnienie jej objawienia, listach i innych. Wierzący nie boją się śmierci fizycznej, ponieważ wydaje im się po prostu wpisując inne życie, w istnieniu z Chrystusem.

Życie po śmierci z chrześcijańskiego punktu widzenia,

Według Biblii, ziemskie życie jest przygotowaniem do przyszłego życia. Po śmierci duszy jest wszystko, co ma zrobić z dobrych i złych. Dlatego od śmierci ciała fizycznego (przed Trybunałem) rozpocząć radości i cierpienia dla niego. To zależy od tego jak żyć na ziemi lub tej duszy. Dni po śmierci pogrzebach – 3, 9 i 40 dni. Dlaczego właśnie oni? Spójrzmy prawdzie w oczy.

Natychmiast po śmierci dusza opuszcza ciało. Pierwsze 2 dni z nim, uwolniony od swych kajdan, korzystając z wolności. W tym czasie dusza może odwiedzić takie miejsca na ziemi, które były szczególnie bliskie jej w życiu. Jednak w dniu 3 po śmierci to już w innych dziedzinach. W chrześcijaństwie znane objawienia, że biorąc pod komunikację. Makary z Aleksandrii (zm 395) anioł. Powiedział, że kiedy Kościół w 3 dzień czyni ofiarę, późne dusza otrzymuje od aniołów strzegących go, ulgę w smutku z powodu oddzielenia od ciała. Ona robi to dlatego, że złożył ofiarę i dziękczynienie w Kościele, dlaczego nie jest to dobry nadzieja w moim sercu. Anioł powiedział również, że w ciągu 2 dni od zmarłego wolno chodzić po ziemi z aniołów znajdujących się w nim. Jeżeli dusza kocha ciało, czasami wędruje wokół domu, która zerwała z nim, ani o trumnę, gdzie powinno być. Cnotliwego dusza trafia do miejsca, w którym sprawiedliwość. Na trzeci dzień, że wstępuje do nieba, aby wielbić Boga. Następnie, po wielbiąc Go, pokazuje jej piękno raju i siedziby świętych. Dusza widzi to wszystko przez 6 dni, chwaląc Stwórcę. Podziwiając całe to piękno, zmienia się i staje się smutny. Jednakże, jeśli dusza jest winny jakiegokolwiek grzechu, to zacznie wyrzucać sobie, widząc święte przyjemność. Zdaje sobie sprawę, że życie na ziemi zaangażowany w zadowoleniu swoich żądz i służyć nie Boga, a zatem nie ma prawa być godnymi Jego dobroci.

Raz w ciągu 6 dni od duszy skierowana całą radość sprawiedliwych, czyli na 9. dzień po jego śmierci znów wznosi czcić aniołów. Dlatego Kościół w 9 dobie czyni obsługę i ofiary za zmarłych. Bóg po drugiej komend kultu teraz wyślij duszę do piekła i pokazać miejsce mąk, są tam. W ciągu 30 dni dusza jest zużyta w tych miejscach, drżenie. Ona nie chce być skazany na piekło. Co się dzieje w 40 dni po jego śmierci? Dusza wznosi się ponownie, aby wielbić Boga. Po to, że określa się, że zasługuje, zgodnie z jej działalności. Tak więc, 40 dni – za granicą, w końcu oddzielenie życia ziemskiego życia wiecznego. Z religijnego punktu widzenia, to jest jeszcze bardziej tragiczna data, niż fakt śmierci fizycznej. 3, 9 i 40 dni po jego śmierci – tym razem powinno być szczególnie aktywne, aby modlić się za zmarłych. Modlitwy mogą pomóc w jego duszy w zaświaty.

Nasuwa się pytanie o to, co dzieje się z osobą po roku od śmierci. Dlaczego każdego roku są zobowiązane obudzić? Muszę powiedzieć, że już nie muszą za zmarłego, ale dla nas, że powinniśmy pamiętać zmarłego. Rocznica ma nic wspólnego z ciężkich prób, które kończą się w ciągu 40 dni. Nawiasem mówiąc, jeśli dusza zostaje wysłany do piekła, to nie znaczy, że jest trwale utracone. W czasie Sądu Ostatecznego jest los wszystkich istot ludzkich, w tym zmarłego.

Opinia muzułmanów, żydów i buddystów

Muzułmanin wierzy również, że jego dusza po śmierci fizycznej przeniesiony do innego świata. Tutaj czeka na dzień sądu. Buddyści wierzą, że jest on stale odradza się, zmieniając ciało. Po śmierci, jest on ponownie zawarte w innym przebraniu – reinkarnacja występuje. Judaizm, być może, mówi o życiu pozagrobowym najmniejszego. Extraterrestrial istnienie w księgach Mojżesza wspomina się bardzo rzadko. Większość Żydów wierzy, że istnieje piekło i raj na ziemi. Jednak oni są przekonani, że życie jest wieczne. To nadal po śmierci u dzieci i wnuków.

Jak znaleźć Hare Kryszna

I tylko Krysznowcy, którzy wierzą w nieśmiertelność duszy, zwracając się do empirycznych i logicznych argumentów. Aby pomóc im się liczne doniesienia o śmierci klinicznej, doświadczanych przez różnych ludzi. Wiele z nich opisać wspięli nad ciałami i płynął na nieznanego świata do tunelu. filozofii wedyjskiej także przychodzi z pomocą Kryszna Hare. Jeden znany Vedic argumentem, że dusza jest nieśmiertelna, jest to, że żyjemy w ciele, widząc jego zmiany. Stajemy się przez lata dziecka do starca. Ale fakt, że jesteśmy w stanie kontemplować te zmiany wskazują, że istnieją poza zmian ustrojowych jako obserwator jest zawsze na stronie.

Co mówią lekarze

Zgodnie ze zdrowym rozsądkiem, nie możemy wiedzieć, co dzieje się po śmierci danej osoby. Tym bardziej zaskakujące, że liczba naukowców inna opinia. Jest to przede wszystkim lekarze. Praktyka wielu z nich odrzuca pewnik, że nikt nie wrócił z martwych. Lekarze znane z pierwszej ręki z setkami „powracających”. I wielu z Was zapewne przynajmniej słyszał coś na temat śmierci klinicznej.

scenariusz wyjście duszy z ciałem po śmierci klinicznej

Wszystko dzieje się zwykle w jednym scenariuszu. Podczas operacji serca pacjenta zatrzyma. Po tym, lekarze ustalenia wystąpienia śmierci klinicznej. Zaczynają resuscytacji, starając się w każdy sposób, aby uruchomić serce. Sekundy policzyć, jak mózg i innych ważnych organów w ciągu 5-6 minut zaczynają cierpieć z powodu braku tlenu (niedotlenienie), która jest obarczona smutnymi konsekwencjami.

W międzyczasie pacjent jest „out” ciała, obserwując przez jakiś czas dla siebie i działań medycznych z góry, a następnie dopłynąć do światła długiego korytarza. A potem, jeśli wierzyć statystykom, że brytyjscy naukowcy zebrane w ciągu ostatnich 20 lat o 72% „martwe” w raju. Grace zstępuje na nich widzą aniołów i zmarłych przyjaciół i krewnych. Wszyscy śmiali się i radując. Jednak z drugiej strony 28% opisać nie jest radosny obraz. To ci, którzy po „śmierci” są w piekle. Dlatego też, gdy jakiś boski byt, pojawiające się najczęściej w postaci wiązki światła, mówi im, że ich czas jeszcze nie nadszedł, są bardzo zadowoleni, a następnie powrócił do ciała. Lekarze pompowana pacjenta, którego serce zaczyna bić ponownie. Ci, którym udało się wyjść poza próg śmierci, o tym pamiętać przez całe życie. I wielu z nich wspólnie z najbliższą rodziną i leczący lekarze otrzymał objawienie.

Argumenty sceptyków

Zaczęliśmy badanie tzw doświadczeń bliskich śmierci w 1970 roku. W dalszym ciągu tego dnia, chociaż w tym względzie zostało złamane wiele kopii. Ktoś widział zjawisko tych doświadczeń dowód życia wiecznego, podczas gdy inni, wręcz przeciwnie, w naszych czasach starają się przekonać wszystkich, że niebo i piekło, i wszystkie „drugi świat” jest gdzieś w nas. To nie jest rzekomo prawdziwe miejsce i halucynacje wynikające z utratą świadomości. Można zgodzić się z tą propozycją, ale dlaczego to te halucynacje na wszystkie tak podobne? I sceptycy pytanie dać odpowiedź. Mówią, że mózg jest pozbawiony natlenionej krwi. Bardzo szybko, natomiast off z kory wzrokowej zakładowego, ale biegunami płat potyliczny, które mają podwójny system dopływ krwi jest nadal funkcjonuje. Z tego powodu znacznie zawęża pole widzenia. To pozostaje tylko wąski pasek, który zapewnia „rura”, widzenie centralne. Jest to pożądane tunelu. Tak przynajmniej mówi Sergey Levitsky, co odpowiada członek baranów.

Przypadek protezy

Jednak ci, którym udało się wrócić z martwych swego umysłu. Opisują one szczegółowo działania zespołu medycznego, który w chwili zatrzymania krążenia „wyczarował” nad ciałem. Pacjenci mówią o swoich krewnych, które zawodziły w korytarzach. Na przykład, jeden pacjent odzyskał przytomność po 7 dniach po śmierci klinicznej, poprosił lekarzy, więc dali mu protezę, która została usunięta podczas operacji. Lekarze nie mógł sobie przypomnieć, gdzie umieścić w rozsypce. A następnie uciec obciążenia pacjent jest dokładnie nazwie miejsce, gdzie proteza, mówiąc jednocześnie, że podczas „podróży”, aby go zapamiętać. Okazuje się, że medycyna dzisiaj ma jednoznacznych dowodów, że nie ma życia po śmierci.

Certyfikat Natalia Bechtereva

W tej kwestii można zobaczyć z drugiej strony. Po pierwsze, możemy przypomnieć zasadę zachowania energii. Ponadto, można odnieść się do faktu, że początek energia jest podstawą każdego rodzaju substancji. Jest on dostępny w człowieku. Oczywiście, to nie znika po śmierci ciała. Jest to początek pozostaje w dziedzinie energetycznej naszej planety. Jednak istnieją wyjątki.

W szczególności, Natalia Bekhterev świadczy fakt, że po śmierci męża, mózg ludzki stał się tajemnicą dla niej. Fakt, że duch jej męża zaczęła być kobietą nawet w ciągu dnia. Dał jej rady, podzielił się swoimi przemyśleniami, mówię, gdzie można coś znaleźć. Należy pamiętać, że zapalenie stawów kręgosłupa jest naukowcem światowej sławy. Ale w rzeczywistości to, co się dzieje, nie jest kwestionowana. Natalia mówi, że nie wie, czy to była wizja produktu własnego umysłu, który okazał się być pod wpływem stresu, lub coś innego. Ale kobieta twierdzi, że wiem na pewno – jej mąż nie wyobrażał sobie, że widziała go w rzeczywistości.

„Efekt Solaris”

Naukowcy odnoszą się do pojawienia się „duchów” lub bliskich krewnych, którzy umarli, „efekt Solaris”. Inna nazwa – materializacją metody jest kompletna. Jednak zdarza się to bardzo rzadko. Najprawdopodobniej „efekt Solaris” obserwuje się tylko w przypadkach, gdy istnieje dość duża siła żałobnicy energia pola naszej planety „pull” phantom drogiej osoby.

Doświadcz Vsevoloda Zaporozhtsa

Jeśli moc nie wystarczy, aby przyjść z pomocą mediów. To, co stało się z Wsiewołod Zaporozhets, naukowiec-geofizyk. Był zwolennikiem materializmu naukowego przez wiele lat. Jednak 70 lat po śmierci żony, zmienił zdanie. Naukowiec nie mógł zaakceptować stratę i zaczął studiować literaturę na temat życia pozagrobowego, duchów i spirytyzmem. W sumie, on przeprowadził około 460 sesji, a także stworzył książkę „zarysy wszechświata”, w której opisał technikę, która może być użyta do wykazania rzeczywistość życia po śmierci. Co najważniejsze, był w stanie skontaktować się z żoną. W zaświatach, ona jest młoda i piękna, jak wszyscy inni, którzy tam mieszkają. Według pługów, wyjaśnienie jest proste: świat zmarłych jest realizacja wytworem swoich pragnień. W ten jest podobny do ziemskiego świata, a nawet lepiej niż on. Zazwyczaj dusze w nim przedstawione w pięknej formie i w młodym wieku. Czują się realne, jak mieszkańców ziemi. Zamieszkują podziemia są świadomi swojej fizyczności i można cieszyć się życiem. Pragnienia i myśli odeszli tworzy ubrania. Miłość w tym świecie jest zapisany lub nowo nabyte. Jednak stosunki między płciami nie mają seksualności, ale różnią się od zwykłych przyjaznych uczuć. W tym świecie nie ma prokreacja. Nie ma potrzeby, aby jeść, aby zachować życie, ale niektóre jeść dla przyjemności lub z powodu nawyków Ziemi. głównie jedzą owoce, które rosną w obfitości i bardzo piękne. Taka jest ciekawa historia. Po jego śmierci, być może to jest to, co nas czeka. Jeśli tak, to, oprócz własnych pragnień, czego obawiać.

Sprawdziliśmy najpopularniejsze odpowiedzi na pytanie: „Po śmierci, która nas czeka?”. Oczywiście, to jest do pewnego stopnia tylko domyślać, że mogą być brane za pewnik. Po tym wszystkim, nauka w tej sprawie wciąż bezsilna. Metody że używa dzisiaj jest mało prawdopodobne, aby pomóc dowiedzieć się, co nas czeka po śmierci. Prawdopodobnie to logiczna będzie długo męczyć naukowców i wielu z nas. Jednakże, możemy stwierdzić: dowody, że życie po śmierci jest prawdziwa, jest znacznie więcej niż sceptycy argumentów.