385 Shares 4622 views

Ksenia Lavrova-Glinka (aktorka): biografia i życie osobiste

Stała się znana z ogromnej liczby widzów po wydaniu na ekranach w kraju w 2011 roku, seria „Closed Szkoła”, w którym zagrała rolę Iriny Avdeevoy, matka jednego z głównych bohaterów – Andrei i Nadyusha. Pomimo faktu, że na własne oczy widział tylko ostatni odcinek pierwszego sezonu, to natychmiast zyskał zaufanie publiczności. Bo tak naprawdę, to trudno nie współczuć kobieta uwięziona w lochu elitarnej szkoły z internatem z dzieckiem w ramionach, które cały czas mówią, że jej starsze dzieci zginęło. Więc zapoznać – Ksenia Lavrova-Glinka, aktorka kina rosyjskiego.


Dzieciństwo przyszła sława

Ksenia Lavrova-Glinka (nee Ławrow) urodził się w Kimry (Tverskaya Oblast „) 14 października 1977 r. Podwójne nazwisko utworzone po ślubie: postanowiła nie zmieniać nazwę na męża, a po prostu połączyć je. Xenia Olegovna jest dziedziczna aktorka. Jej dziadek przez długi czas służył jako teatru dramatu i komedii. I tata, Oleg Ławrow – Artysta Ludowej Federacji Rosyjskiej. Przez wiele lat na scenie pojawił Kimry Dramatu i teraz przez 22 lat Oleg jest jego dyrektorem artystycznym.

Pomimo faktu, że wszystkie dziewczęta przeszły dzieciństwa w środowisku artystycznym, to od pewnego czasu, nawet nie myśl o powrocie na scenę, albo stanąć przed kamerą. Podczas gdy jeszcze w szkole średniej, a Xenia otrzymał swoją edukację muzyczną na skrzypcach. Dziewczynka opracowane kompleksowo, miała wiele różnych hobby. Tylko do końca studiów szkolnych Ksenia Glinka, aktorka w przyszłości, zdałem sobie sprawę, że największe zainteresowanie jest scena jest dla niej.

Za kulisami …

Po otrzymaniu maturę udał się do Moskwy Kseniya Glinka. Aktorka złożyła dokumenty jednocześnie w kilku szkołach teatralnych. Jednak wydaje się rozwiązany tylko w Moskwie Art Theatre School. Tutaj wszystkie jej wysiłki zostały docenione, a dziewczyna została zapisał się na kurs Olega Tabakova, gdzie studiowała aż do 1998 roku.

Kolejnym krokiem w jej karierze była praca kalyaginskom teatr Et cetera. Ksenia Glinka – aktorka, która dopiero zaczyna swoją karierę, grał tylko kilka spektakli – w „rycerz”, „lekarz chcąc nie chcąc”, „konkurencji” i innych. W tych murach, zdobyła bezcenne doświadczenie.

Kilka lat później, w 2005th, Tabakov zabrał młodą aktorką Moskiewskiego Teatru Artystycznego. AP Czechow. A pierwsza jego praca na tej ścianie wykazały co tę dziewczynę: Alimushkin w „rzeki szybko płynącej” Lyubinka i Anninka w „Pan Golovlyovo” … To tutaj, aby odsłonić wszystkie aspekty jej talentu. Aktorka Ksenia Lavrova oferowane coraz ciekawsze role: POLLI Pichem w „Operze za trzy grosze” Pauline „Kreytsarovoy Sonaty” Katarzyny Iwanowny w „karania zbrodni,” Rachel w „Vass Zheleznova” Alla Vadimovna w „mieszkaniu Zoyka”.

Nie możemy ignorować faktu, że „Opera za trzy grosze” ma złożony preparat, w pewnym stopniu, nawet skandaliczne. Młoda aktorka musiała wykazać nie tylko swoje umiejętności aktorskie, ale także wokal. Później przypomniał, jak trudno było najpierw umieścić go wszyscy razem, bo oboje chcieliśmy skupić się na trzech komponentów. To wtedy cała firma sobie sprawę, jak wiele będzie musiał wymusić uwagę i szacunek do siebie podczas pracy w serialu.

Jak stać się „stroynyashkoy”: ciekawy fakt z biografii aktorki

Teraz, patrząc na piękną aktorkę postać w magazynach i portalach społecznościowych, to trudno sobie wyobrazić, że w jednym czasie, jako student pierwszego kursu, ważyła 70 kg. Ksenia Glinka – aktorka, która była zawsze uparcie do celu. Schronisko było stoisko spożywczy, w którym studenci często uciekają do pechenyushkami i czekoladki. To, oczywiście, pozostawił swój ślad. Tabakov nawet wykonane Ksenia uwaga: jeśli nie schudnąć, trzeba pożegnać się sceny.

Dziewczyna, po prostu nonsens scena, uciekają się do bardzo ścisłej diecie ona prawie nie jadł, a w ciągu dwóch miesięcy straciła 25 kg. Teraz, po osiągnąć idealną figurę do siebie, Ksenia Lavrova wspiera go starannie. Uwielbia gotować i smaczne do jedzenia, ale ona ma tajemnicę: pływanie i wizytę w siłowni.

części filmu

Na planie wróciła w 2004 roku, zrealizowany na ekranie dwie bohaterki – „Lola i markiza” Albina Lyakhov w serialu! „Cała naprzód” I Alenu Muhinu w Później były inne role – Tatiana w „chiromancja-2”, Lyuba Iwanowski w „ciężkim piasku,” Poliakov w „Escape” …

Aktorka Glinka-Ławrow biografia jest przedmiotem zainteresowania wielu widzów, nadal działać teraz. Jako gatunek, a to tworzy obrazy na ekranie są zróżnicowane. Jednak aktorka przyznaje, że lubi emocjonalne, naiwny i dobre zdjęcia. Uwielbia grać w normalnych stosunków ludzkich, spójne grzywny życie.

Pomimo faktu, że w 2011 roku rekord lista Lavrova-Glinka była już wystarczająca liczba obrazów, stała się bardzo popularna po strzelaninie w serii „Zamknięta szkoła”. Rola Iriny Isaevoy przyniósł jej wielką sławę. Jej bohaterka dowiaduje się, że ona przyjęła córkę, a jej życie jest w jakiś sposób związana z niektórych eksperymentów na ludziach, które zostały przeprowadzone, a nad nim. Jej znajomy świat rozpada się, gdy okazuje się, że jej mąż, kochany i kochający, wiedział wszystko od początku. Teraz ona musi ratować najmłodsze, trzecie dziecko, syn Igorka.

W tym role w życiu nie kończy. Było też rola chirurga Evgenii Korolevoy w serialu „The Practice”, gdzie aktorka rozwinęła twórczego tandemie z Eldar Lebiediewa; rola właścicieli mody butiku w Marina Beletskaya „centrum handlowe”, rola psychiatry w Tatyany Zhulinoy „Sklifosovsky” …

Ksenia i Sergey

Życie osobiste aktorki Lavrova-Glinka od kilku lat wzbudza duże zainteresowanie wśród swoich fanów. Mamy odsłonić kurtynę i dowiedzieć się trochę o tym.

Prawie 20 lat temu, w 1997th, na imprezie zorganizowanej przez aktorów Teatru, że spotkał się z estońskim biznesmena Sergeem Glinkoy. Dostrzegł ją dwa lata temu, ale wtedy wahaj się przyjść do 18-letniej dziewczynki. Powieść ta rozwinęła się bardzo szybko. Już na pierwszej randce (Tallinn) Sergey przyznał Xenia w miłości i na sekundę, która odbyła się już w Moskwie, zaproponował, żeby go poślubić.

Zgodziła się bez wahania, bo była pewna swoich uczuć i jego. Ich życie rodzinne było bardzo ciche, spokojne i szczęśliwe. Mąż, w środku dwa tysięcznej weszła na listę najbogatszych ludzi w Estonii, stworzonych dla ukochanej żony jak najbardziej komfortowych warunków życia codziennego i jej twórczych planach. Odpoczywali we Francji – pierwszy w wynajętej willi, a następnie w zakupionym domu. Zamężne dzieci urodziły się: w 2000 roku – syna Daniela, w 2006 roku – córkę Glasha.

I Dmitri?

Przez te wszystkie lata, wydawało się, że rodzina jest standard silnej Unii aż do listopada 2014 roku, kiedy Ksenia dostrzeżone w towarzystwie aktora Moskiewskiego Teatru Artystycznego Dmitriem Gotsdinerom. Natychmiast mówić o romansach biurowych jest uruchomiona. Ani Xenia Dmitry ani nie komentuje tych plotek, ale w wielu zdjęć joint Instagrame aktorką. Co to jest i jak – tylko czas pokaże. I choć możemy cieszyć pracę Ksenia Lavrova-Glinka i oczekują swoje nowe dzieła teatralne i filmowe.