212 Shares 8725 views

Aby dowiedzieć się jak wydrukować dokument w książce

Obecnie technologia rozwija się bardzo szybko, ale nadal klasyczny wersja książki jest nadal ulubionym miejscem dla wielu ludzi. Oczywiście, niektórzy starają się czytać literaturę w formie elektronicznej bezpośrednio na komputerze, w rzeczywistości nie jest bardzo wygodne. W tej chwili wiele osób nie kupować książek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach, ponieważ nie zawsze można znaleźć ulubioną pracę, a za pomocą komputera i Internetu to nie tylko łatwo znaleźć wszystko, czego potrzeba, ale też przetłumaczyć tekst na papierze we właściwym formacie. Właśnie dzisiaj zdecydowaliśmy się mówić o tym, jak wydrukować książkę tekstu. Zalecamy, aby sformatować za pomocą edytora Microsoft Word sławny. W razie potrzeby, można rozpocząć konwersji formatu w „biurze”, ale dla całego tego układu, jak również tworzenie broszur trzeba zrobić ręcznie. Nie każdy będzie w stanie poradzić sobie z tych skomplikowanych ustawień, zaleca się, aby użyć uniwersalnego programu, który jest w stanie przekształcić dowolny dokument tekstowy w formacie poziomym, a jeśli chcesz, aby rozwiązać kwestię jak wydrukować dokument w formie książki w formatach pdf, doc i innych, to aplikacja dla ciebie będzie po prostu niezastąpiony.

specjalna aplikacja

Po pierwsze, należy pobrać specjalny program do składu tekstu książki w programie Word. Program ten ma nazwę – „Układ podręcznika” Nawet jeśli masz komplet instalacji pakietu Microsoft Office, najprawdopodobniej, dodatek ten nie może być na liście, choć jest nadal zaleca się sprawdzić przed wyszukiwaniem. Program można pobrać bez problemów na każdym popularnym portalu oprogramowania. Nie myśl, że można to zrobić bez tego składnika, ponieważ kwestia jak dokument drukowany w formie książkowej, będą musieli zdecydować, od opisanych kroków.

instalacja

Teraz trzeba zainstalować oprogramowanie dla układu broszur w edytorze tekstu Word. Zanim otworzysz wiele możliwości, a dokładniej, można dodać wiele inny tekst, użyć dodatkowych uwag i ilustracje, tworzenia nowych tabel, a może przede wszystkim – specjalny format parametrów wyglądu dokumentu. Stosując powyższy dodatek do układu, masz również możliwość przedstawienia liczbę kolumn na jednej stronie. Na przykład, jeśli chcesz napisać słownika lub zbiór wierszy, możesz ustawić odpowiednie znaczniki. Niewiele osób wie, jak drukowanie tekstu w książce. drukuj słowo na dwóch stronach produkuje bez większych trudności, tylko niezbędnych komponentów i potrzeb konfiguracyjnych.

łatwo

Najbardziej pozytywną rzeczą jest to, że można tworzyć nawet skomplikowany układ w krótkim czasie, a jeśli trzeba będzie zawiesić, a następnie kontynuować ją ponownie, to będzie po prostu zapisać. Gdy fundament jest gotowy i chcesz go wydrukować, można po prostu nacisnąć przycisk „Drukuj”, a następnie natychmiast zacząć tworzyć nową książkę. Opanowali wiedzę jak dokument drukowany w formie książkowej i uruchamiania procesu, możliwe jest, aby wykryć, że liczba odebranych stron może być większa niż w oryginalnym dokumencie programu Word (jeżeli ilustracje, przypisy lub transfery zostały dodane). Koniecznie polecam Ci sprawdzić wszystkie strony, a niektóre z nich mogą być ustawione lukę, to jest tutaj wszystko zależy przede wszystkim od jakości pracy wykonanej przez Ciebie. Gdy książka jest całkowicie wydrukowane, należy zgłosić się do centrum obrazu, który będzie w stanie wyprodukować jego projekt, a także wiążące. Oczywiście, jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na tego rodzaju usługi, wszystkie prace będą mogły produkować we własnym zakresie. Jak wydrukować dokument w formie książki, wiesz, ale nadal rysunek może wydawać się dużo bardziej skomplikowana.

ekspert Pomoc

Jeśli nie masz drukarki w domu, ale pilnie broszurę, można korzystać z usług specjalistów, ponieważ wiedzą, jak wydrukować dokument w formie książki i umieść go prawidłowo. Choć tego rodzaju usługi mogą być bardzo kosztowne, zwłaszcza jeśli masz chęć przeniesienia się do postaci elektronicznej na papierze nie jedna książka, ale kilka. Połączyć książki drukowanej, można użyć zszywacza.