852 Shares 3207 views

Vetrov Vladislav, aktor: biografia, filmografia, życie osobiste i ciekawostki

W ciągu zaledwie kilku lat życia w stolicy Rosji, Vetrov Vladislav (aktor) może odgrywać najtrudniejszych ról w „Współczesna” i stanąć mocno na nogach w filmie. Były zdjęcia Aleksandra Mitty, Andrew Eshpaja, Marlena Hutsieva i Sergei Kolosov. Ktokolwiek podjął wdrożyć wszystkie znaki są ukryte za brawurę i ironii, nie ujawniając się do, nedogovarivaya coś bardzo intymne i znaczące. Specjaliści twierdzą, że jest to świetna gra, „tło”.


dzieciństwo

Vetrov Vladislav przyszły aktor urodził się dziewiątego dnia lutego 1964 roku w jednej z gruzińskich miast – Tskhakaia. Jego rodzice mieli nic wspólnego z filmu: moja matka była techniki lotniczej, a ojciec – pilot wojskowy. Rodzina próbowała tyle czasu, ile to możliwe razem.

Kiedy trochę Vladik miał pięć lat, przeniósł się do Taganrogu. Miłość do teatru zaczęła jako dziecko, dzięki rodzicom. Oni zasiane ziarno cześć sztuki do syna, pomaga mu zorganizować teatr lalkowy domu. Ale w prawdziwym teatrze Vetrov Vladislav, aktor w przyszłości, zaczął chodzić, uczenie się w czwartej klasie. Szkoła nie był bardzo lubi i nie lubi się uczyć, ale zajęcia z Teatru Dramatycznego Narodowy Vlad chodził z wielką przyjemnością.

Ale pod naciskiem rodziców, skończył szkołę, nie weszła w twórczym liceum i poszedł do „rzetelnej specjalność”, który mógłby zasilać go i jego rodzinę w przyszłości. Poza tym roku gabinetu przyszła wysokość wojny w Afganistanie, aw liceum był departament wojskowy.

Badania …

Kiedy Vladislav Vetrov, którego biografia jest zainteresowany miłośnicy jego talentu, studiował w Taganrogu Radio Engineering Institute, musiał wstawać codziennie o czwartej rano. Poszedł do pracy – zamiatanie ulic w muzeum. Wiatry wcześnie żonaty, miał syna. Stypendia są bardzo brakuje. On oczyścić pierwszy tramwaj, bo po prostu szedł w kierunku Instytutu i Vladislav bardzo zakłopotany, że widzi niektórych uczniów lub nauczycieli. Przez osiem biegł do szkoły przez dwie i pół godziny. A ponieważ w tym samym tramwajem do jedenastej rano poszedłem na próbę w teatrze.

… i praca

W wolnych chwilach za kulisami, pisał pracę magisterską i ćwiczył swoje sceny. Następnie, chwytając torbę z pustymi butelkami, pobiegł do kuchni po mleko mleczarskim. On zapisał swój dom, pobiegł z powrotem na próbę, a potem na studia – ostatniej pary. I prawie co wieczór udał się na scenie w sztuce. Tak było jego życie. I nauczyciele, którzy doszli do wieczornych występów w teatrze, aby zobaczyć go w instytucie rano, nie mógł zrozumieć, gdzie widzieli tego studenta. Po ukończeniu studiów, Vetrov Vladislav, aktorem z wielkim talentem, kontynuował pracę w Teatrze Dramatycznym Taganrogu, gdzie miał okazję udać się na scenie w postaci Mistrza i Captain Blood.

Półtora roku jego życia w „DIMMA”

Wiatry nigdy nie działając wykształcenie, ale nigdy nawet nie oszczędził. Po kilku latach w teatrze, wyszedł przez wzgląd na jego debiut w filmie. Jego pierwsza rola była w trzyczęściowego filmu „Dym” (na próbkach nawet chodził Efraima, Jr.). Strzelanina miała miejsce w Niemczech.

Dziś wspomina to z uśmiechem i mówi, że w tym filmie jest więcej niż fotografowany filmowane. Pracował tam nie jest aktorem. A teraz czuje to. Po tym wszystkim, obok zestawu sam był Lyubshin, który wiatry adorowany grali swoje role.

Ta praca bardzo się zmieniła w perspektyw aktora. To zmieniło całe życie. Vladislav Vetrov, filmografia, który rozpoczął się dokładnie z tym, mówiąc mi, ile było strach i nerwy. Ale to było przed … ale po trzech odcinkach … bo strzelanina trwała wystarczająco długo – półtora roku. Kto byłby usuwany znacznie szybciej – na rysunku. A potem było celuloid. W tym czasie wiele nauczył.

Wiatry następnie pracował w Rydze rosyjskiego teatru dramatycznego, wrócił do domu i poszedł do schroniska skrzydeł akademteatra Rostów Gorkiego. Już w tych murach, otrzymał najwyższą kategorię aktorską i stał się czołowym artystą teatru. Aw 1998 roku otrzymał tytuł zaszczycony Artysty Federacji Rosyjskiej.

Trzy ważne role

Vetrov Vladislav – aktor, który nigdy nie był zwolennikiem ścisłej teatru dogmatu. Uważa on, że każdy artysta musi być dyrektorem szanowali go i pokazał maksymalną uwagę na jego charakter. Dopiero wtedy okaże się idealny duet – aktor i reżyser.

Pragnienie w jej karierze aktorskiej, pewność Wiatrów, jest możliwe tylko do wolnego wyboru i maksymalnej niezależności, a on ma takiej możliwości nie ma. Dlatego rola, dla których nie jest to coś, co nie jest wstyd, że mogę być dumny, że jest zbyt mało. Aktor Vetrov Vladislav pewien, że w jego biografii twórczej są tylko trzy: IV Kin, odtwarzane w Rostowie, Timirev w „Admiral” i Wasyl III w eshpaevskom „Iwan Groźny”. To właśnie w tych rolach On jest przekonany, odpowiedzialny za nimi w 100%. Aktor uważa, że to się stało, ponieważ dyrektorzy słuchał i słyszał.

„Admirał” w karierze aktora

Pod koniec 2009 roku, publiczność „Pierwszy kanał” ten film telewizyjny „Admiral”, który stał się głównym premiera roku.

Vladislav Vetrov, aktor, którego biografia jest pełna wielu lat pracy nad ciekawymi postaciami, grał jej wiodącą rolę. Jego bohaterem był oficerem marynarki Sergei Timirev, który stał się mimowolnym ofiarą czyjejś miłości. Kocha swoją żonę, Annę, ale rzuca go, nie mogąc poradzić sobie z uczuciami do admirała Kołczaka.

Teraz Winds wspomina z satysfakcją, że potwierdził to jego fotografowanie, zaprzeczając medialny nad aktorem, tłumacząc to tym, że mieszka sama w czasie wiatru. Aktor pewność, że show będzie znacznie bardziej interesujący film: jest bardziej urozmaicony i dramatyczne. I nakręcony przez dwóch różnych scenariuszy.

Twarda, zimna, ale tak interesujący i honorowy

Cała załoga została całkowicie zanurzone w ciężkiej pracy. Często było to, że poszedł do łóżka o drugiej w nocy i czwartej rano już rosnąć. Niektóre sceny miały szczególnie trudne. Po usunięciu bitwy morskiej, aktorów rozpyla strumienie zimnej wody morskiej. Wiatry nawet dwa razy chory. Artystka często skoki temperatury ze względu na fakt, że od dawna stał w lodowatej wodzie podczas filmowania przerażającą fotografowaną scenę funkcjonariuszy w Kronsztadzie.

Prawdziwie usunięto, a scena, w której statek płynął po polu minowym. Co do zasady, takiej sceny lub strzał w basenie lub środowiska niezbędnego do odtworzenia na komputerze. Ale tutaj nie było. Załoga zostali zabrani do Sewastopola, a same okoliczności, w których praca była bardzo podobna do walki. Ale to wszystko dowiedział się później.

Kiedy to było filmowane scenę, w której bohater Vetrov – Timirev – okrzyki kopalniach na lewym boku, wydaje się, że to nie jest takie proste. Czy burzy, czy strzelania przeszkadzać większość z tych kopalń, który zatonął tu w czasie wojny. Tej nocy, aktorzy wrócił do domu bardzo długo. I tylko wtedy, gdy wylądował kapitan wyjaśnił, dlaczego tak dużo czasu spędziliśmy. Podczas kręcenia powierzchni pływały trzy prawdziwe żywe kopalnie i cały ten czas i kołysał się na falach, zagubione wśród pozorne.

pierwsza żona

Człowiek jest niejednoznaczna Masy aktor Vladislav Vetrov. życie osobiste nie jest osoba publiczna jest nadal bardzo zainteresowany tym, którzy oglądać filmy i spektakle z jego udziałem.

Poznali się jeszcze w czasie studiów w Taganrogu Radio Engineering Institute. stała się tylko inżynier, a on poszedł „aktorów”. Wiatry naprawdę strzeżone jego rodziny, wzruszająco zależało na jego młodej żony i syna, który urodził się wkrótce. Co kosztować tylko swoje codzienne bieganie pomiędzy studia i próby do kuchni mleczarskim. To było więcej niż dobrych kilku lat.

A potem pojawiła się w jego życiu Vera Sotnikova. To było bardzo duże i silne poczucie życia na wietrze. Poznali się w teatrze. Vladislav próbował zrobić swoje ulubione niezwykłych prezentów i niespodzianek. Jeden dał jej lato Nowy Rok. On wyciąć drzewa w lesie i przyniósł ją do domu. Stała przez długi czas.

Ale kiedy to było Vera zdecydowała się na rozstanie. Wiatry mocno doświadczony pęknięcie. Całą noc pamiętał twarz kobiety, która była wówczas szaleńczo zakochany. Ale, niestety, nie jest już przy nim była. Chciał się z nią ożenić, marząc o ich wspólnej córki. Ale tak się nie stało. Wiatry wciąż zazdrosny Sotnikov, ale tak to jest zorganizowane.

Kiedy zakochał się w Vera, żona powiedziała wszystko uczciwie, a następnie rodziców. On doskonale wiedział dobrze, że spowodował Irina – pierwsza żona dużo bólu. Teraz Vladislav czuje się winny przed nią i dzieci (córki i wciąż jest „spłodził” z żoną).

obecna rodzina

One nie zatrzymać się w tym życiu aktora Vladislav Vetrov. Jego rodzina składa się z żoną Katarzyna Kirchak (aktorka Teatru Młodzieży) i syna Seva. Katya młodsza od męża o 13 lat. Ich znajomość miała miejsce w teatrze. Jako żart, nazywa siebie i jego żona „gastarbeiterów”, ponieważ obaj byli Moskale. I oni mają swoje mieszkania jeszcze, wynajmowali mieszkania.

Wiatry zapewnia, że dom był zawsze czeka na ukochaną kobietę i jej syna. I nic innego nie miał.

Taki on aktorem Vladislav Vetrov. Życie osobiste, życiorys tego człowieka przypomina jakąś drogi z przeszkodami – to jest trudne, ale ciekawe i prowadzące jedynie. Cóż, droga pieszo.