878 Shares 9367 views

Szafa – urządzenie, które sprawi, że pobyt był wygodny

Motyw ogrodu WC nie można nazwać nowy. Wręcz przeciwnie, kwestia ta zawsze. Każdy ogród kraj, ten problem został rozwiązany w inny sposób. Nie jest konieczne, aby zrezygnować z małego domku na charakter tego, co można nazwać tradycyjnym, tym bardziej, że można zrobić to samemu budowlanych.


opis

Szafa – jest bardzo wydajny, ale nie urządzenie bardzo tech. Własne wielu mistrzów krajowych starają się go poprawić i zmienić go. Konstrukcja ta polega na wykorzystaniu różnych proszków, która jest wypełniona odpady kału. Powinny one obejmować:

  • torf;
  • trociny;
  • suche liście;
  • ziemia sucha;
  • popiół.

Jeśli zanieczyszczenia są posypane, ale po prostu się proszek, szafa – urządzenie, które nazywa się również proszki-szafy. Użyj tej darni, jak pokazuje praktyka, nie jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ w niektórych przypadkach, warstwa brudu mogą tworzyć na podłodze. Zgodnie z ogólną zasadą wystaje pylenie po każdej wizycie w toalecie.

Aparatura proszki ustępowa

Jeśli zdecydujesz się zbudować na jego domek letni opisuje system unieszkodliwiania wydalinach, konieczne jest, aby przygotować się prostokątny otwór, którego dno jest nachylona i wypełnione betonem. Pit być podzielony na trzy komory, ale partycje nie mogą dotrzeć do dna, powinny one być umieszczone w górnej części. Na pochyłym dnie, pozostawić wolny otwór, przez który ścieki wpłynie do najgłębszej części miski.

Taka szafa – urządzenie, pierwsza komora, która będzie przyjąć najwyższą temperaturę masy stolca. Powinien on być umieszczony bezpośrednio pod sedes. Drugi przedział, który jest umieszczony na zewnątrz budynku, może być wypełniona odpadów spożywczych, chwastów i cięcia trawy. Stopniowo ścieków przepływa do trzeciej komory, który zostanie utworzony w odpadach organicznych. Głównym zadaniem jednocześnie opowiada się za stworzeniem kamer, które byłyby bardzo dostępne dla much.

Niuanse tworzenia szafie

Urządzenie szafie musi być znany wam będzie zrozumieć, na jakiej technologii do przeprowadzenia prac. Technika ta polega na potrzebę stworzenia obcisłe pokrywę, która jest tylko i zapobiega przenikaniu muchy. Jednak, utlenianie tlenem w tym samym czasie będzie mniej aktywny, ale nie będzie żadnych nieprzyjemnych zapachów, które, jak pokazuje praktyka, eliminuje możliwość robakami.

Szafa – urządzenie, które okresowo należy opróżnić. Nawóz może wysłać otrzymał na stercie kompostu lub zakopane w ziemi w pobliżu krzewów i drzew. Jako główną wadą w tym przypadku jest fakt, że stałe i ciekłe odpady będą nierozłączne, średnia konsekwencja otrzymać ciecz. Aby wiejskie toaletowy był wygodny w użyciu i pusty, można stworzyć projekt, który obejmuje zbieranie odpadów stałych i płynnych oddzielnie. W zimie rury płynnych odpadów dodatkowo ogrzewany w tym momencie można przejść do toalety proszków trybie normalnym.

Drugi przykład wykonania układ proszki-closet

Kolejną modyfikacją toalecie – półautomatyczny proszek wysiewu ścieki. Aby to zrobić, specjalna pokrywa, w której wlać trocin lub innych odpowiednich substancji. Gdy nasadka wzrasta niektóre wióry będzie wyrzutnika. Pokrywa jest obniżona, a część wiórów budzi się przez otwory. W tym przypadku, szafa toaleta staną się jeszcze bardziej efektywne i łatwe.

wniosek

Jeśli wszystko jest w porządku Equip taka toaleta nie pachnie jak coś będzie. To prawda, jeśli okresowo przerwać wiadro wypełnione wodą i preparatów EM zawierających żywe kultury bakterii. W tym przypadku, wiejskie toaleta będzie na tyle szybko, aby poradzić sobie z odpadami.

Sam projekt może zostać zakończona terakota, z pokrowca szlifowanej i lakierowanej. Jednak dla prawidłowego działania ważne jest, aby wybrać lokalizację dla wypoczynku toalety, które powinny być metr lub więcej od granicy z sąsiedniej działki. Z budynku mieszkalnego taka struktura musi zostać usunięty przez 12 metrów, ze studni lub źródła wody pitnej – 8 m lub więcej.