253 Shares 8956 views

Jak prawidłowo pokonać człowieka w jego kryzysie wieku

Są ludzie, którzy ciągle żyją w jakimś nieustannym kryzysie: wszystko nie jest dla nich dobre, nie lubią wszystkiego, istnieją pewne problemy. Ale psychologowie twierdzą, że istnieją pewne ograniczenia wiekowe, gdy dojrzewa wiek kryzysu u mężczyzn.


Kryzys wieku u dzieci zazwyczaj występuje w ciągu jednego roku, trzydziestu lat, a nawet siedem lat. I nie ma jasnego rozróżnienia między chłopcami i dziewczynkami, ale w latach transformacji młodzi mężczyźni i dziewczęta doświadczają każdego kryzysu związanego z wiekiem.

Tak więc pierwszym poważnym kryzysem wieku jest okres przejściowy (13-15 lat).

Jest związany nie tylko z hormonalną zmianą w ciele młodego człowieka, ale także z nieustannymi próbami znalezienia swojego miejsca w społeczeństwie. Często nastolatki stają się niekontrolowane, mają załamania nerwowe, w tym wieku może dojść do uzależnienia od narkotyków lub alkoholu. Pomóż swojemu synowi rodzicom. Aby to zrobić, konieczne jest penetrowanie wewnętrznego świata nastolatka, aby dowiedzieć się, co on jest zainteresowany, aby zaakceptować jego preferencje muzyczne, styl ubierania, perspektywy życia. Co niektórzy dorośli uważają, że promisciity to tylko skomplikowane poszukiwanie siebie.

Kryzys drugiej generacji przychodzi do amerykańskiego wieku, który trwa od kilku do dwudziestu trzech lat. W tym wieku młodzi ludzie zaczynają już poważnie planować dalsze życie, w swoich snach, które słyną, ich dzieci uwielbiają, żona jest pasjonatem piękna i doskonałą gospodynią w kombinacji, mają wille nad oceanem i drogie samochody. Te sny są często dalekie od szarej rzeczywistości i codzienności. Niektórzy decydują się przejść na kilka poziomów i ożenić się w tym wieku, aby ukazać się sobie i innym dorosłym, prawdziwemu szefowi rodziny.

Co więcej, bliżej trzydziestu lat (niektórzy ludzie kryzysy wiekowej przychodzą w 27-28 lat), w końcu nadchodzi świadomość, że sny są pełne delirium, że nie są przeznaczone do spełnienia, a potem pojawia się straszne słowo "nigdy". Młody człowiek zdaje sobie sprawę, że nigdy nie będzie miał willi, że nie może być pierwszym we wszystkim, a on też nie będzie sławny. Rodzina jest zajętym życiem, brakiem pieniędzy, stałymi problemami, a nie szczęśliwymi twarzami z reklamy kawy. Niektórzy w tym wieku idą w ciężką depresję, zaczynają pić mocno, zaczynają romans z boku. Możesz wydostać się z tego stanu, jeśli odpowiednio oceniasz siłę i zaczniesz osiągać możliwe cele.

I wydaje się, że życie poprawia się, życie jest zorganizowane, cele mężczyźni mają się nauczyć, z nieosiągalnym pojednaniem, ale wtedy najbardziej okropny, najbardziej długotrwały i najbardziej rozczarowujący kryzys narasta. Przychodzi do 37-39 lat, kiedy człowiek zaczyna rozumieć nie tylko umysł, ale także poczuć fizycznie, że nadal jest śmiertelny. Są zmarszczki, łysie plamy, okresowo daje zdrowie, czasami przynosi siłę, pieniądze nie przynoszą dawnej satysfakcji, chcę znaleźć pracę dla duszy. Mężczyźni, z powodu niewydolności hormonalnej, stają się bardziej sentymentalna, potrzebują zrozumienia, ale nastoletnie dzieci są zbyt ciernie, a żona zmaga się z kryzysem. I wtedy wszyscy ci niezmienni towarzysze przychodzą na ratunek: pijaństwo, rozpacz, zdradę. Tylko zdrajcy są teraz trochę śmieszni: wujkowie starają się przeciągnąć jak najwięcej młodych dziewcząt do łóżka, aby się przekonać. I znowu pojawia się fala rozwodów, ponieważ jak bardzo mądra kobieta może zrozumieć i wybaczyć takie działania małżonka.

Wydaje się, że kryzys wieku mężczyzn zostaje przerwany przez krótkie lata spokojnego życia. Ale kobiety wiedzące i zrozumienie swoich bliskich są w stanie pomóc im radzić sobie z kłopotami z życiem, pomóc pokonać kryzysy, pieszczot i żal.