649 Shares 9032 views

Białoruski Koszulka z najlepszych na świecie

Białoruscy fabryki odzieży od czasów z dzianiny sew Związku Radzieckiego. Od tego czasu technologia poprawiła wiele razy i poprawione. Spowoduje to koszulkę białoruską na rynku międzynarodowym. Dziś dziane wyroby na Białorusi, nie dostarczany tylko do WNP i krajów europejskich.


Obecnie na Białorusi istnieje wiele fabryk odzieżowych, które produkują produkty wysokiej jakości dzianiny. Na przykład, białoruski dzianina z „Mirtrik”, które można kupić na stronie http: //www.mirtrik/by/, cieszy się dużym popytem wśród fashionistas z całego świata.

Charakterystyka białoruskiego dzianiny

 1. Tylko naturalne surowce są używane do białoruskiego dzianiny. To może być bawełna, akryl, wełna i inne materiały naturalne. Ze względu na to, dziane rzeczy doskonale ciepło w zimie zimno, a nie smażone ciepły słoneczny dzień. Są przyjemne w dotyku i wygodny w noszeniu. Zima to doskonały Koszulka z wełny, co jest dobre, ciepło nawet w bardzo niskich temperaturach.
 2. Artykuły są wytrzymałe, że dodaje się wiskozę, ale jego ilość w kompozycji wynosi zwykle mniej niż 30%. W porównaniu z chińskimi rzeczy syntetycznych, białoruski Koszulka nigdy nie pojawi się na podrażnienia skóry lub alergii.
 3. Liczne kontrole umożliwić producentom być pewni jakości towaru. Dzianina badaniu wytrzymałości, rozciąganie, ochrony cieplnej i tak dalej.
 4. Białoruski dzianiny, w przeciwieństwie do europejskich rzeczy zawsze są idealne do figury. Fakt, że kobiety różnych narodowości często mają różne cechy rysunku. Słowianin Elementy różnią się od europejskich kobiet, które często prowadzi do tego, że nawet markowe elementy nie są „siedzieć” na rysunku.
 5. W produkcji białoruskiej dzianiny służy specjalną technologię. To pozwala stworzyć dzianinę z pętli powietrza. Z tego powodu, rzeczy pozwolić skórze oddychać, ale jednocześnie zachować ciepło.

zaległych świadczeń

Białoruski Koszulka cieszył się niespotykaną popularnością, ponieważ ma wiele zalet:

 • wysokiej jakości;
 • wykonane z materiałów naturalnych;
 • dobrze noszone przez dłuższy czas bez utraty kształtu i wyglądu;
 • przyjemny w noszeniu, nie podrażnia skóry;
 • szeroki zakres, od czapki i rajstopy, a kończąc na sukienki, garnitury i kardigany;
 • nadaje się dla każdej porze roku;
 • łatwe do mycia i czyszczenia.

Łatwo być w stanie znaleźć swój rozmiar białoruską dzianiny i delikatną dziewczynę i kobietę z krzywego kształtu.