674 Shares 2614 views

Jak prawidłowo jeść krewetki

Shrimp – jeden z najbardziej popularnych owoców morza w naszym kraju, choć niektórzy osiem lub dziesięć lat temu, popularność krewetki były nieliczne. Obecnie są one sprzedawane w prawie każdym sklepie, hipermarkecie lub centrum handlowym. W tym artykule dowiesz się jak się prawidłowo odżywiać i krewetki cokolwiek.
Krewetki są często używane do sałatek, różnych Koktajle z owoców morza, i robią dobrą przekąską do piwa. Wszyscy uważają, że wiemy, jak jeść krewetki, ale jeszcze kilka porad o tym mogą być przydatne dla kogoś.
Jak jeść krewetki w formie smażone? Pancerza muszą być usunięte, pozostawiając mu tylko czubek ogona krewetek. Jest to wskazówka dla podjęcia krewetki zanurzyć je w sosie i czyszczonej części ukąszenia krewetek. Jeśli składnik morza krewetki koktajlowe są następnie je jeść, w tym przypadku poprzez deser widelec.
Jak jeść krewetki, które nie są czyszczone? Te krewetki mogą jeść palcami. Sam krewetki muszą być czyszczone, a powłoka odłożyć na specjalne danie przygotowane do tego. Konieczne jest również, aby dbać o szklance wody i cytryny, przeznaczone do płukania rąk. Jeśli krewetki są duże, można użyć specjalnej wtyczki do homara – to jest łatwo dostać mięso z płetwy ogonowej.
Jeśli jesz zupę z krewetek, mogą mieć pewną całość i jako bulion zwykle warzone z małych kawałków. Duże krewetki muszą także rzeźbić tylko widelcem, nożem do tego, zgodnie z zasadami etykiety, nie należy używać.
Hiszpanie uwielbiają się chwalić, że mają swój własny sposób, aby jeść krewetki w języku hiszpańskim. Po pierwsze, wymagają one być przygotowane w odpowiednim receptę – krewetek oparzeniami, na patelni z oliwą z oliwek, a następnie dodaje się do nich zgnieciony czosnek, pietruszka i chilli, drobno pokrojone. Następnie należy umieścić w pomidorowego patelni i gotować przez pięć minut. Krewetki nie powinny pływać w sosie, i musi być impregnowane z nimi. W ten sposób produkt przygotowany hiszpańskiego często korzystają z piwem lub jako przekąska.
Teraz zobaczmy, z tego co jedzą krewetki. Mamy ten produkt częściej jest jednym ze składników sałatki, ale dlatego, że może on znaleźć znacznie szersze zastosowanie. Krewetki zrobić różne ciasta i soufflés. W kuchni włoskiej są często dodawane do paella, pizza i makarony.
Jeśli krewetki podawane są na stole jako samodzielne danie, bocznej naczynia, w jaki sposób do nich są idealne groch, ryż, kalafior, szparagi i inne warzywa z przyjemnym łagodnym smaku.
Krewetki są idealnie połączony z awokado, ogórka, pomidory wiśni i owoców morza. Aby wypełnić sałatki z krewetek z oliwek lub oleju sosem pomidorowym zalecane.
Z krewetek bardzo dobrej harmonii z pomarańczy i skórki z cytryny i krewetki makaron jest idealny masło lub oliwa z oliwek, czosnek, imbir. W kuchni indyjskiej, integralną częścią krewetki są jak przyprawy kminku i kolendry, smażone krewetki w Japonii prawo jedząc postanowił wlać sos sojowy. Połączenie oliwy z oliwek i sosem chili dodaje krewetki oryginalny cierpki smak.


Oczywiście, ważne jest również, aby wiedzieć, które powinny być spożywane wina z krewetek. Różne Wino suche i półsuche są idealne do przystawek krewetek, przed wypiciem wino jest lepsze do ochłodzenia do 12 lub nawet 8 stopni. Wino półsłodkie są również bardzo dobre z krewetek, schłodzić je powinny być również do 8-12 stopni. Wina mocne z krewetek lepiej nie jeść, jak łagodny i przyjemny smak krewetek nie objawi się i zostanie przerwana smak wzmacnianego wina, nie zmienionej.