105 Shares 1175 views

Co to profesjonalne żelazko włos lepszy prostowania – BaByliss PRO Nano Titanium lub GA.MA? Opinie, zdjęcia

Każda kobieta zdecyduje się na zakup żelazka do włosów do zwijania, w obliczu niesamowitej gamy produktów od różnych producentów. W celu dokonania właściwego wyboru, należy wiedzieć, główne kryteria, które charakteryzują jakość Styler. Po tym wszystkim, że wpływa nie tylko wynik, ale również fryzury głowę zdrowia włosów. Jakie parametry przy wyborze profesjonalnego żelaza włosy prostowania włosów, a dla wielu modeli, aby zatrzymać? Zbadamy.


Cechy profesjonalną lokówkę

Prawie wszystkie firmy produkujące sprzęt do prasowania zrobić loki. Jeśli mówimy o produktach krajowych, mają swoje oczywiste zalety: niska cena, dostępność, łatwość użytkowania. Jednak korzystanie z takich prostowników, szybko zauważysz, że włosy stają się suche i niesforne. Więc jeśli masz zamiar często korzystać z usługi ksero, lepiej zatrzymać się na wybór profesjonalnego narzędzia. Przy ich projektowaniu nacisk położono na funkcjonalność i wydajność. Znajduje to odzwierciedlenie w obecności dodatkowych opcji sterowania i kontroli temperatury, jonizacji, obecność wyświetlaczy elektronicznych wszystkich wskaźników. Według opinii mistrzów, profesjonalne prostownice do włosów są znacznie lepsze pod względem jakości i innych urządzeń Kluczowe parametry sprawiają, że praca z zamkami bezpiecznie i komfortowo.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie lokówkę?

 1. Materiał płyta. Uważane za najwyższej jakości prostowników z tytanu, materiału ceramicznego i podstawy turmalinu.
 2. Szerokość powierzchni roboczej. Określa się ją w zależności od grubości i gęstości zawinięcie. Cienki optymalnej szerokości jest uważany 2-2,5 cm grubości – 3-4 cm.
 3. Kształt płytek. Może to być proste lub zakrzywione. Jeśli masz zamiar nie tylko wyprostować, ale również do zaostrzenia włosy, wybierz stylizacji z zaokrąglonymi krawędziami. Dla przeciętnego sprostowanie klasyczny garnitur z kątem prostym.
 4. Profesjonalne żelazko włosy prostowanie włosów musi mieć termostat. Jeżeli grubości zamków, sztywnych lub unruly optymalna temperatura ogrzewania wynosi 200 ° C i powyżej. Cienki – 120-150 ° C.
 5. Różne opcje dodatkowe w postaci dysz tętnienie, wymiennych grzebieni, szczotek modele fryzjerskich nie spełniają. Ale jonizacja funkcji, objętości lub prostowania okazję pracować na mokrej warkocze są bardzo przydatne i wygodne, więc istnieje wiele modeli.

Których producenci są najlepsze?

Do tej pory istnieje wiele godnych producentów, których produkty są w pozycji lidera na rynku kosmetycznym. Od profesjonalnych marek powinni zwrócić uwagę na następujące kwestie: GA.MA, BaByliss, Valera, Moser, Hairway i pod Jaguara. W zależności od charakterystyki każdego modelu, wartość rynkowa waha się od 2000 do 5500 rubli. Z tych marek przez liczbę pozytywnych opinii są uważane za najbardziej popularne prostowniki GA.MA i BaByliss. Charakterystyka każdego zostaną omówione poniżej.

Profesjonalne żelazko włosy prostowania włosów GAMA

Ta włoska marka jest prawdopodobnie najbardziej popularny wśród profesjonalistów. Firma produkuje ponad 30 modeli o różnych cechach, co sprawia, że łatwo znaleźć właściwe narzędzie do pracy, nie tylko w kabinie, ale także w domu. Najpopularniejsze modele są uważane: 1036 Ceramic laser argonowy turmalin, 1030 CP3 On-Off Tourmaline CP3 i elektronicznego Tourmaline 1031. Wszystkie stylizacji połączyć kilka opatentowanych technologii GA.MA:

 • Laser Ion technologia przywrócenie włosów. Przestają one być zelektryfikowana i wzmocnione poprzez zatrzymywanie wilgoci w swoim pręta.
 • Powłoka Turmalin dla loki zdrowotnych. Jedyna płytka posiada funkcję jonizacji. Włosy po Styling stać posłuszny, lśniące krucha.
 • Każdy profesjonalny żelaza włosy prostowanie włosów jest wyposażona w wyświetlacz cyfrowy. Dzięki niemu można łatwo kontrolować ustawienia podstawowe – szybkość ogrzewania, temperatura wyłączania.
 • Szybkie ogrzewania (IHT) pozwalając na osiągnięcie temperatury pracy do 10 sekund (200 °).

Producenci GA.MA produkować żelazka z innego ubezpieczenia – zarówno z turmalinu i ceramiki. Wszystkie urządzenia są z wysokiej jakości, lekkiej, ciepło równomiernie, wygodnie jest trzymać w ręku. Nawet po dłuższym okresie użytkowania na powierzchni płyt nie pozostają ślady produktów do stylizacji. Włosy są łatwe do ślizgania się wstęg nie łamią. Jak zauważył specjalistów, prostowniki mają wysoką niezawodność i długą żywotność, łatwy w obsłudze, dzięki czemu można stworzyć dowolną fryzurę i stylizację.

stylizacji BaByliss

Kolejny profesjonalny żelaza Prostowanie włosów. Zaletą tej marki jest uważana za produkcję najbardziej zaawansowanej płyty – z nano-tytan rozsianymi. Zapewnia to równomierne nagrzewanie elementu kształtującego powierzchni roboczej i chroni włosy. Firma wydała 10 modeli, z których każdy zyskał wysokiej jakości, wydajne i łatwe w użyciu. Wszystkie żelazka są przeznaczone do użytku profesjonalnego i może wytrzymać duże obciążenie codziennie. Stylizacji BaByliss prostowania można osiągnąć w jednym ruchu, który uzyskuje się za pomocą specjalnego elementu grzejnego, sterowany przez mikroprocesor.

Korzyści prostowniki Babyliss:

 • Wszechstronność. Wszystkie stylizacji mają zaokrąglone krawędzie, co umożliwia opcjonalną Prostowanie lub zwijają swoje włosy.
 • Wysoka wytrzymałość. Modele posiadają powłokę nietłukące, co czyni je niezawodne i trwałe.
 • płytki ceramiczne. Według Masters, to jest najlepsza okładka do prasowania.
 • Prędkość – urządzenie czas nagrzewania wynosi 15 sekund.

Żelazka z parą wodną i od BaByliss Pro Nano Titanium Series

Na szczególną uwagę jest profesjonalnym żelaza włosy do prostowania włosów – BaByliss Pro Nano Titanium. Urządzenie jest wyposażone w generator jonów negatywnej, która zapewnia wysoką jakość ochrony włosów i łagodnego opieki. Wiele dziewcząt używać lokówkę w domu, trzeba pamiętać, że jakość włosów pozostaje na wysokim poziomie nawet po dłuższym okresie użytkowania. Świecą, nie bita i zachować gładkość przez cały dzień.

Godny uwagi jest kolejnym produktem godnym BaByliss – lokówka z ST95E pary. Jego funkcje:

 • Powierzchnia robocza zawiera 60% czystości ceramikę, która sprawia, że włosy błyszczące i żywe.
 • Zoptymalizowany dla każdej długości włosów.
 • Nadaje się do kolorowych i uszkodzonych warkocze.
 • Dzięki parze jest idealna dla bardzo kręcone włosy.
 • Technologia I temperatury pozwala na utrzymanie temperatury w całym procesie układania.

To profesjonalne żelazko do włosów Prostowanie otrzymał pozytywne opinie, ponieważ dzięki połączeniu systemu dystrybucji pary i specjalnej mocy grzewczej włosy prostowane za pomocą jednego ruchu. Jakość włosach pozostaje na wysokim poziomie.

Co żelazo jest lepiej?

Wybierz dobre stylizacji włosów nie jest tak trudne. Dla dobrego zakupu należy kierować się kilkoma kryteriami, co nam powiedziano w artykule. Jeśli chodzi o marki, w opinii wielu mistrzów, GA.MA – najbardziej udanym zawodowym żelaza włosy prostowanie włosów. Co jest lepsze, można wybrać dla siebie na podstawie jakości loki, ich gęstości i grubości. Ważne jest wykorzystanie częstotliwości i prasowanie. Im częściej go używać, tym lepsza powinna być wzorem.

Druga największa liczba pozytywnych opinii są prostowniki z francuskiej firmy BaByliss. Mają też wiele zalet, w tym niski koszt, niewielkie gabaryty, delikatne prostowanie, stylowy design. Według niektórych mistrzów wadą może być brak długości przewodu.

Co do stylizacji nie powinno się kupować

Jesteśmy zaznajomieni z podstawowymi parametrami jakości prostowników, ale należy również wiedzieć, co lokówki należy unikać:

 • Profesjonalne żelazko włosy prostowania włosów (przedstawiony w artykule zdjęcie) nie może mieć funkcję termoregulacji. To urządzenie jest w stanie znacznie uszkodzić włosy.
 • powierzchnia robocza metalu. Model ten jest prawie sunie po włosach, łamie je i prawie natychmiast wiele szkód.
 • Jeśli szerokość płyty zbiega się z szerokości korpusu, to prawdopodobieństwo, że będzie stale płonąć, jest bardzo wysoka.

Przy wyborze prasowanie jest ważne, aby brać pod uwagę nie tylko producenta, ale także konkretnego modelu, a także indywidualne cechy loki. Nie zapomnij, że najlepszym sposobem na zakup takiego sprzętu w wyspecjalizowanych sklepach handlowych.