208 Shares 8251 views

15 absolutnie doskonały filmowy, według opinii słuchaczy

Wszyscy byliśmy przez to przyjdź w piątek wieczorem – i znowu przewijać taśmę materiału wideo lub przewodnika telewizyjnego, starając się znaleźć dobry film.


Prawdziwi fani filmu zdecydowali się pomóc w tej sprawie. Nie tak dawno temu, najbardziej zabawne wideo / r / filmy, na wniosek jego użytkownika VarrickCarter23, stworzył listę filmów, biorąc pod uwagę opinię publiczności, które są idealne.

Niektóre z tych zdjęć nie może zaszokować (na przykład, „Toy Story” czy „olej”), a niektóre – tylko wielką historię, że może być pominięte, kiedy zostały po raz pierwszy pokazane w kinach.

Lista filmów jest dość długa, ale w tym artykule wybrano piętnaście najbardziej popularne. Widzowie rozumowanie podano również, dlaczego trzeba trochę czasu, aby je wyświetlić.

"Ona" (2013)

Samotna pisarka stara się rozwijać stosunki z systemem operacyjnym, zaprojektowany, aby spełnić wszystkie swoje potrzeby.

opinia widza: „Nie sądzę, że jest to najlepszy obraz ruchu kiedykolwiek podjęte, ale mocno wierzę, że to jest prawie bez skazy filmu. Jest tak dobrze oznakowane sytuację, że żadna pozycja scena nie będą rozpatrywane nielogiczny lub nieodpowiednie. I naprawdę podoba mi się zakończenie. Historia, choć bardzo proste, szybko zabiera widzów. A ponieważ niektóre z nich są teraz daleko, ten film jest mi bardzo bliskie. "

„Zakochany bez pamięci” (2004)

Kiedy związek został wyczerpany, para zdecydowała się przejść procedurę, po którym będą oni zapomnieć wszystko, co je łączy. Ale tylko przechodząc przez ten proces, rozumieją, jak każdy inne drogi.

Opinie: „Prawie wszystko tutaj jest doskonała: aktorstwo jest super, muzyka jest dobra, historia chwyta. Zabawny i niepowtarzalny; dramatyczny i przygnębiające; beztroski i niesamowite … Ten film wciąga prawie wszystkie emocje ze mnie i zostawia jakiegoś dobrego wrażenia. "

„Co lubię najbardziej ze wszystkich jest praca kamery. Sposobu rzeczy pojawiają się i znikają, a to wszystko składa pracownia światłem. Charlie Kaufman – jedyny pisarz ludzi, którzy pracowali na tej historii, ale corporate identity natychmiast zauważalne. Myślę, że na tym zdjęciu idealne połączenie całej załogi. "

"Coś" (1982)

Centrum badawcze na Antarktydzie do czynienia z obcą siłą, która niszczy wszystko na swojej drodze życia i jest w stanie podjąć się różnych form biologicznych. Zespół polarne muszą sami decydować, co jest człowiekiem w walce o przetrwanie.

Vox powiedział: „Absolutnie doskonały horror. Ciekawy przesłanka, wspaniałe postacie, niesamowite efekty specjalne do czasu, soundtrack zabójca i stworzył napięcie doskonale. "

"Olej" (2007)

Historia rodziny, aby rozpocząć działalność. Jest miejsce dla religii, nienawiści i szaleństwa. I, oczywiście, olej.

Opinia: „Moim zdaniem – to najlepszy jego pracy aktorskiej. Daniel Day-Lewis jest po prostu oszałamiające. Wystarczy go zobaczyć, natychmiast zaczyna absorbować każdy jego ruch, każdą emocję. Jego charyzma aktorstwo, kradnie show … "

"Podziemny krąg" (1999)

Zwyczajny pracownik biurowy szuka sposobu, aby zmienić swoje życie, spotyka się z producentem mydła dziwnego. Wspólnie organizowane fight club, która natychmiast zaczyna być popularne.

Opinia widza: „Jednym z rzadkich okazjach, kiedy film lepszy od książki. Za każdym razem, przeglądając film, staram się znaleźć w nim co najmniej jedną wadę. A ja nie mogę go znaleźć. Fincher (reżyser) przystosowane ekscytujące książki, który został napisany przez Chak Palanik. Obie te historie odpowiednio wytrzymuje próbę czasu. "

"Iniemamocni" (2004)

Rodzinne tajne superbohaterowie próbują żyć spokojne życie podmiejskich, jest zmuszony, aby uratować świat.

opinia widza: „Myślę, że to w porządku, tak, że nie ma jednej rzeczy (czy historia lub humor), bym zmienił. Są nie brakuje, że udało mi się znaleźć. "

"Ojciec 2" (1974),

Wczesne życie i kariera formacji Vito Corleone. Także to pokazuje, jak jego syn Michael rozszerza i wzmacnia przyczepność w konsorcjum rodziny.

Opinia: „Porównanie jak Don Corleone doszli do władzy, a co sprawia, że Michael kontynuować rodzinną firmę, niesamowite. Robert De Niro i Al Pacino stały się już legendarne i ponadczasowe. To nie znaczy, że w pierwszej części gorsze. Tylko dla mnie druga część silniejszy niż pierwszy. "

"Zawrót głowy" (1958)

Detektyw z San Francisco, który cierpi na acrophobia, obserwując dziwne działania starego przyjaciela żony, dopóki nie staje się obsesją niej.

Opinia: „To jest bardzo powolny, ale umiejętnie zrobić. Lubię ostateczny strzał filmu jest podobna do otworu. I sekret był tak dobry, że można go znaleźć, tylko płacić cenę. "

„Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda” (2007)

Robert Ford, który zawsze przeceniać Dzhessi Dzheymsa, dokłada wszelkich starań, aby przyłączyć się do zreformowanego gang Missouri, ale stopniowo staje się oburzony przywódca bandytów.

Przeglądarka komentuje: „Jeśli chcesz zobaczyć grę wielki aktor, a następnie oglądać ten film. Nie widziałem, że ktoś przekroczył Keysi Affleka”.

"The Life Aquatic" (2004)

Z planem zemścić się na mitycznym rekin, który zabił jego partnera, oceanograf Stiv Zissu montuje ekipę, która zawiera jego żona, dziennikarka i człowieka, który może lub nie może być jego synem.

Opinia widza: „To skomplikowane studium postaci, a nawet po widziałem go więcej niż dziesięć razy, za każdym razem oglądam ten film, widzę coś nowego.”

"New York, New York" (2008)

reżyser próbuje zrozumieć swoją pracę i kobiet. Decydując się na napisanie sztuki, tworzy układ Nowym Jorku w opuszczonym magazynie.

Vox powiedział: „Powodem, dla którego ten film dla mnie 10/10, – jest to najbardziej subtelnych szczegółów. Na przykład we wczesnych stadiach, wnosimy miesięcy swojego życia w ofierze ku przyszłości, nie zdając sobie sprawy, że z upływem czasu, nie zwracając uwagi na daty w gazetach. Ponadto, Philip Seymour Hoffman daje nam swoje niesamowite aktorstwo. On ma obsesję na punkcie śmierci, często myśleć na każdym kroku, umrze. Dla tych, którzy nie widzieli ten film, gorąco polecam. "

"Toy Story" (1995)

Cowboy lalka zapalny przez zazdrość, gdy nowa postać astronauty zastąpić go z postumentem ulubionej zabawki w pokoju chłopca.

Opinia: „Scenariusz dla” Toy Story „- jeden z najlepszych, jakie kiedykolwiek napisano, w których nie ma ani jednego zbędny detal. Film ten opowiada zarówno u dorosłych i dzieci”.

"Obsession" (2014)

Obiecujący młody perkusista studia w konserwatorium, gdzie jego marzenia o wielkości umocowanego przez instruktora, który nie cofnie się przed niczym, aby zrealizować potencjał ucznia.

Opinia widza: „Film ma wszystko, co mi się podoba. Wielka historia, silny dialog, dobrze rozwinięte postacie … Myślę, że ten film będzie ostatecznie klasyki ".

„To nie jest kraj dla starych ludzi” (2007)

Przemoc i chaos wystąpić po pracowity znajdzie dwa miliony dolarów w gotówce w pobliżu Rio Grande.

„Z prostej historii, która opowiada o wesołych spektakli Havera Bardema, jest jednym z nielicznych filmów, które moim zdaniem jest naprawdę bez zarzutu.”

"Mad Max: Fury Road," (2015)

Kobieta buntuje się przeciwko władcy tyrana, w post-apokaliptycznym czasu i idzie w poszukiwaniu ojczyzny. Wraz z nią uciekają od ucisku kilku kobiet w więzieniu, a po drodze są połączone przez nieznanego nazwie Max.

Vox powiedział: „Nie mogę myśleć o niczym, aby wyobrazić sobie, co bym zmienił w tym filmie. Wszystko działa tak, a najmniejszy szczegół jest starannie przemyślany tak, że wrażenie, że Miller pracował całe życie na tym filmie. "