775 Shares 8834 views

czajniki elektryczne: opinii, ocen. Który elektryczny pick

Elektryczne dawna stał się niezbędnym narzędziem dla każdej gospodyni kun. Główną zaletą takiego urządzenia jest jego uniwersalność i mobilność. Po herbacie mogą być wykorzystywane nie tylko w domu, ale również w biurze. Z czajnikiem elektrycznym można bez trudu zorganizować imprezę herbaty lub przygotować szybkie śniadanie / obiad.


Jak więc wybrać czajniki elektryczne? Ocena zwrotne z najlepszych modeli jednym wierszu, które będą miały pierwszeństwo w wyniku. Przy wyborze pulę w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na producentów. Po tym wszystkim, dobrze dobrane marki – klucz do jakości produktu i długą żywotność. Dopiero po wybraniu producent powinien zacząć od szczególnych cech technicznych i obecność pewnych funkcji.

czajniki elektryczne: opinie, oceny

Bosch TWK 8613

Marka Bosch od dawna zyskał światową sławę i prestiż. To działa jako jedna z najlepszych firm produkcyjnych, których produkty są wysokiej jakości, praktyczności i trwałości. Bosch Electric nie jest wyjątkiem. Model TWK 8613 cieszy się niezwykłą popularnością wśród konsumentów i jest uważana za lidera w produkcji tej grupy towarów. Bosch TWK 8613 obudowa połączona jest stylowy typu (+ metalu tworzywa sztucznego), który został zbudowany stopniowe termoregulatorem.

To ostatnie oznacza, wspierać takie cechy jak płyn grzewczy w określonym wskaźniki temperatury, i tym, że będzie to temperatura wrzenia. Bosch kocioł wyposażony w filtr, który jest wykonany z materiału o wysokiej wytrzymałości – stal przeznaczona jest do ochrony przed osadzaniem się kamienia i element grzejny ukrytym typu.

Główne cechy techniczne obejmują:

Moc 2400 watów.

Wydajność: 1,5 litra.

„Bosch” – najbardziej niezawodne i wysokiej cenie czajniki elektryczne. Cena modelu TWK 8613 zaczyna się od 2400 rubli. Jeśli weźmiemy pod uwagę asortyment produktów jako całości, koszt urządzenia waha się od średnio 1000 do 5000 rubli. Na podstawie opinii, że cena jest czynnikiem dla wielu jest przeszkodą do doskonałego sprzętu gospodarstwa domowego.

Scarlett SC-EK27G04

TM Scarlett – kolejny producent urządzeń gospodarstwa domowego. Elektryczne Scarlett – uosobienie niezawodności i dostępności. SC-EK27G04 wziął srebro i ocena ze względu na jego dostępność z finansowego punktu widzenia oraz unikalnej konstrukcji obudowy, która jest wykonana ze szkła. Ponieważ element grzejny służy jako zamkniętego spirali. Obsługuje funkcję blokowania włączeniem bez wody. Zest SC EK27G04 – ciekłe światła, gdy urządzenie pracuje w aktywnej fazie. Główne cechy techniczne obejmują:

Moc 2200 watów.

Pojemność: 2,2 litra.

Firma produkuje głównie niskie czajników elektrycznych. Cena modelu pod uwagę, lider rozpocznie się od 1100 rubli. Ale wśród gamy produktów można znaleźć i czajniki elektryczne, należące do różnych kategoriach cenowych. Średnio koszt waha się od 400 do 1200 rubli.

Preferując czajnika „Scarlet”, biorąc pod uwagę fakt, że istnieją nie tylko pozytywne, ale również negatywne opinie na temat tych czajników elektrycznych. Ocena zapewni Ci najlepszą modelu TM Scarlett.

Brązowy należy TM Tefal. Firma specjalizuje się w produkcji urządzeń gospodarstwa domowego, którego główną cechą – trwałość. Wśród Dummies lineup „Tefal” można znaleźć wiele modeli zarówno w nieruchomości projektowania i możliwościach funkcjonalnych, a więc cenę. Tak więc, urządzenie może być wykonane z metalu, tworzywa sztucznego, szkła lub ceramiki. Tańsze przedstawiciele tej marki są wyposażone w elementy grzejne otwartych. To nie jest bardzo dobra, ponieważ ta herbata nie nadaje się do częstego stosowania. nie można powiedzieć o droższych modeli, które są wyposażone w Taine zamknięte.

Tefal VITESSE BI7625

Osobno chcę wspomnieć elektryczny Tefal VITESSE BI7625. Jest to związane z wygodę, praktyczność, niezawodność, bezpieczeństwo w pracy. Urządzenie przyciąga uwagę na pierwszy rzut oka, ponieważ nie zauważysz „Sweet Home Alabama” jest po prostu niemożliwe. Korpus jest wykonany z żeliwa materiału metalicznego i „bang” wytrzymać przypadkowe upadki, które nie wycofać się z systemu Maker. Element grzejny jest zamknięty. Wyposażone w urządzenia filtrującego, kierunkowskazami i poziomu cieczy. Caps lock jest utrzymana funkcja. Układ aktywny zabezpieczenie nie pozwala na czajnik jest włączony w obecności wody (funkcja automatycznego wyłączania). Główne dane techniczne:

Moc 2200 watów.

Pojemność: 1,7 litra.

Cena takiego pomocnika w kuchni jest w zakresie od 3000 rubli.

opinie

Pomimo Hyped i wiarygodności marki, referencje na temat tego modelu czajnik można znaleźć zarówno pozytywne jak i negatywne. Wśród zalet użytkowników zgłosić oryginalny i stylowy wygląd, podczas gdy wśród wad – hałas w miejscu pracy. Ponadto to częste sytuacje, gdy organizm zaczął płynąć, odbyciu stosunkowo krótki okres czasu. W tym przypadku naprawa czajników elektrycznych stała się nieunikniona, a w większości przypadków niemożliwe.

Philips HD4667 / 20

Zajęło szacunku czwarte miejsce w top liście najlepszych czajnik elektryczny Philips HD4667 / 20. Odnosi się to do kotłów linijki metalowej wyposażone w płaski element grzewczy i korzystnie ze stali nierdzewnej, która jest gwarancją operacyjnego wrzenia wody. W celu doprowadzenia płynu do punktu wrzenia, to wystarczy tylko kilka sekund. Myślisz, że to niemożliwe? Z techniką „Phillips” nic nie jest niemożliwe! Jedyną wadą, która wyznacza większość użytkowników – hałas.

Czajnika zmywalnego filtr antizvestkovy przyczyniając się do oczyszczania wody, to prowadzi to do niezwykle smaczne gorących napojów bez wytrącania się w postaci wapna. Prace towarzyszy obudowy oświetlenia czajnik. Napełnić naczynie i produkować procedura czyszczenia nie będzie trudne, ponieważ pokrywa jest wyposażona w sprężyny, co pozwala otworzyć szeroko. Ponadto kocioł może być wypełniona bez otwierania pokrywy – poprzez dziobek. Utrzymuje się automatyczne po zakończeniu procesu podgrzewania oraz usuwania wody z jednostki bazowej. Funkcja – jednostronny system wskaźników dla określenia poziomu wody w czajniku. Dane techniczne:

Moc 2400 watów.

Pojemność: 1,7 litra.

Cena pomiędzy 4000 rubli.

W piątej pozycji prezentowane rosyjskich czajników elektrycznych. są powodem, że najlepszy model przeznaczony jest nie jeden, ale dwa wskaźniki recenzje oraz czynniki konsumenckie – Vitek VT-7011 i Vitek VT-7004.

Vitek VT-7011

Ekspres Vitek VT-7011 – synonim elegancji i stylu. Zapewnia przyjemne gotowanie ulubionego gorącego napoju. Obudowa wykonana jest z tworzywa sztucznego mającego właściwości żaroodporne, to kolor biały jest ozdobiony wzór kwiatowy różniącej czułości. praca czajniczek towarzyszy niebieską diodą LED. Funkcja – obecność dwustronnej wskaźnik poziomu cieczy. Obsługuje funkcję automatycznego, gdy temperatura wrzenia cieczy. Element grzejny jest ukryty typu. Również w konstrukcji urządzenia ma wyjmowany filtr, który zabezpiecza przed zablokowaniem. Główne dane techniczne:

Moc 2200 watów.

Pojemność: 1,7 litra.

Cena urządzenia wynosi średnio 1890 rubli.

Vitek VT-7004

Elektryczne Vitek VT-7004 to prawdziwie unikalne urządzenie, ponieważ jest to jedyna herbata, prezentowane na rynku rosyjskim, który jest uważany za czajnik-termos. A wszystko dlatego, że woda po ugotowaniu nie traci swoją temperaturę przez trzy godziny. Czy można sobie wyobrazić? Jest to osiągnięte przez podwójne ścianki obudowy, która jest wykonana ze stali nierdzewnej – stali. Kocioł wyposażony w specjalny zewnętrznej powierzchni, która nie nadaje się do wysokiej temperatury wody, a więc nie jest ogrzewany. I jest to kolejna cecha tego modelu jest czajnik elektryczny. Główne cechy techniczne obejmują:

Moc 2200 watów.

Pojemność: 1,7 litra.

Cena tego cudu techniki jest około 4000 rubli.

Polaris PWK 1712CAD

Kolejnym liderem producentem w segmencie „Czajniki” – spółka Polaris. Elektryczny Polaris PWK 1712CAD posiada obudowę z polerowanej stali nierdzewnej wysokiej jakości plus poszczególnych elementów z tworzywa sztucznego. Wspomaga zdolność do regulacji temperatury wody ze względu na ogrzewanie termostatu jest zamontowany. Cechą charakterystyczną tego modelu jest istniejący panel sterowania, który pozwala z dużą łatwością i komfortem regulować temperaturę trybie płynnej ogrzewania i wyświetlaczem LED, która wykonuje informacyjną rolę, w rzeczywistości to pokazuje informacje o wybranym trybie pracy. Główne cechy techniczne obejmują:

Moc – 2200 watów.

Objętość – 1,7 l.

Powinno być „dziełem sztuki” około 2500 rubli.

opinie

Użytkownicy są ogólnie zadowoleni z modelu czajnika, ale na równi z korzyściami, takimi jak piękny nowoczesny design, łatwość obsługi, wszechstronność, świętować i wady, w tym złożoności procedur leczenia z powodu faktu, że pokrywa nie całkowicie otwarte, a wąskie gardło, słabo widoczne zakres poziomu cieczy.

podsumować

Analizując listę rankingową, możemy stwierdzić, że rzeczywisty odebrać dobre elektryczne absolutnie wszelkie standardowe wyposażenie. Największym jednak korzystne jest jeszcze uwagę na urządzenie z metalowej obudowy i regulatora termicznego. Takie czajniki elektryczne wykazują doskonałe połączenie wartości i funkcjonalności. Jeśli wybierzesz czajnika głównym zadaniem – aby zaoszczędzić pieniądze, należy wziąć pod uwagę szereg elektryczne czajniki marki „Scarlet”, którego korpus jest wykonany z taniego metalu lub tworzywa sztucznego. Jeśli priorytetem trwałości, odpowiednich czajników, szkła lub ceramiki jest już droższe marki ( „Bosch”, „Tefal”).

Wybierając urządzenie do podgrzewania wody należy traktować bardzo poważnie. Nie szczędzą pieniędzy na zakup „stojących” jednostek z całego świata, ponieważ w większości przypadków naprawa czajników elektrycznych jest niemożliwe, a zatem staje się istotne przysłowie, że skąpy płaci dwa razy. "

Dokonaniu napraw i teraz trzeba stylizowany urządzeń domowych lub zdecydować się na zakup nowego czajnika elektrycznego ze względu na fakt, że stary już przeżył swoją użyteczność? Ocena pomóc. Nie trać cennego czasu i pieniędzy na produkty niskiej jakości, kupować tylko sprawdzone urządzenia.