309 Shares 1420 views

Co jest buforujące: szczegóły

Buforowanie – jest sposobem na dzielenie organizację, czyli wejście i wyjście danych w urządzeniach i komputerach obliczeniowych. Bufor stosowany jako miejsca tymczasowego przechowywania danych. Podczas jednego urządzenia do wprowadzania danych generować zapis danych do pamięci buforowej, podczas gdy inne wytwarzać dane odczytane z bufora. W wyprowadzeniu wszystkich dokładnym przeciwieństwem.

Gdzie spotykamy się z buforowania?

Praktycznie wszystkie procesy w komputerze są związane z tym procesem. Niedoinformowani osoba nie jest łatwo zrozumieć, co jest buforowanie. Jednak jest to łatwe do zaobserwowania: te same pliki do pobrania Online Film – dane są buforowane, film jest ładowany do pamięci podręcznej i grać, mimo że na komputerze czy nie.

Ta operacja umożliwia wykonanie procesy wprowadzania danych i dane wyjściowe niezależnie od siebie. Dzięki temu jego użyteczności, buforowanie jest stosowany w wielu OS.

Kilka z jego gatunku są stosowane w grafice komputerowej do wejścia, wyjścia i przetwarzania obrazu. Ich realizacja w sprzęcie lub oprogramowaniu występuje.

Przykładem buforowania w sprzęcie jest pamięć operative modem, który służy do tymczasowego przechowywania wysyłanie i odbieranie plików.
Przykładem buforowania w oprogramowaniu jest wielozadaniowym systemem operacyjnym, w których druk wprowadzanie danych jest tymczasowy pobierania plików w kolejce wydruku.

Zaawansowani użytkownicy komputerów powinni mieć świadomość, że taki buforowania.
W dziedzinie technologii informatycznych nie zawsze jest powierzchnia i informacje pogłębione. Rozumie się, że takie buforowanie, można pójść dalej i bardziej szczegółowe rozpatrzenie swoich gatunków.

Wiadomym jest, że istnieją podwójne i potrójne buforowanie. Na nich zostaną omówione w następnym napisów.

Potrójne buforowanie – co to jest?

W grafice komputerowej, ten typ procesu jest omówione różnorodne podwójnego buforowania. Jedyna różnica polega na sposobie wyświetlania obrazów. Triple uniknięcia lub zmniejszenia liczby artefaktów. Ponadto, różnice między podwójną i potrójną buforowania obserwowano prędkości wyjściowej obrazu.

Potrójne buforowanie i metoda jest zsynchronizowana z częstotliwością odświeżania. Trzeci bufor stosuje się jako formę zapewnienia przestrzeni dla żądania zmian w całkowitej wielkości grafiki wyjściowych. To działa jak pewnego rodzaju sklepu. potrójne metoda wymaga buforowania więcej środków, ale zapewnia stałą częstotliwość ramki.

Trzy bufora – nie ma ograniczenia liczby. Jednak zapotrzebowanie na 4 lub więcej miejsc do tymczasowego przechowywania przesłanych plików nie jest aktywnie działać będzie zawsze tylko 3 z nich. Dlatego najlepszym rozwiązaniem – potrójne buforowanie.

Zastanów się, co jest buforowanie w grach?

Aby przenieść obrazy z gier również wykorzystuje buforowanie. Gry używane jako dwu-, i trzyosobowych. Podwójne buforowanie jest używany przez komputery low-end i systemów operacyjnych, a potrójny – na bardziej wydajny.

Jeśli używasz potrójne buforowanie na słabą OS, gra może się nie powieść. Innymi słowy, na jaki rodzaj procesu jest używany na komputerze zależy od wydajności. Gry też są różne, z różnymi wymaganiami dla komputera i systemu operacyjnego.

Wybierz rodzaj buforu jest dość trudne, gdyż twórcy gry tworzyć swoje potomstwo, przy użyciu różnych metod. W związku z tym, można często usłyszeć na granie forach o tym, jak pewna gra nie działa z potrójnego buforowania, i vice versa.

Idealnie, producenci powinni wskazać konkretne wymagania systemowe gry, jej zgodność z różnymi systemami operacyjnymi, wsparcie buforujące, i tak dalej. D.

Jeśli producent nie podaje konkretnych informacji na temat kompatybilności, możliwe jest, aby sprawdzić siebie. W każdym razie, spędził tylko czas, komputer ma nic złego nie przyniesie. Niezgodność widać niemal natychmiast, jak to ujmuje się w hamowania wizualizacji graficznej i biednych zdjęć z synchronizacją dźwięku.

O buforowania wyjścia

Buforowanie wyjścia – całkiem przydatna rzecz. Ta funkcja jest układanie wszystkich wyjściu skryptu, dodać plik cookie do nagłówka, a drugi wynikający z pracy określonego scenariusza. Po zakończeniu przetwarzania informacji, wszystkie dane są wysyłane do klienta w odwrotnej kolejności, czyli pierwszych nagłówków, a następnie strony, a następnie wynik skryptu.

Możliwości oferowane przez buforowanie wyjścia

  1. Dokonywanie cookie z absolutnie nigdzie w skrypcie.
  2. Początek sesji w dowolnym momencie.
  3. Kompresja danych przed wysłaniem go do klienta.

Należy pamiętać, że kompresja będzie wymagać dodatkowych zasobów procesora. Ale szybkość transferu wzrośnie do 40% (w zależności od liczby obrazów i tekstu). Wiadomym jest, że obraz jest kompresowany znacznie mniej tekstu. Buforowanie domyślne wyjście nie jest aktywne.

Istnieją 2 sposoby, aby włączyć buforowanie wyjścia:

  1. Nadaje się dla każdego, kto jest właścicielem serwera, lub którzy mają dostęp do pliku php.ini. Wszystko co jest potrzebne znajduje się w niniejszej dyrektywie output_buffering plików i przypisać wartość Włączone.
  2. Drugim sposobem jest użycie ob_start (), w scenariuszu, dane wyjściowe, które muszą być buforowany.

Tutaj mamy do czynienia z faktem, że taki buforowania.