739 Shares 2599 views

Najbardziej ekscytujące doświadczenie dla młodych i przyszłych mam – trzewiki dziewiarskich.

Nowonarodzone dziecko – mały i bardzo wzruszająca kreacja, powodując czułość dla każdej osoby. Małe stopy w pięknych suwaki, pokrętła malutki peek mankietach koszuli, bardzo ładna twarz obramowane cap koronki – jak można nie uśmiechnąć? Jednak coś w tym uroczym zdjęciu brakuje. Co dokładnie? Oczywiście, piękne bootees.

Dziewiarskie bootees – prawdopodobnie najbardziej ekscytujące działalności, które może wymyślić dla siebie, kobieta spodziewa się dziecka. Po wszystkie te słodkie maleństwa są tak piękne, że zostały wymyślone specjalnie dla najmłodszych dzieci, trzymają ciepło naszych rąk, kawałek osadzone w ich duszach, bo robimy to dla najbardziej rodzimym człowieka. Knitting trzewiki dla wielu wydaje się to bardzo trudny proces, ale tak nie jest, po prostu trzeba trochę zrozumienia szczegółów. A jeśli spędzić trochę czasu na naukę obwód i opisujący działanie, nawet w bardzo niedoświadczonych tkaczy istnieje żadne szczególne trudności.

Jeśli nie możesz poradzić sobie z drutach, pantofelki mogą zawiązać haczyk, ponieważ jest o wiele łatwiejsze. Co? Fakt, że szprychy pasuje tylko dużo pętli, a jeśli kobieta nigdy nie wziął szprychy w rękach, to może po prostu się mylić, sfrustrowany i tracą chęć do tworzenia tego małego cudu dla dziecka. Drutach pantofelki hak łatwiejsze, ponieważ pętla operacyjny jest tylko jeden, a różnorodność istniejących modeli po prostu niesamowite.

Na przykład, jedna z najprostszych i najłatwiejszych trzewiki opcji. Hak łańcuch tie pięciu konwencjonalnego zawiasu, aby zamknąć ją z pierścienia i liczba kolumn 1 provyazat bez nakida koła – 2 kolumny w każdej pętli. Następnie pręty bez dziania kręgu sc 5-6 wierszy, każdy z nich do liczby istniejących równomiernie dodać kolejną kolumnę 3. Następnie dzianiny rzędy kolumn bez sc w przeciwnym kierunku w tym samym okręgu, ale bez podwyżek i bez zamykania linii – tak, że aż się otwór na nogach. Dzianiny tak wiersze 8-10 (w zależności od pożądanej wielkości), a następnie vyvyazat trzewiki pięty lub po prostu ściegu otwarty, złożone na pół. Co za tym idzie jest top związać produkt. Aby to zrobić, należy przymocować wątku na czołowej części niemowląt w miejscu, w którym otwarty otwór na nogi, i dzianie na okręgu otworów kolumny z jednym nakida wierszu – na dwóch kolumnach na każdym z otworów. Następnie zamocowania do niego nici innego koloru i związać wynikające kolumny falbanki bez podskórnie w jednym rzędzie. Po tym połączy tylko dwa łańcuchy wiążące nici – to być łańcuchy, które są następnie vdet w istniejących otworów pod kryzą lekko ciągnięcia i wiązać. Okazuje się parę bardzo urocze buty z frędzlami. I, w razie potrzeby, do sznurowadeł można mocować pomponów.

Wszelkie bootees opcja pasuje bardzo szybko, bo małe rzeczy małych rozmiarów, a zatem tie szydełku buciki pod przymusem, nawet do tych, którzy nie różnią się dużo cierpliwości i chcesz szybko zobaczyć efekty swojej pracy. Same pantofelki skarpety bardziej wygodne, ponieważ mają one różne związki, które są dobrze przymocowane do nóg dziecka. Sukienka może być na żadnych ubrań, ponieważ są one dobrze rozciągnięty, który umożliwia wprowadzanie ich najlepszych i cienkich suwakami i ciepłych rajstop, a nawet spodnie, jeśli to konieczne. Wybór modeli po prostu nie zna granic. Może wiązać botki kształcie pantofel, botinochek, buty, skarpetki, z frędzlami, falbany, koronki, guziki, wstążki, kwiaty czy skomplikowanych vyvyazat twarze zwierząt haftować koraliki, perełki większe.

Niektórzy twierdzą, że pewnie butami związane ręce matki w czasie oczekiwania na dziecko, lub po urodzeniu, ogrzeje nogi sto razy lepiej niż jakikolwiek, nawet najpiękniejsza i jakość, ale kupione w sklepie, trzewiki.

bootees dziewiarskich ma jedną bardzo ważną kwestię – zużycie przędzę na nich jest niewielki, a jeśli chcesz, możesz je utworzyć i pozostałości. Mimo to, przędza musi być dobrej jakości i miękkie. Jeżeli produkt nie nadaje się do zimy, to najlepiej wybrać naturalnej wełny. Obecnie wybór przędza jest bardzo szeroki i można znaleźć całkowicie dowolne kolory i odcienie. W tym przypadku nie jest konieczne, aby zaoszczędzić i kupić tani syntetyki lub grubej nici sztucznej wełny. To dla Twojego dziecka, ale jego szafa ma miejsca na rzeczy z materiałów nienaturalnych. W takim przypadku, jeśli jest lato, to najlepiej wybrać cienkiej przędzy z bawełny i dziewiarskich trzewiki sama wykonać ażurowe wzory schematy do nóg dziecka nie przegrzewać.

Powinniśmy również powiedzieć o kolorach. Jeśli chcesz skojarzyć z kolorowymi butami, a następnie wybrać kolory w harmonii ze sobą i, oczywiście, w połączeniu z ubraniem dziecka. Nie powinna ona wyglądać jak clown cyrkowy i ubierać się w jasne i krzykliwe ubrania, bo dobry smak wpajane od dzieciństwa. Tak, wszystko powinno być piękne i harmonijne, ponieważ w tym wieku butami nie tylko elementem ubrania, a może głównym i pierwszym ornament urodzeniu dziecka.