241 Shares 2857 views

malowanie paznokci dla początkujących: tworzenie unikalnych „obrazów” na dłoniach

Sztuka malowania paznokci jest jednym z najgorętszych i najszybciej rozwijających się rodzajów estetycznej kosmetologii. Że w ogóle nie dziwi, bo zadbane paznokcie, ozdobione niezwykły wzór, doskonale uzupełniają obraz każdej nowoczesnej mody.

Aby utrzymać doskonały wygląd należy okresowo korzystać z usług specjalistów. Ale niestety, nie każda kobieta może sobie pozwolić na cotygodniowy odwiedzić salon kosmetyczny. Brak środków finansowych, czasu wolnego lub po prostu chęci dbać o piękne panie są zmuszane do nauki i zrozumieć pomalowane paznokcie dla początkujących.

Na szczęście, nowoczesne materiały i technologie oferują wystarczająco szeroki zakres sposobów Paznokci. Jednym z najbardziej popularnych i najprostszych rodzajów paznokci sztuki jest malowany igłę paznokcie. Technika ta opiera się na rozciąganie lakieru, zapewniając w ten sposób niezwykły i bardzo piękne wzory.

Aby utworzyć listę paznokcie dla początkujących z igły nie musi posiadać żadnej specjalnej techniki rysowania lub mieć pod ręką profesjonalnych narzędzi i specjalistycznego sprzętu. Trzeba tylko kilka kontrastujące lakiery konwencjonalne igły i twórcze podejście do pracy.

Przed rozpoczęciem tworzenia rysunku powinno prowadzić paznokcie w celu: złożyć, dając pożądany kształt i usunąć skórki. można poddać pióro tacę z olejów zapachowych. Wystarczy pamiętać, że zgrzyt i wykończenia może tylko suche paznokcie, ale usunąć naskórek lepiej po dobrym skóry na działanie pary wodnej. Kiedy wszystkie zabiegi pielęgnacyjne są zakończone, płytki paznokci być czyszczone – przetrzeć wacikiem nasączonym ciecz zmywacz do paznokci. Jest to konieczne w celu paznokci poszedł prosto, nie „bańki” w przyszłości dłużej przechowywane.

malowanie paznokci na igły początkujących zaleca się rozpocząć z wykorzystaniem minimalnej ilości lakieru. Ważne jest, aby wybrać wzór kontrastowych kolorach, na przykład, takich jak czerwony, biały i czarny. Początkowo paznokieć pokryty podstawowego koloru, a następnie natychmiast zastosować dodatkowe plamki (jeden nad drugim). Następnie ostrze igły uzyskuje się rozciągać. Ważne jest, aby wykonać wszystkie czynności jak najszybciej, nie pozwalając farby suche, ponieważ wzór może dostać tylko „surowe” powierzchni. Ponadto, nie bój się postawić duże krople lakieru. Punkty będą „grubszy”, przejście od koloru do koloru będzie bardziej piękny i gładki.

Innym, nie mniej interesujące i słodkie paznokci technika – jest to paznokcie akwareli. Jego stworzenie wymagało pędzel, farby i kilka konwencjonalnych akwarele. Aby stworzyć piękny obraz musi być najpierw trochę praktyki na papierze. Po kolory są dobrane i dopracowane wzór, można bezpiecznie przystąpić do tworzenia małych obrazów na paznokcie. Rysunki mogą być dowolne – od prostych do złożonych elementów abstrakcje krajobrazowych. Złożoność wzór zależy wyłącznie od wyobraźni i umiejętności jego autora.

paznokcie pomalowane w akwareli dla początkujących powinien zacząć od podstawowego zastosowania lakieru. Dopiero po wyschnięciu można przystąpić do stworzenia wzorca. Ponieważ farba farba jest rozpuszczalny w wodzie, gotowe rysunki musi obejmować specjalne lub konwencjonalne elementy mocujące lakier bezbarwny.

Również dziewczęta dopiero zaczynają pojmować sztukę dekoracji paznokci, należy zwrócić uwagę na suchych cekinami lub kolorowego piasku. Konstrukcje wykorzystujące te zasoby przeprowadza się w następujący sposób: pewna część paznokieć pokryty jest lakierem, zastosowano więcej lśnienie lub piasek, usuwa nadmiar przycinania krawędzi wzoru, a następnie w całości objęte mocujące. Najczęściej do tworzenia takiej techniki paznokci traktowanych jako podstawie figur geometrycznych (taśmy, trójkąty, kółka).