806 Shares 9034 views

Telewizora „Hrabina de Monsoreau” (Francja) – najlepsza adaptacja powieści Aleksandra Dumasa

W 1846 roku został opublikowany znaną powieść Aleksandra Dumasa „Hrabina de Monsoreau.” Francja jest pierwszym krajem zobrazowania pozwalające go. Pierwszy film powstał w 1913 roku, ale nadal najlepsza wersja, tylko przekazuje wydarzeń historycznych wymienionych pisarz, stał się serial telewizyjny w 1971 roku. Zajęło Andrea J. i Karin Petersen wystąpił w roli tytułowej. Jest bardziej nowoczesna wersja filmu powieść, nakręcony w 2008 roku przez Michela Hassan, ale pod wieloma względami odgrywa poprzedniej wersji.

Intrygi, spisek i poważne namiętności wokół tronu królewskiego

W drugiej połowie XVI wieku, za panowania słabej woli, kapryśnej i zbyt religijny Henryka III przynosi szereg Viewer „Hrabina de Monsoreau.” Francja w tym czasie nie jest w najlepszym stanie. Obdarzony wielki wpływ klanu de Guise przygotowuje zamach stanu, chcąc siedzieć na tronie księcia Andegaweńskiego, brata króla. Henryk III nie miał dziecka, jego brat, i tak zostanie koronowany, ale nie przeciwko księciu, aby przyspieszyć wydarzenia.

Król otoczył się ze zwierzętami, w tym pięciu „sługusów” wyróżnia się aktywnością. Są przeciwieństwie przez czterech „Andegawenów” z pakietu brata gubernatora. Najbardziej odważny i błyskotliwy spośród nich jest Comte de Bussy. Pomimo gąszczu intryg dworskich, głównie opowiada historię tragicznej miłości serialu „Hrabina de Monsoreau.” Francja w XVI wieku, był znany ze spisków przeciwko rządzących i opozycji różnych grup politycznych.

Narodziny miłości na tle intryg dworskich

Najlepszym szermierzem od apartamentu księcia Anjou, hrabiego de Bussy raz wszedł do walki z czterech królewskich „sług”. Człowiek walczył bardzo dobrze, ale siły były nierówne, więc został poważnie ranny. Szlachcic stracił przytomność i obudziłem się już w obcym miejscu, gdzie wspomaganego. Bussy widział tylko kilka sekund przed obrazem pięknym nieznajomym, a potem stracił przytomność. „Hrabina de Monsoreau” (Francja) – seria dużych, ale nieszczęśliwej miłości. To bardzo wyraźnie pokazuje, osobiste uczucia bohaterów i ich wpływ na przebieg wydarzeń historycznych.

Bussy wkrótce odzyskać. Ale nie może znaleźć miejsce, przed oczami ciągle wyskakuje twarz widziana w delirium z nieznajomym. Najgorsze jest to, że człowiek, nawet nie wiem, czy tam jest ta kobieta naprawdę, czy istnieje tylko w jego umyśle i jest owocem chorej wyobraźni. Ale tutaj jest szansa, i de Bussy okazało się, że obcy – hrabina de Monsoreau.

Francja – areną walk politycznych

Hrabina nie jest jak jeden de BUSSY. Oczy na nim i umieścić brata króla. To on kieruje przybliżona niego liczyć się pani, jak mu się podoba. Bussy czekał na strasznym ciosem, kiedy była kochanką księcia Andegawenii rozpoznaje jego tajemniczego nieznajomego. Ale nawet to nie jest ważne, ponieważ w rzeczywistości jego żona smug i okrutny zatrzymując Royal to hrabina de Monsoreau. Film (Francja to autentycznie przedstawione iw pełni oddaje ducha XVI wieku) całkowicie obejmuje wydarzenia polityczne zachodzące w tym okresie, a jednocześnie opowiada historię dwóch osób w miłości.