99 Shares 4732 views

Kefir piersią. Mogę pić kefir pielęgniarskiej matkę?

Kiedy kobieta staje się matką opieki, istnieje wiele tabu i kontrowersyjne kwestie dla niej. Każdy wie, że jedzenie płci pięknej, która karmi piersią, wpływa na zdrowie i dobre samopoczucie dziecka. Zaraz po urodzeniu lekarze i położne powiedział niedawno mamie, że można jeść, ale z tego, co powinno być zaniechane. Jednak jest to niemożliwe do listy i udostępnianie wszystkich znanych produktów. Wiele z nich. Dlatego kobiety są wciąż zagadkowe pytanie, czy do korzystania z konkretnego danie, aw szczególności, czy jogurt karmienia piersią. W tym artykule będziemy tylko omówienia problemu. Dowiesz się o korzyściach i zagrożeniach związanych z piciem. Porozmawiajmy o jogurt również piersią. Różne poglądy są omówione poniżej.

kefir piersią

Istnieje kilka różnych opinii na ten temat. Niektórzy eksperci nie ograniczają nowo wykonaną mumię z wykorzystaniem produktów mlecznych. Inne są lekarze uważają, że są one ściśle przeciwwskazane. Opinie są podzielone również kobiety. Spróbujemy dowiedzieć się, czy można pić kefir z karmienia piersią i jak zrobić to dobrze.

Co zrobić ginekolodzy?

Położne powiedzieć, że karmienie piersią może pić kefir. Wszystko jest wyjaśnione po prostu. Po urodzeniu dziecka na nowo rozwiniętego mama często dysbioza pochwy. To jest zupełnie normalne. Z biegiem czasu, mikroflora odzyskać. Jednakże spożywanie fermentowanych produktów mlecznych takich jak jogurty, przyspieszy ten proces.

Ginekolodzy zgłosić również, że regularne spożywanie napoju przywraca pracę jelit. Zaraz po urodzeniu, kobiety często cierpią na zaparcia. Kefir, karmiących pić regularnie, pomoże rozwiązać ten problem łatwo i delikatnie. Lekarze mówią, że lepiej jest pić produkt niż stosowanie leków, które są szkodliwe dla dziecka.

Co mówią eksperci o karmieniu piersią?

Ta grupa ludzi twierdzi, że mleczarnia napój jeść to nie tylko możliwe, ale konieczne. Kefir piersią zwiększa laktację. Jeśli kobieta cierpi z powodu braku mleka, a potem to pomoże napoju mlecznego. Regularne konsumowanie jogurtu przyczynia się do nasycenia sutka karmienia korzystne pierwiastków śladowych do dziecka.

Wiele matek martwi fakt, że jogurt zawiera alkoholu. Produkt jest w trakcie fermentacji. Z tego powodu, a utworzony etanol. Warto zauważyć, że kilka lat temu, napój zrobiony z przestarzałej technologii. Wynikiem było odkrycie, jogurt i 0,9% alkoholu. Teraz zamienionej technologii. Obecnie można uzyskać z jogurtem od 0,1 do 0,5 procent alkoholu. Karmienie piersią Eksperci twierdzą, że tak wielu szybko filtrowane przez wątrobę i przenika do mleka matki. Dlatego można bezpiecznie korzystać z produktu.

Jaka jest opinia pediatry?

lekarze dzieci wierzą, że napój jogurtowy podczas karmienia piersią może być. Napój zawiera witaminy B, E, C i tak dalej. Ponadto produkt jest bogaty w wapń, fosfor, cynk i inne pierwiastki śladowe. Oni naprawdę potrzebują nowo mama w tym okresie.

Jednak lekarze dokonać rezerwacji, czy można pić kefir piersią. Noworodka, który cierpi z powodu kolki, lepiej chronią przed taką mocą. Nabiał napój może powodować fermentację w żołądku i jelitach matkę. Wszystko to ma wyraźny wpływ na zdrowie i okruchów. Produkt może być bezpiecznie spożywane po okruchów jelitowych wypełnionych pożytecznych mikroorganizmów.

Liczba matek

Kobiety, które karmiły piersią, zostały podzielone na dwie kategorie w tej sprawie. Niektórzy z nich uważają, że jogurt nie mogą być stosowane przynajmniej w pierwszych kilku miesiącach. Po tym wszystkim, nikt nie wie, jak reagować na produkt niemowlęcym. Może okruchy ból brzucha lub oczywistego reakcję alergiczną.

Inne moms powiedzieć, że można pić kefir natychmiast po urodzeniu. Jednak należy to robić bardzo ostrożnie. Diverse mama odżywianie przyczynia się nie tylko do przepływu substancji odżywczych do ciała dziecka, ale także poprawia ogólny stan zdrowia.

Również część z matek powiedziała, że chcą schudnąć po porodzie. To pomaga im jogurtu. Jednym z produktów, szkło pijany nocy, zaspokaja głód i poprawia trawienie.

Jak pić jogurt z karmienia piersią?

Jeśli zdecydujesz się wprowadzić do swojej diety, z tego produktu, nie należy robić to drastycznie. Na początek to, aby korzystać z pół szklanki napoju. Czy to w godzinach porannych. Jest możliwe, aby obserwować reakcję okruchów w ciągu dnia. Jeśli dziecko nie przeszkadza, a następnie po kilku dniach można zwiększyć dawkę produktu.

Lekarze nie są ograniczone do kobiet karmiących piersią w zakresie korzystania z tego produktu. Jednak warunkiem jest dobry stan zdrowia dziecka. W związku z tym, pierwsza część napoju powinny być minimalne.

Dzieci kefir można podawać nie wcześniej niż przynęty 10-12 miesięcy. W tym przypadku, napój może zastąpić mleko matki w tym wieku. Jednakże, należy wybrać tylko świeżych towarów, sporządzone zgodnie z zasadami. W razie potrzeby, można zrobić własny jogurt w domu. Jeść prawo i nie zapomnij o korzyściach dla dziecka!