844 Shares 1065 views

Naruszenie ciszy i spokoju obywateli. Jak walczyć o ciszy?

Ach, te hałaśliwych sąsiadów! Odnosi się wrażenie, że naruszenie ciszy i spokoju obywateli było normalne. Muzyka, śmiech, łóżko, spoczął w akumulatorze, krzyków, stukot i nie daj Boże narzędzi budowlanych. Sąsiedzi są w stanie różnicować ciszę w nocy i zawsze w ciągu dnia.


Przede wszystkim warto pamiętać, że istnieje kodeks wykroczeń administracyjnych, i nikt nie może go anulować. W Rosji i większości krajów WNP, od 22.00 do 06.00 naruszenie ciszy jest zabronione w nocy. Bez względu na to co to jest: telewizor lub radio, muzykę lub fortepianu i tak dalej. Nawet regularne połączenia do przedstawicieli prawa nie daje pożądanego efektu. W tej sytuacji, tylko jedynym zbawicielem dzielnica. Napisz zbiorową skargę i postępuj zgodnie ze wskazówkami w przypadku naruszenia administracyjnego. Ale nie wszystko jest „dzięki Bogu”. Często taki obrót wydarzeń, albo nie osiąga logiczny wniosek (prokuratura) lub nie gwarantuje pożądany efekt. Hałaśliwy sąsiad płaci kary i nadal „zepsuć” całe życie, ale teraz jeszcze bardziej pilnie, lub w obawie utraty ziemi. Druga opcja, nawiasem mówiąc, jest bardzo mało prawdopodobne.

Nawet obecność audio i wideo dowodów, protokół, inni najemcy podpisów nie gwarantuje, że decyzja sądu będzie szybka. Przypadki dotyczyły łamania ciszy i spokoju obywateli, często trwa bardzo długo. Jaki jest powód, powód jest bardzo trudne. Ale w praktyce sądowej zdarzały się przypadki przymusowej eksmisji nieodpowiedzialnych lokatorów, którzy nie są zainteresowani zdrowia i umysłu.

Naruszenie ciszy w nocy bardzo nieprzyjemny wpływ na ogólny stan danej osoby. W nocy, ciało jest w stanie spoczynku, a przynajmniej powinny być odpoczynku. Wysoki poziom hałasu nie tylko myli zwykły harmonogram snu, ale także zapewnia regularne stres. Można sobie tylko wyobrazić, co czuje człowiek, który prowadzi na swojej ulubionej pracy, spędza tam wiele nerwów i zdrowia, ale istnieje również sąsiedzi regularnie w nocy coś uczcić głośnej muzyki

Naruszenie ciszy w ciągu dnia – to zupełnie inna historia. Często zdarzają się przypadki, kiedy wiertło i innych „nie quiet” narzędzi pracy z sąsiadami bez zatrzymywania się. I myślę: „No, jak to możliwe? Usiedliśmy, aby choć na obiad. No rest … „Rzeczywiście, nic nie łączy ludzi ze sobą, jak non-stop hałas w czasie, gdy chcesz zjeść w pokoju, aby zobaczyć swój ulubiony program lub po prostu odpocząć. Rzeczywiście, istnieją przepisy, które zakazują naruszenia ciszy w ciągu dnia. Ale tu właśnie sęk. Nasi ludzie są przyzwyczajeni do tego dnia, można zrobić prawie wszystko. Powodem, że przede wszystkim bardzo niskie grzywny. Oznacza to, że zaangażowanie sprawcy do odpowiedzialności za naruszenie ciszy i spokoju obywateli w ciągu dnia nie zmienia swój harmonogram prac. I jak został odnowiony i pójdzie.

Metoda siła rozważaliśmy. To nie jest najbardziej popularnym sposobem na podniesienie swoich sąsiadów, w przeciwieństwie do naszych europejskich odpowiedników. przetwarzają one więcej niż 50 lat, jest regulowana i właściwą wydajność. Nawet płacz małego dziecka za ścianą może prowadzić do ogromnych problemów dla rodziców. Do Komisji Kontroli nadzoru nad dziećmi. Dobre lub złe, że trudno jest ocenić. Jesteśmy w rzeczywistości prawie pół wieku wpajane wzajemny szacunek dla siebie i zanim zaczniesz narzekać, mamy dziesięć myśleć: „Może to nie jest konieczne?”. Ale my nie zapomnieli, jak szybko znaleźć wspólny język z siebie, a to zdecydowanie odróżnia nas od innych narodów. Przyjrzyjmy się tej metody walki.

Jeżeli jednak, można sobie pozwolić, aby rozmawiać ze sprawcy swojego odpoczynku – zrób to. Przede wszystkim, jest to okazja, aby spotkać. Może on nie jest taki zły … jak myślisz o tym ostatnie trzy tygodnie. Tylko wyjaśnić, że chodzić, oczywiście, możliwe i konieczne, ale nie zaszkodzi się myśleć o innych. Naruszenie ciszy i spokoju obywateli nie przewiduje jego dobre stosunki z innymi lokatorami. Nie panikuj, nie zagrażają. Mów spokojnie i będzie sukces. Jeżeli osoba, sam będąc agresywnym, a następnie spokojnie odejść. I przygotować się na planie „A”, jest to opisane powyżej. Powodzenia i dobrymi sąsiadami!