276 Shares 7262 views

Home Master Class: robi na długopisy i ołówki piórniki własnymi rękami

Jeśli Ty i Twoje dziecko lubi robić rzemiosła domowych, zrobić piórnik, który zostanie oddany ołówki, markery, długopisy, żeby nie chować w szufladzie biurka i były zawsze w zasięgu wzroku. Taki układ byłby do zaakceptowania dla użytku domowego i dla szkoły.


Kształt i wygląd

Co może być szafki? Ich własne ręce są wykonane z kartonu, grubej tkaniny i innych materiałów. wygląd zewnętrzny, kształt i inne elementy projektu zależy od gustu i pragnienia. Najważniejsze – aby zrobić wszystko dokładnie, wybierz format chcesz być wygodne i trwać długi czas nic.

Sprawa z tektury

Aby zacząć omawiać przypadki jak zrobić ołówek papier. Ręce po prostu przykleić je z planszy. Aby rozpocząć, należy dodać do liczby istniejących ołówków lub markery, długopisy. Najlepszy dla każdego rodzaju narzędzi do pisania, aby ich sprawy. Teraz władca zmierzyć przestrzeń zajmowaną. Jego długość określa długość płyty, która jest wymagana pod szafkami. rąk własnych umieścić odpowiednią ilość centymetrów na tekturze.

Dodaj sobie prawo, w lewo iw dno 2,5-3,5 cm więcej na rozmiaru i objętości wewnętrznej. Remis w linii ołówka zagnieceń. Odciąć nadmiar papieru. W podobny sposób i uczynić drugą stronę obrabianego przedmiotu pod szafkami rękami. Jedyne dodatkowe centymetry nie wyszło jak – tym bardziej, że nie są potrzebne. Linie ołówek bend do wewnątrz dodatki szew.

Rozprowadzić klej, przymocować górny drugi pusty, skleić obie strony. Otrzymasz okno. Udekorować takich kanistrów z rękami nie jest trudniejsze niż do ich produkcji. Można kupić w sklepie specjalną gruby papier samoprzylepny „marmur” lub jakiś inny wzór. Doskonale nadaje się do pakowania w papier złota wtrąceń, wytłoczone wzory, etc. Lub ograniczyć aplikacje tkanki, koloru papieru, szybki zestaw. Teraz trzeba zrobić i zamocować pokrywę. To wszystko sztuczki jak zrobić piórnik własnymi rękami z tektury!

tkanka przypadek

Drugi przykład wykonania piórnik produkcja – tkanek, takich jak denim. Jednakże materiał jest odpowiedni, a drugi, najważniejsze – pozhostche: sztruks, teak, etc. Oprócz pisania artykułów w takim przypadku mogą być przechowywane i notebooka.

Aby podobny przypadek do ołówka własnymi rękami, gotować 2 kawałki tkaniny denim o 45 do 36 cm przy podstawie; One – od 21 do 30 cm w kieszeni; Kolejne 30 do 24 cm w przypadku kieszeni Pen; 9 16 – opcje kłódka.

Technologia jest w następujący sposób: na bazie materiału nasheyte cięcia ze starych dżinsy kieszeni spodni. Z jednej z zewnętrznych krawędzi to powinno spaść do 3 cm. W nim będzie można wstawić nuty. Teraz podstawą Nasheyte kieszeni ołówek. Ściegiem wzdłuż całej długości na oddzielne przedziały, które wprowadzić swój przedmiotów do malowania. Czy to po lewej dolnej części obudowy. Następnie skręcić na przedniej stronie, a prostrochite. Na koniec włóż lock-zamek błyskawiczny. Napełnić ołówek i użyć Bagatelle! Udane robótki!