839 Shares 7594 views

Dlaczego dziewczyny jak dziewczyny? Te nowe trendy czy konieczność moralna?

Psychology of Women – jest tajemnicą, znajduje się za siedmioma pieczęciami. Dziś mamy jakąś modę na związkach jednopłciowych przeważnie charakter kobiecego. Dlaczego dziewczyny lubią dziewczyn, jakie są cechy tej „miłości”? Powiedzmy sobie z tym poradzić.

Dlaczego dziewczęta stają się lesbijkami?

Teoria genów podatności

Przed poszukuje psychologicznych powodów dziewczęta jak dziewczyny, chcę wspomnieć o bardzo ważny fakt, naukowo wyjaśniając miłości homoseksualnej. Fakt, że ostatnie Genetyka razem z seksuologów odkryli gen odpowiedzialny za zachowania homoseksualne.
Jest to tak zwana teoria predyspozycją genetyczną. Jeśli ten element jest obecny w ludzkim DNA, drugi taki czy inny sposób będą doświadczać pociągu seksualnego do ich samej płci. Naukowcy twierdzą, że jeśli kobieta tego genu nie jest obecny, to nigdy nie stała się lesbijką.

Dziewczyny kochają piękne …

Oczywiście, seks lesbijski – jest wysoce estetyczna przyjemność! Nie ma chamstwa, nieostrożność, niemoralność. Tak, dobrze słyszeliście! Według teorii genetycznej predyspozycji wszystkie opłaty lesbijki w rozpuście i rozwiązłości swojego homoseksualizmu są bezsensowne! Winić lesbijkę, która lubi inną dziewczynę – to jak tego blond winy za to, że nie jest brunetką.

Oczywiście, to w żaden sposób nie uzasadnia lesbijką, ponieważ genetyczna predyspozycja do tej samej płci taki czy inny sposób zależy od konkretnego społecznego i, co najważniejsze, psychologiczne czynniki, które wpływają kobiet samoidentyfikacji. Więc dlaczego dziewczyny lubią dziewczyn? Co to jest – psychologia lesbijek?

Powód numer 1: nieszczęśliwa rodzina

Fakt, że kobiety, które mają zły stosunek do wszystkich ludzi i ich małżonkom w szczególności nieświadomie przekazywać państwowych muzhenenavistnichestva swoje córki. Obraz pasożyta leżącego na kanapie cały dzień, strach i wymagających uczuć dla tej „zwierzę” narzucać swoje piętno na dziecku są głównym powodem jego niekonwencjonalny wybór w przyszłości. Jeśli nie chcesz, aby podnieść lesbijkę, nie posiadają wyraźnych złych ludzi, a nie pokazują go do swojego dziecka.

Powód numer 2: nieodwzajemniona miłość

Jest to prawdopodobnie najczęstszą przyczyną dlaczego dziewczyny jak dziewczyny. Niezdolność do budowania relacji z mężczyznami i psychologicznej traumy nieodwzajemnionej miłości, generując poczucie osamotnienia, wymusił nastolatka szukać miłości, gdzie konkurencja nie jest tak wysoka – między własnej płci. Istnieje jednak jedno zastrzeżenie: Dziewczyna-lesbijki mogą zdarzyć się całkowitą przemianę duchową w kierunku pozostałych członków płci pięknej. Te „psychiczny” lesbijka w przyszłości dojdzie do psychoterapeuty ze słowami: „Kocham byłą dziewczynę … Co mam zrobić Jak to zapomnieć?”
Fakt, że te panie miłość i pragnienie inne kobiety są bardziej niż platoniczne cielesności. Jednak nie każda lesbijka partnerem zgodzi się na taki związek. Wielu z nich po prostu ochotę na seks bez zobowiązań. Dlatego lepiej jest nadal przetrwać samotnie niż kiedykolwiek jego młody i nieszczęśliwej miłości cierpieć od innych!

Powód numer 3: Różnorodność

Zasadniczo, jeśli jedna dziewczyna od czasu do czasu mieć seks z drugiej strony, to nie mówi o jej lesbijskich. Jest to wspólny biseksualizm, które będą kontynuowane tak długo, jak życie tej pani nie spieszyć szczęście w postaci przystojnego księcia na białym koniu!