880 Shares 1161 views

Nie Nóż i fitness – Aby zwiększyć objętość piersi

Wiele kobiet jest niezadowolonych z ich piersi: nie wielkość, nie podoba mi się kształt, etc. Chest – to nie jest najważniejsze w kobiecie, ale jakoś kobiety uważają, że pierwszą rzeczą, jego uwaga mężczyźni płacą go na nią.


Piersi u kobiet rośnie i powstaje średnio do 23 lat. Co dałoby mu kształt i zwiększyć głośność niekoniecznie odnoszą się do chirurgów plastycznych. Wszystko jest o wiele prostsze. Jest to kompleks ćwiczeń, przyczyniając się do powiększania piersi. Dzięki nowoczesnej komunikacji, czyli internetu, można oglądać filmy bez żadnych problemów z ćwiczeń na powiększenie piersi. Ten rodzaj sprawności. Większość kobiet uważa, że w ten sposób zwiększają one gruczołów sutkowych, ale nie można tego zrobić, ponieważ zdefiniowane charakter. W rzeczywistości na sygnał i piersi wielkości wpływa na nie inne niż mięśnie klatki piersiowej. Jeśli poważnie nastawione na zwiększenie objętości piersi, to trzeba poważne obciążenie – to jest, kiedy mięśnie są trochę ból po ćwiczeniach.

Istnieją skuteczne ćwiczenia na powiększanie piersi, jak również wideo w Internecie z zaleceniami, aby je realizować. Wszelkie ćwiczenia zaczynają się rozgrzewką. Przed poważne obciążenia powinna rozgrzać mięśnie, aby uniknąć obrażeń lub rozciąganiu podczas treningu.

Kompleks ćwiczeń:

  1. Pierwsze ćwiczenie „Eastern nod” zwiększa mięśnie klatki piersiowej: Nestle ścianę, podłącz przednią część dłoni klatki piersiowej, a następnie wsuń dłoń do klatki piersiowej mięśnie dokręcić. W tym przypadku liczyć do 10. Następnie wyciągnąć dłoni trochę do przodu i powtórz.
  2. „Narciarz”. W rękach hantlami lub wziąć książki i powoli, jak kije czy pochodzą z ziemi, podnosząc i opuszczając ręce na jego klatce piersiowej, jednocześnie mocując je w tej pozycji przez kilka sekund. Wykonaj 3 serie po 6 razy.
  3. "Push-ups". Myślę, że to ćwiczenie nie wymaga wyjaśnień. Bardzo skuteczny wpływ na wzrost objętości piersi.
  4. „Okablowania” – daje piękny kształt piersi, rozciąga mięśnie. Siedzieć na krześle z przodu klatki piersiowej trzymając hantle, ugnij łokcie i przesunąć na bok. Zmaksymalizować swoje ramiona, jednocześnie utrzymując łokcie z dala od ciała. Robić to ćwiczenie osiem razy, po czym łokciach i ciągnąć podejście arch rasy ręce 2 do 12 razy (łokcie muszą w tym przypadku być wygięte pod kątem 90 stopni).
  5. „Ławka”. To ćwiczenie jest jednym z najważniejszych dla zwiększenia objętości mięśni klatki piersiowej. Połóż się na podłodze, ręce trzymając hantle, podnieść je i niższe. Wykonaj 8 razy.

Te ćwiczenia pomogą Ci zwiększyć objętość piersi i nadać mu ładny kształt. Wiosna nadeszła, a lato jest tuż za rogiem, a każda kobieta chce wyglądać najlepiej. Start małe i nie zakończyć do połowy, wynik nie jest długo czekać, od razu zauważyć podziwu spojrzenia zazdrosnych kobiet i mężczyzn.

Wiosna nadeszła, a lato jest tuż za rogiem, a każda kobieta chce wyglądać najlepiej. Start małe i nie zakończyć do połowy, wynik nie jest długo czekać, od razu zauważyć podziwu spojrzenia zazdrosnych kobiet i mężczyzn.