159 Shares 9005 views

Marlboro (papierosy) opinie, cena

Jeden z najdroższych i najbardziej rozpoznawalnych marek jest Marlboro. Papierosy tej marki nawet wśród najbardziej zagorzałych przeciwników palenia wiąże się z obrazem rufy Cowboy – władcy amerykańskich prerii. Ciekawostką jest fakt, że początkowo, marka ta została opracowana i sprzedawany wyłącznie dla żeńskiej publiczności. Postaramy się powiedzieć, jak początkowo niezbyt zamożnych marka stała się rozpoznawalna i tak legendarne.


Jak to wszystko się zaczęło …

Przed opowiedzieć historię Marlboro, papierosy, równie popularny zarówno u mężczyzn jak i kobiet, pamiętajmy, że słaba płeć otwarcie palenia tytoniu nie zaczął bardzo dawno temu – pod koniec XIX – początku XX wieku. To właśnie w tym czasie aktywnie rozwija ruch feministyczny, bronił równości kobiet w sferach politycznych i innych środowisk. Ale oprócz równych praw i szans płci przyjęły i złe nawyki. Amerykański przedsiębiorca Philip Morris postanowił wykorzystać sytuację i podjąć taką obiecującą niszę. We wczesnych latach 20-tych ubiegłego wieku, rozwija i produkuje na rynek specjalną, papierosy damskie – Marlborough.

Dla pań!

Oznaczający żeńskiej publiczności jako główny producent zrobił wszystko, aby przyciągnąć uwagę odbiorców i uzyskać ich zainteresowanie produktem. slogan papieros był łagodny jak maja – «miękkie jak maja” i promowane jednego ze swoich osławionych aktorek czasu – Mey Uest. Reklama w czasopismach dla kobiet, takich jak, na przykład, Vanity Fair. Papierosy „Marlboro”, a następnie uwalniane z czerwonym pasem u podstawy, ukryte ślady szminki, a filtr, przy czym nie ma tyle pożółkłe zęby palaczy.

Dlaczego to się nazywa?

Istnieje kilka wersji nazwy Marlboro. Papieros według jednego z nich, zostały tak nazwane tytułem hrabiego Churchill, i dla łatwości zapamiętywania i wymowy liter została usunięta. Inna teoria mówi, że nazwa pochodzi od nazwy ulicy – Marlborough Street w New Jersey, gdzie znajdowała się fabryka.

Kryzys jako czas nowych możliwości

W późnych latach 50-tych ubiegłego wieku w amerykańskich czasopism opublikowanych badań na temat wpływu palenia na zdrowie i rozwój raka. W rezultacie, 1958 stał nieopłacalne dla firmy. Ze względu na nowe warunki, zdecydowano się zmienić żeńskiej publiczności na to, w którym każdy wie o szkodliwości palenia tytoniu i jego możliwe konsekwencje, ale nie są gotowi zrezygnować z papierosów. Męska część społeczeństwa jest najbardziej obiecujących w tym względzie, ale nie było uprzedzenie o palenie papierosów filtrowane, panie były brane pod uwagę. Obawiając się śmieszności od innych, ludzie nie chcieli je kupić. Przed Philip Morris w obliczu trudnego zadania, aby włączyć opinię publiczną w sprawie wyrobów tytoniowych z filtrem. Aby go rozwiązać, został zaproszony utalentowanego amerykańskiego biurem – Leo Burnett.

praca zawodowa

To dzięki staraniom Burnett stworzył kolekcję obrazów, które uosabiają ideę prawdziwych mężczyzn: Wiercenie studni ropy naftowej i instalatora dużych wysokościach, korespondent wojenny i ciężką kapitana morskiego, a król prerii – kowboja. Wokół romanticized obraz amerykańskiego kowboja i Pasterza został zbudowany kampanii reklamowej Marlboro. Papierosy były reklamowane i sprzedawane pod hasłem „Filtr nie pochodzi od ciebie i smaku.” Dzięki temu obraz został utworzony obraz z legendą o kraju Marlborough i twardzieli, którzy preferują ten konkretny marki.

Osiągnięcia i odkrycia

Oprócz bardzo udanej kampanii reklamowej, warto zwrócić uwagę na fakt, że sprzedaż papierosów w karton ołówka z uchylną pokrywą, która nazywa Flip-top-pack, Marlboro stał się pierwszym na rynku tytoniowym. Poza tym, że takie opakowanie jest wygodne i praktyczne, za każdym razem usuwając papierosa innych wykazały markę. Wygląd Pakiet został zaprojektowany przez Franka Dzhanninoto. Papierosy Marlboro Classics natychmiast zapamiętany za pomocą kontrastu i dzielnego połączenie białych i czerwonych kwiatów. Alliance piękny kampania, stylowy wygląd i dość o wysokiej jakości produktów doprowadziły do tego, że od lat 60. ubiegłego wieku, „Marlboro” papierosy są zatrzaśnięcie się najbardziej na świecie.

asortyment

Jednak Philip Morris nie poprzestał. W 1966 roku, oprócz klasyki Marlboro zaczyna uwalnianie papierosów mentolowych. W 2008 roku producent strukturze marki, podkreślając trzy grupy Marlboro: złoty, świeże i smak. Więc fani świeżego smaku można znaleźć odpowiednią papierosów Fresh rodzinę. Dla tych, którzy wolą bogaty i pełny smak tytoniu, odpowiednich produktów z grupy smak. Marlboro Złoto zostaną docenione przez konsumentów, którzy cenią sobie styl i elegancję.

Ponadto, lekki i bardzo światło wytwarzane papierosy pod nazwą handlową „Marlboro”, w którym zawartość nikotyny wynosi od 0,8 do 0,4 mg i żywicy – od 4 do 11 mg. Najlżejsza w linii papierosów Marlboro są „ultra light”.

opinie konsumentów

Większość z tych, którzy wolą palić „Marlboro” papierosy są uważane za najbardziej zrównoważony marki zarówno w twierdzy, a bogactwo smaku. Oczywiście odmiany tego stempla ustawić w Rosji jest reprezentowana przez 14 gatunków, ale z reguły znaleźć taki lubisz smak, palacz pozostaje wierny do niego przez długi czas. Konsumenci, szczególnie ostatnio, skarżąc się, że istnieje wiele fałszywych Marlboro. Papierosy, które jest dość wysoka cena, często fałszywe, ponieważ trudno jest znaleźć oryginalny.

Jak dużo?

Od początku 2015 roku cena papierosów marki Marlboro, jak również do wyrobów tytoniowych innych producentów, wzrosła średnio o 8-10 rubli. Jest to spowodowane wzrostem kosztów produkcji i nowych podatków akcyzowych na wyroby tytoniowe. Pod koniec zimy, „Marlboro Classics” można kupić w Moskwie w cenie 90-100 rubli za opakowanie. Jednak analitycy rynku tytoniowym prognoza dalszego wzrostu cen w ciągu roku. Koneserzy wolą papierosy marki produkowane w Stanach Zjednoczonych czy w Europie, a oni mówią, że są one bardziej jakość tytoniu. W internecie jest wiele sklepów internetowych oferujących papierosy ze Stanów Zjednoczonych i Europy, jednak w celu weryfikacji autentyczności i jakości towarów dopiero po zakupie. Tak działa na fałszywy dość łatwo w wirtualnym iw realnych sklepach.