259 Shares 9929 views

Torebki Burberry arystokratyczne

Nie jest tajemnicą, że torba jest akcesorium, które doskonale podkreśla wybrany styl w ubraniach, włosach iw wyglądzie osoby jako całości. Wszakże współczesna kobieta powinna mieć co najmniej dwie lub trzy torebki, jak mówią, na wszystkie okazje. Wybierając torbę, kobiety, oczywiście, zwracają uwagę na rozmiar produktu, pojemność, dostępność kieszeni, przedziały, materiał, z którego jest wykonany, styl i kolor, wystrój, a co najważniejsze – marka producenta.

Popularność marki

W 19 wieku angielski przedsiębiorca, Thomas Burberry, otworzył mały sklep produkcyjny. Jego tkanina była w wielkim zapotrzebowaniu. Po 20 latach Burberry wymyślił wodoodporną tkaninę, a nie tak ciężką jak gumę. Był używany do szycia odzieży wierzchnich, parasoli i toreb. Później technologia zaczęła używać zamienników skórzanych i skórzanych, z których okazały się nowoczesne ekstrawaganckie produkty marki Burberry.

Angielski powściągliwy styl połączony z długimi tradycjami i nowoczesnymi trendami mody charakteryzuje dosłownie wszystkie torby Burberry jako produkty premium. Znani z elegancji i prostoty, elegancji i praktyczności, torebki tej marki handlowej najlepiej podkreślić wszystkie cnoty każdej kobiety.

Produkty marki Burberry

Jaka jest różnica między torbami Burberry? Główną różnicą między produktami tego producenta na rynku handlu jest jego własny niepowtarzalny styl. Wzorzec w kratkę długiej palety kolorów (harmonijna kombinacja czerwieni, białej, czarnej, piaszczystej) czyni to akcesorium stylowym, a co najważniejsze – praktycznym w użyciu. Ponadto proponowany kolor tkaniny jest również symbolem Wielkiej Brytanii w świecie fanów narodowej drużyny piłkarskiej.

Doskonała angielska jakość, styl arystokratyczny i znaczenie w nowoczesnych kolekcjach mody – podstawowe cechy torby Burberry, które sprawiają, że jest ona niezastąpiona w szafie prawdziwej damy. Nietypowy kształt, odważna wzorowa decyzja, oliwkowe i musztardowe odcienie zieleni w połączeniu z złotymi klamerkami i innymi drobnymi ozdobami powodują podziw nie jednej fashionistki. Torby nowej kolekcji są luksusowe Skórzane, zamszowe i wysokiej jakości kolorowe tkaniny w stylu arystokratycznym.

Ale nie tylko kobiety mogą aktualizować swoją szafę stylowym zakupem. Nowa kolekcja 2013 przedstawia torby męskie Burberry o różnych modelach. Charakterystyczne cechy markowego produktu są oryginalne, wykonane w trwałych odcieniach klasycznej klatki, prawdziwej skóry i wysokiej jakości skóry wykończonej, eleganckich nity, klamer i innych ozdób przedstawiających dzikie zwierzęta. Elegancka Burberry – torba z gęstej tkaniny wysokiej jakości, z długim uchwytem regulacyjnym, zamknięta górnym zaworem na magnesie, z pewnością spodoba się osobie w dowolnym wieku. Młodzi faceci mogą sobie pozwolić na praktyczny plecak tej popularnej marki, która będzie podkreślać wizerunek energicznego i silnego młodego człowieka.

Stylowe torby Burberry są idealnym wyborem dla prawdziwej królowej i zdobywcy serc kobiet.