578 Shares 8608 views

Wskazówki dotyczące przygotowania właściwych reklam

Utwórz reklamę na pokładzie w Internecie – nie takie proste zadanie. Fragmentaryczne publikacja nie będzie osiągnąć pożądany wpływ na klientów. Bardzo często użytkownicy pozwalają na dużą liczbę błędów. Oczywiście, odpowiedź na takich reklam będzie niska, a niemal na pewno nie osiągnie swój cel. Istnieje kilka technik, które pomogą dokonać reklamową skuteczną publikację.


Reklama powinna składać się z tytułu, treści i kontaktów. Forma ta jest istotna dla każdego rodzaju publikacji w każdej dziedzinie (zarówno darmowe ogłoszenia lub jakiegoś innego miasta).

Istnieje kilka podstawowych zasad, aby utworzyć wiadomość na tablicy ogłoszeń:

– Nie wspominając o negatywne strony, pisać tylko pozytywne;

– Nie ma potrzeby, aby napisać głębokie uzasadnienie. Ponadto, należy być ostrożnym z humorem i dowcipem, ponieważ czytelnicy mogą leczyć poważną publikację;

– Opis powinien być uczciwe, jasne i zrozumiałe.

sporządzanie nagłówek

Tytuł powinien być poinformowany. To nie musi określać numery telefonów, nazwiska, e-mail itd. Nagłówek powinien przyciągać i uchwycić istotę ogłoszeniu.

Użytkownik oglądania żądany fragment do niego, stanowi pierwszy tytułowy czyn. W związku z powyższym, telefony i nazwy nic nie powie do niego. Ponadto, tytuł nie powinien być duży. On jest bardzo strawne i jego administratorzy nie podoba tablic ogłoszeniowych.

Często ludzie nie wybierają konkretne strony z reklamami, wystarczy wpisać zapytanie do wyszukiwarki. Szukać roboty wyemitowane w wyniku reklamy, trzeba mieć tytuł zawierający słowa kluczowego.

tekst

Pierwsza propozycja jest zainteresowanie potencjalnego klienta i zachęcić go do zapoznania zakwalifikowane do końca. Dlatego też, na początku konieczne jest, aby umieścić istotę, a opis części – w kolejnych akapitach.

Tekst reklamy powinien być kompletny, to znaczy, że jest konieczne, aby uniknąć cięć. Publikacja dużej liczby cięć będzie niezrozumiałe dla czytelników, może zostać usunięty przez moderatora i nie niesie żadnej informacji dla wyszukiwarek.

Reklama nie musi zawierać dużą liczbę słów kluczowych (tzw „kłamie”), a tekst jest czytany przez ludzi. Pożądane jest we fragmentach publikacja kulminacyjnym dla lepszego zrozumienia klienta.

obraz

Ludzki mózg przetwarza informacje szybciej w formie graficznej, tak pouczające i tematycznych obraz przyciągnie większą uwagę na klientów.

Przed publikacją pisemnej zapowiedzi zdecydowanie powinien sprawdzić to za błędy ortograficzne, interpunkcyjne (etc.).