470 Shares 9739 views

Rozwiązywanie problemów z Windows 7 błędów podczas programy pomocowe

Pomimo wszystkich wysiłków programistów, istniejące systemy operacyjne są nadal narażone na różnego rodzaju błędy. Aby je wyeliminować napisanych wiele aplikacji wspomagających, pozwala na automatyczne sprawdzanie podstawowych ustawień systemu Windows i wprowadzić niezbędne zmiany.


przystępne różnorodność

Niektóre są dystrybuowane bezpłatnie, inne wymagają stosowania płatności. Co więcej, nie jest miarą skuteczności. Jest też inny, a zakres zadań. Na przykład, niektóre są prawdziwe kombajny oprogramowania, które „na barkach” usuwanie błędów rejestru Windows 7, błędy w dll, czcionek, komponentów ActiveX, i tak dalej. Inne są wysoce wyspecjalizowane i mają na celu rozwiązanie konkretnego zadania. Na przykład, wykonać usuwanie błędów systemu Windows 7, dzięki którym zmniejsza prędkość WAN lub niemożliwe do połączenia.

MS Fix It

Program stworzony przez Microsoft i jest znany jako «Fix It», niestety, nie są bardzo popularne, choć jego pojemność jest wystarczająca, aby usunąć większość najczęstszych błędów. Program w tradycyjnym znaczeniu tego słowa może być wywołana tylko z pewnymi zastrzeżeniami. Microsoft Fixit – jest to raczej narzędzie do zlokalizowania problemu i uzyskania środków do rozwiązania. Użytkownik musi wybrać „osobnik”, które jest najbardziej zbliżone do błędu, a następnie udoskonalić klikając rozgałęzienia i pobrać z Internetu odpowiednie narzędzia na odnośnik pobierania (jeśli została wydana). Na przykład, jeśli masz problemy podczas oglądania plików multimedialnych (wideo, audio, zdjęcia), a następnie trzeba wybrać temat «Windows». Drugim krokiem jest wymagane, aby określić, co dokładnie jest związane błąd. I wreszcie trzeci punkt jest dokonać wyboru na rzecz proponowanego rozwiązania. W tym przypadku może to być „błędy podczas odczytu CD”, „Spowolnienie z nośników zewnętrznych”, „spadek wydajności komputera” et al. Zaletą tego rozwiązania jest to, że z systemem Windows 7 poprawek za darmo i skutecznie. Wady można również określić czasowej niezdolności do pracy z nowym Win 8.

NetAdapter (Repair All In One)

Narzędzie to, jak sama nazwa wskazuje, wykonuje usunięcie Windows 7 błędów związanych z siecią. To pozwala dostosować działanie kart sieciowych, uczynić winsock reset, usunąć dodatkowe wpisy z pliku hosts, oczyścić drogę routing i DNS, i wiele więcej. Użytkownik musi wybrać w lewej kolumnie programu żądany element zaznaczając pola wyboru i kliknij przycisk Uruchom «wszystkich wybranych». Po tym będzie ponownie uruchomić komputer. Korzystanie z tego rozwiązania oprogramowania za darmo. Zaleca się, aby mieć przynajmniej ogólne pojęcie o tym, dlaczego i co jest zaznaczone na liście.

PC Plus od dewelopera Anvisoft

Ludzie, którzy naprawdę lubią MS naprawić, ale z jakiegoś powodu nie może pracować z nim (na przykład za pomocą Win 8), zaleca się, aby zwrócić uwagę na alternatywne rozwiązania. Program Anvisoft PC Plus jest bardzo podobna do tej, o której mowa w centrum rozwiązywania problemów przez „Microsoft”, ale działa nawet w nowych wersjach systemów operacyjnych. Użyj algorytm jest dokładnie taka sama.
Do pracy potrzebne jest aktywne połączenie z Internetem, aby pobrać brakujące pliki. Aplikacja może wykonać usunięcie Windows 7 błędów związanych z brakiem pewnych plików DLL, problemy z uruchomieniem Menedżerze zadań , i tak dalej. Należy zauważyć, że żadne dodatkowe moduły (zazwyczaj niepożądany) program zainstalowany na komputerze nie jest ustawiona. Wśród niedociągnięć można zauważyć brak języka rosyjskiego w interfejsie oraz stosunkowo małą liczbę zadań. Jednak rozwój tej aplikacji jest nadal w toku, dodawane są nowe funkcje do niego. Być może w niedalekiej przyszłości deweloperzy będą zachwycać użytkownikom rosyjski interfejs.

popularny odkurzacz

Być może najbardziej znanym rozwiązywanie problemów Program Windows 7 – to CCleaner. Służy nie tylko do czyszczenia rejestru i usunąć tymczasowe pliki systemowe, ale również jest w stanie usunąć nadmiar popularnych przeglądarek. Rozwiązywanie problemów z systemem Windows 7 błędy umożliwia system działa szybciej, zwalniając obciążenie w postaci zupełnie zbędnych plików i zapisów. Jest całkowicie darmowe, ma rosyjski interfejs. Aby go włączyć po pierwszym uruchomieniu należy otworzyć stronę Ustawienia i zmień angielskiego na rosyjski.

W wielu przypadkach jest to możliwe, aby rozwiązać problemy związane z pracą systemu operacyjnego poprzez wpisy w rejestrze kontroli. Aby to zrobić, wybierz z odpowiednią nazwę i kliknij „szukaj problemu.” Jeśli występują błędy, a następnie je wyeliminować trzeba używać „poprawny”. Cel ten zostanie poproszony, aby zapisać bieżące ustawienia, co jest bardzo dobrym pomysłem. Ale dokładne czyszczenie należy aktywować selektywnie, nie ufając „automatykę”, gdyż w przeciwnym razie można stracić swój adres przeglądania w pamięci podręcznej przeglądarki oraz niektórych innych danych.

"BSOD"

Chociaż stabilność nowoczesnych systemów operacyjnych jest kilkakrotnie wyższa niż ich poprzednicy, czasami są nieuniknione błędy, które prowadzą do powstania tak zwanego „niebieski ekran śmierci» – BSOD. Widząc, kody błędów, które są wyświetlane w tym samym czasie, możemy stwierdzić, że powód jest. Po tym, to pozostaje do wyboru właściwego rozwiązania – do wprowadzania zmian w instrukcji obsługi systemu lub używać specjalnych programów. Oczywiście, trzeba znać znaczenia kodów błędów. Jednak jeśli mam BSOD, można spróbować po ponownym załadowaniu systemu operacyjnego w celu sprawdzenia błędów za pomocą wyżej wymienionych aplikacji.